​​​​İstanbul Tuzla Köpek Oteli

Tuzla ​​​​Istanbul Tuzla Köpek Oteli  muazzam kalitesi ve köpeklere sağladığı imkanları ile tanınır. Köpekler uzun yıllar yaşamlarını sürdürülen, bazen evlerinden uzak kalmak zorunda olabilirler. Bu ayrılık neticesinde, evlerinden ve alıştığı ortamdan uzak kalan köpekler için, İstanbul merkezli bir köpek oteli kurulmuştur. Ev ortamında büyümüş olan köpekler için ideal ev ortamları kurularak, alışılmış bir ev rahatlığı bu oteller de özel olarak sunulur. Otel uzun yıllar çalışarak tecrübe ve kalite çerçevesinde hizmet verir. Köpeklerin yeme içme ve barınma ihtiyaçlarının yanında sosyal aktivite alanlarında ihtiyaç duyacakları bütün imkanlar sahiptir. Bu imkanlar dahilinde özel olarak kurulmuş ve köpekler için özel yaşam koşulları oluşturulmuştur.

​​​​İstanbul Tuzla Köpek Oteli

Ev köpekleri için köpek otelleri büyük önem taşır. Evden uzaklaşmak zorunda akalan köpeklerin bu süreçte bütün ihtiyaçları bu oteller tarafından karşılanır. Köpekler için tasarlanmış olan ve İstanbul merkezli kurulmuş olan​​​​İstanbul Tuzla Köpek Oteli ile köpeklerin yaşam koşullarına uygun alanlar ve platformlar oluşturulmuştur. Evin içinde beslenen köpeklerde evden ayrılmak kötü sonuçlar doğurur. İlgisiz ve yalnız kalan köpekler uzun süre yaşamlarını devam ettiremez. Alıştıkları ve ihtiyaç duydukları ilgi ve alaka bu oteller genelinde sağlanır. Bu nedenle köpek otellerine büyük ihtiyaç duyulur. Barınma, yeme, içme ve oyun alanları köpekler için vazgeçilmez ve zorunlu alanlardır. Bu sebep itibari ile köpek barınması ve beslenmesi adına bu oteller gereklidir. Konaklamanın yanında bu hususlara da dikkat edilir. Veteriner desteği sağlanarak, olumsuz koşullarda köpeklere veteriner destek sağlanır. Hastalık kontrolleri ve aşılama süreçleri de titizlikle takip edilir.

Köpek Otelinde Verilen Hizmetler

​​​​Istanbul Tuzla Köpek Oteli

İstanbul köpek otelinde gelişim ve büyüme üzerine pek çok faaliyet gerçekleştirilir. Köpeklerin daha sağlıklı ortamda gelişmesi ve büyümesi için hizmetler verilir. Bu hizmetler dahilinde beslenme ve barınmanın yanı sıra, gerekli olan aktivite ve oyun alanları kurulmuştur. Oyunlar oynayabilecek, aktivite ve gelişme hareketlerine katılabilecek olan köpekler için ayrıca barınma odaları mevcuttur. Bu odalar ile köpeklerin rahat istirahat etmeleri sağlanır. Dekor ve hijyen alanında özellikle çalışan otel, köpeklerin sese ve ışığa karşı duyarlılığını gözeterek bu konuda oldukça kaliteli alanlar oluşturur. Dekor açısından köpeklerin hoşuna gidecek mekanizmalara yer verilir.

Ses ve ışığa karşı korumalı ve aydınlık odalar mevcuttur. Köpeklerin rahat bir şekilde konaklamaları için bütün detaylar düşünülmüştür. Yatak amaçlı küçük odalar kullanılmıştır. Bu odalar ile köpeklerin dinlenme ihtiyaçlarına uzman yaklaşımlar göze alınarak destek olunmaktadır. Tuvalet eğitimleri ve diğer genel eğitimler sertifika sahibi uzman kişiler tarafından titizlikle verilmektedir. Eğitim alanları geliştirilerek, köpeklerin günlük koşullardaki bütün ihtiyaçlarına profesyonel çalışmalarla destekler verilmektedir. Sertifikalı kişilerce köpeklerin gelişmesi ve büyümesi için gerekli olan aşamalarla bizzat ilgilenilmektedir.

Köpek Gelişimi ile İlgili Hizmetler

Köpeklerin en ideal şekilde gelişimi titizlik gerektiren bir husustur. Bu hususta, köpekler evlerden uzak kaldığı zamanlarda, otellere emanet edilir. Oteller rahatlık ve konfor dizaynı çerçevesinde hazırlanmış olup, koşullar son derece iyidir. Köpeklerin evlerinden uzak ortamda gelişmemiş ve büyümesi için konforlu ortamlar hazırlanmıştır. Keyifli zamanlar geçirebilecekleri oyun alanları, profesyonel eğitim alanları ve özel alanlar geliştirilmiştir. Mama saatleri özel olarak takip edilerek verilmektedir. Beslenme konusunda oldukça kaliteli hizmetler verilmektedir. Eğitimler uzman kişiler tarafından verilmektedir. Eğitimler verilirken köpeklerle özel olarak ilgilenilmektedir. Gelişim konusunda destekler sağlanarak gerekli vitamin ve değerlere göre hareket edilmektedir. İstanbul’da hizmet veren köpek oteli ile sağlıklı aşamalara köpeklere ideal yaşam süreçleri belirlenmektedir. Sahipleri tarafından emanet edilen köpekler burada titizlik ve hijyen çerçevesinde bakılmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

​​​​İstanbul Tuzla Köpek Oteli