Acıbadem Köpek Pansiyonu

Birçok köpek sahibi insanlar bulunmaktadır ve bazen iş ev seyahat gereği köpeklerini bakımı onların başında sorun olmaktadır. Köpekleri yanlarında götürme şansı bulunmamaktadır. Çünkü oteller, restoranlar ve birçok lüks yer köpekleri kabul etmediğinden dolayı bu sevimli dostlarımız evde yalnız kalmak zorundadır. Bu durum köpek sahiplerinin pek istemediği bir durumdur. Köpek bakımı yapan birçok köpek sahibi almış oldukları sorumlulukla köpekler için yapmış oldukları planlardan vazgeçmek zorunda kalmaktadır. Artık bu tür durumlar yaşanmasın diyerek Acıbadem Köpek Pansiyonu olarak köpek sahiplerinin planlarından olmaması ve sevgili dostlarını bize güvenle gitmiş oldukları günlerde teslim etmesini isteriz.

 

Nasıl İşliyor Bu Sistem?

Öncelikle köpek sahipleri planlarını yapmadan önce Acıbadem Köpek Pansiyonu arayarak bilgi alır ve uygunsa randevu alır. Köpek pansiyonunda önemli olan bura bırakmak istemiş olduğunuz köpeğinizin ırk ve sağlık durumu için burada uzman ekibimiz tarafında yapılan kontroller ile belirlenir. Köpek sahibi ile köpeğin hakkında bilgi alınır. Daha sonra köpeğiniz kabul edilir ve sizlere köpeğinizin konaklayacağı yer gezdirilerek bilgi verilmektedir. Burada sizden köpeğinizin beslenme alışkanlıkları hakkında bilgiler alınmaktadır.

 

Acıbadem Köpek Pansiyonunun Şartları

 

Köpeklerinizin konaklayacağı yer son derece kaliteli ve yaşaması için uygundur. Odalar yerden ısıtmalı, yerden tavana kadar porselen kaplı, aydınlatması, ısı ve ses sistemi ultraviyole olup köpekler için her şey düşünülmüştür. Köpeklerin kalacağı odalar güneş ışığı almakta lakin bu ışık köpekleri rahatsız etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Köpekler arasında istenmeyen durumlar yaşanmaması için birbirinden bağımız olarak yapılan odalar köpeklerin rahat ve konforlu olarak yaşaması için dizayn edilmiştir.

 

Köpek Pansiyonunun da ücretsiz olarak verilen hizmetler.

 

Köpekler için alınan konaklama ücretinin içinde olan bazı hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetler arasında köpeklerin düzenli olarak beslenmesidir. Kaliteli uygun mamalar ile köpeklerde kilo ve form garantisi verilerek beslenme yapılmaktadır. Köpekleri uzman ekipler ile tuvalet ve egzersizleri için günden en az 2 sefer bir saat açık alanda gezdirmek ve asgari 15 gün konaklama yapacak köpeklerde ücretsiz bakım banyo ve kulak temizlikleri yapılmaktadır.

 

Acıbadem Köpek Pansiyonu Kuraları

 

Köpek bakımı zor gelen ve sorumluluk almak istemeyen bazı art niyetli insanlar köpeklerini 1 hafta 10 gün için bırakır ve sonra uğramazlar ödeme yapmazlar. Bu durumda telefona cevap vermeyen, uğramayan, ödeme yapmayan art niyetli insanların köpek bakım süresi dolduktan 1 hafta sonra halen daha arayıp sormadıkları zaman köpekler için yeni yuva bulunur ve sahiplendirilir.

 

Sorumluluk almak bu kadar zorsa köpek bakmak için evinize almayın kendi vicdanınız rahatsız olmuyor olabilir fakat bu sorumluluğu bizim üzerimize atmayın. Terk edilen köpekler yuva bulununcaya kadar kendi imkânlarımız ile bakılmaktadır. Fakat buda son derece maliyetlidir. Acıbadem Köpek Pansiyonu köpeğinizin mutlaka aşı kartları istenmektedir. Aşıları hiç yapılmayan köpekler asla kabul edilemez.

Acıbadem Köpek Pansiyonu

Acıbadem Köpek Pansiyonu Ücretli İsteğe Bağlı Eğitimler

 

Köpek sahiplerinin istemesi durumunda konakladığı süre içerisince köpeklere eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler köpeklerin sahipleri ile daha iyi iletişim kurmaları ve hayatlarını kolaylaştırmaları için verilen eğitimlerdir. Köpeklerin ev ortamında davranışlarını kontrol altına almak için verilen eğitimler havlama, kapı tırmalama, saldırı ve ısırma gibi davranışları için iyileştirme eğitimi verilmektedir.

 

Bu şekilde daha huzurlu ve eğlenceli köpek bakımı yaşanmaktadır. Temel itaat eğitimleri ile köpekler günlük hayatta dışarıda veya evde öğrenmiş olduğu temel komutlar ile köpeğiniz ve sizin hayatınız daha kolaylaşacaktır. Onunla birlikte daha mutlu ve sakin bir ortamda yaşamak ve onun sizin sözünüzü dinlemesi gibi bir iletişim ortamı köpek bakımını daha kolay hale getirmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Acıbadem Köpek Pansiyonu