ALMAK İSTEDİĞİN SECERELİ KÖPEKLERE SECERELİ KÖPEK İLANLARI İLE KISA SÜREDE ULAŞABİLİRSİNİZ

Yaşantınıza eşlik etmesini istediğiniz bir köpek hobiniz söz konusuysa kısa sürede bu istediğinizi gerçekleştirmek için ALMAK İSTEDİĞİN SECERELİ KÖPEKLERE SECERELİ KÖPEK İLANLARI İLE KISA SÜREDE ULAŞABİLİRSİNİZ . Öncelikle hangi ırktan olmasına karar vererek bu yönde araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Edindiğiniz doğru bilgiler ve karar sonucunda hoşunuza giden bakışlardan ve görkemliğinden ziyade sizlere sağlayacağı uyumu dikkate almanız pişmanlık yaşamanızı engelleyecektir. Günümüzde çiftlikler ve barakalardan verilen ilanlar doğrultusunda alım gerçekleştirebileceğiniz gibi internet üzerinden de ilanları baz alarak alım gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız köpeğin fiyat fazlalığından ziyade taşıdığı seceleyi göz ardı etmeden bir alım yapmanız gerekmektedir. Secere aldığınız köpeğin geçmişten bugüne kadar gelen soyunu kapsamaktadır.

Köpek Bakımı Hakkında

Anne ve baba olarak nitelendirilen köpeklerden dünyaya gelen köpeklerin taşıdığı geçmişinin doğru ve iyi nitelikte bilinerek kayıtlı olması gerekmektedir. Bu sizin alacağınız köpek hakkında doğru bir geçmiş bilgisi ile eğitim alanında ve size uyum sağlama açısından sorun yaşamanızı engellerken alım sonrası olası ortaya çıkan rahatsızlıklarında önüne geçmektedir. Secereli köpek ilanları ile kaliteli ve sorunsuz bir safkan köpeğine kavuşabilirsiniz. Sorunsuz denilmesinde altta yatan neden genetik olarak bir rahatsızlılık ile karşılaşılmamasının yanında yaşı, yapılması gereken aşıların söz konulurluğunun olması, eğitimli oluşu ya da olmaya gösterdiği uyumluluğu ile michocrip numarasının varlığının olmasıdır. Secere olarak zerinde sadece anne ve babanın isimlerinin varlığı söz konusu değildir. Beraberinde 3 ya da 4 kuşağı kapsayan diğer ata bireylerinde yer almaktadır. Değerlendirmeye aldığınız ilanlarda secere konusunda göz ardı etmemeniz gereken bir diğer konuda yerel ya da export olup olmamasıdır. Export yurt dışından gelme seçeneğini kullanmanız dahilinde gerekli olan kırmızı bir ibaredir.

ALMAK İSTEDİĞİN SECERELİ KÖPEKLERE SECERELİ KÖPEK İLANLARI İLE KISA SÜREDE ULAŞABİLİRSİNİZ

Daha detaylı bir secere bilgisi edinmek isteyenler secerenin hangi renkte ve hangi anlamda olduğunu bilmesi gerekmektedir. Kırmızı bir secerenin varlığı söz konusuysa bu anne ve babanın şampiyonluklarının olmasının yanı sıra kaliteli bir üretim olara yavrulara verildiğini göstermektedir. Yeşil renk içeren bir secere sağlam bir ırk niteliğinin söz konusu olmasıyla üretime uygunluk taşıdığını göstermektedir. Sarı renkteki bir secere var olan bazı eksiklikleri nitelendirmektedir. Registre adı altında sunulan secere ise kuşak tamamlanmadığı ve güvenilir bir kayıt varlığının olmayışını göstermektedir. Secereli köpek ilanları doğanın sorunsuz işleyişini eksiksiz bir şekilde oluşumunu gerçekleştirmesi açısında oldukça önemlidir. Çünkü yaşanılan çiftleşmeler sonucunda bazı bedensel ve mental sorunlar ile karşılaşılmasını engellemektedir. Sorunsuzluğun içerisinde sadece ırk güzelliğini temsil etmek ya da saflığını koruma yer almanın yanında sağlıklı yavruların oluşumunu sağlayarak kaliteli bir hayvan edinmeye olanak sağlamaktadır.

Secereli köpek ilanları aynı şekil sizlerde vermek istediğiniz taktirde yapmanız gereken köpeğinizin taşıdığı soy hakkında doğru bilgilerin oluşumunu sağlayarak bir üretici belgenizin varlığı söz konusu gerekmektedir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

ALMAK İSTEDİĞİN SECERELİ KÖPEKLERE SECERELİ KÖPEK İLANLARI İLE KISA SÜREDE ULAŞABİLİRSİNİZ