Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu

Kedi ve köpekler için Dünya üzerinde birçok pansiyon bulunmaktadır. Tatile gidecekler, iş için evden uzaklaşmak zorunda olanlar veya herhangi bir sebepten evde olamayacak hayvan sahipleri, kedilerini veya köpeklerini güvenilir, ev konforunda ve gözü arkada kalmayacak yerlerdeki kişilere emanet etmek istiyorlar. Bu kısımda da hayvan pansiyonları devreye giriyor ve hayvan sahipleri hemen araştırmalara başlıyor. Çoğu köpek sahibi çok detaylı araştırıyor çünkü ev dışında oldukları vakitlerde köpeğinde kalır aklı. Sürekli ”şu an mutlu mu? Karnını doyurdu mu? Sıkıldı mı? Hastalandı mı? ” gibisinden bin bir tilki dolaşır kafalarında. Bu sebeple içlerinin rahat olabilmesi açısından çok kapsamlı araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmalara en çok internetler öncülük etmektedir. Özellikle Anadolu Hisarı’nda ikamet edenler internet tarayıcılarına Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu yazarak araştırmalar için ilk adımı atmışlardır bile. Aşağıda Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu listesine ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Greendog K-9 Kennels Club Since 1991

Greendog K-9 Kennels Club Since 1991 Orman kenarında bulunmasının yanı sıra, sürekli veteriner hekim gözetiminde misafir edilmektedir. Konakladıkları odaların taban ve tavanının ses ve ısı izolasyonu ile kaplı olması köpeklerin rahat koşullarda konaklamasını sağlamaktadır. Ayrıca konakladıkları odalar güneş ışığını rahatsız etmeyecek ve yeterli miktarda almaktadır. Her köpek birbirinden bağımsız konaklamaktadır ve konaklandıkları odalar 12 metre kareden oluşmaktadır. Köpeklerin beslenmesi ile yakından ilgilenen pansiyon, Dünya kalitesi organik mamalar ile misafirlerinin karnını doyurmaktadır. Bazı pansiyonlar köpekleri günde birkaç kere 5 dakikalığına gezmeye çıkarmaktadır ve bu iyi araştırılmalıdır. Çünkü köpekler sokakları severler ve oradan alıkoyulmaları dahilinde aşırı sıkılıp, kendisine zarar verecek şeyler yapabilir. Fakat Greendog misafirlerini günde minimum iki kere 1 saat bahçe ve sokağa çıkartmaktadır. Ayrıca birde kampanyası bulunmaktadır. Kampanyaya göre ise minimum 15 gün misafirleri olan köpeklere manikür, pedikür, kulak temizliği ve banyo uygulaması bulunmaktadır. Köpeklerin kavga edip zarar görme tehlikelerine önlem olarak köpekler hiçbir şekilde aynı ortamda bulundurulmaz.

 

İletişim;

Telefon: 0216 320 57 58

GSM : 0532 234 23 10

E-Posta: [email protected]

Fizyopet Köpek Oteli

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu

Fizyopet Köpek oteli misafirlerine harika bir ev ve doğa ortamı sunmaktadır. Kafes sistemi kullanmayarak misafirlerinin gün boyu oyunlar oynayıp, sosyalleşerek günlerini geçirmesini sağlar. Ayrıca süreklide veteriner kontrolü altında bulunduruluyor ve buda içinizin rahat etmesi açısından bir faktör. Ayrıca köpeğinize gün içerisinde çeşitli egzersizler, yüzme aktivitesi ve rehabilitasyon hizmeti ile Fizyopet Köpek oteli diğer otellerden bir adım önde olduğunu iddaa ediyor. İçerisinde serbest oyun ve aktivite alanı bulunduran Fizyopet, köpeklerin ailesini aramayacağı ve keyifli zaman geçirebileceğini gösteriyor.

 

İletişim ;

Telefon: 0216 479 24 00

GSM : 0533 396 24 09

E-Posta : [email protected]

 

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu misafirlerini kaza ve travmalara karşı sigortalamaktadır. ”Bir köpeğin bakımını üstlenmek için sadece sevgi yetmez. Sevginin yanında bilgininde olması gereklidir” sloganı ile müşterilerine kendini duyurmaktadır. 6 dönümlük oyun alanı bulundurup, köpeğinizin diğer arkadaşları ile güvenli bir şekilde oyunlar oynayıp, enerjisini atmasını sağlar. Ayrıca misafirlerini kendi aralarında büyük ırk ve küçük ırk olarak sınıflandırmaktadır. Büyük ırklar kendi aralarında, küçük ırklar kendi aralarında oyunlar oynamaktadır. Ayrıca kış aylarında hava soğuk olduğu için 300 metre karelik kapalı ve ısıtmalı oyun alanı mevcuttur. Yine büyük ırklar ve küçük ırklar farklı odalarda kalmaktadır. Köpekleriniz birbirini görmeyecek şekilde konaklamaktadır. Odalarda bulunan iyon pompalı klimalar ile odadaki bakteriler ve virüsler yok edilmektedir. Köpeklerinize arıtılmış taze ve temiz su verilmektedir. Ayrıca sıcak havalarda köpeğiniz havuzdan da yararlanıp bol bol yüzme hizmeti de vermektedir.

İletişim;

Telefon: 0216 319 54 00

GSM : 0533 271 45 23

Fax : 0216 379 54 01

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu