Ataşehir Köpek Pansiyonu

Köpekler sahipleri ile her zaman istedikleri yere gitme şansı bazen bulunmamaktadır. Köpeklerin girmesi mümkün olmayan yerler vardır. Restoranlar, oteller, spor salonları gibi bazı yerler köpeklerin girmesi uygun olmayan yerlerdir. Bunun için köpekler için sahipleri güvenli yer aramaya başlar, fakat her yer köpekler için güvenilir değildir. Komşular köpek bakımı için uygun değil ve yeterli değildir. Bunun için profesyonel bu işi yapan Ataşehir Köpek Pansiyonu uzman ekibi ve profesyonel tecrübesi ile köpekleriniz için güvenilir bir pansiyondur. Köpeklerin sağlığı ve güvenliği için her şey düşünülerek tasarlanmıştır. Köpeklerin rahat etmesi için tüm detaylar düşünülmüştür.

Ataşehir Köpek Pansiyonu Köpek Kabul Süreci

Köpekleriniz için güvenli bir yer aramaktaysanız sadece bizi telefon ile arayarak randevu almanız yeterli olur. Sonrasında köpeğiniz ile pansiyona gelir ve uzman veteriner hekim tarafından köpeğiniz sağlık taramasından geçer. Bu tarama köpekte bulaşıcı bir hastalık içindir. Köpeklerin aşılarının tamamlanmış olması gerekmektedir. Aşıları tamamlanmayan köpekler pansiyona kabul edilemez. Sonrasında aşamalar uygun ise köpek pansiyona kabul edilir ve sahibinin sözleşmeyi doldurup imzalama, ödeme işlemlerinin ardından köpek tasmasına tanımlama yapılarak odasına alınır. Köpek sahipleri pansiyonu ve köpek odalarını gezer yerinden görmektedir. Şayet arzu ederse köpeğiniz 7/24 kamerada izleme şansı bulunmaktadır. Köpekler burada rahat ve huzurlu olarak ayrı odalarda kalmaktadır.

 

Ataşehir Köpek Pansiyonu Köpek Odalar

Köpeklerin kalması için hazırlanan odalar tavandan zemine kadar özel bakteri üretmeyen seramik taşlar ile kaplanmıştır. Odalar da yumuşak ve köpeklerin sağlıklı ve huzurlu olarak uyuması yatak bulunmaktadır. Odalarda ısıtma ve soğutma için klima kullanılır. Odalarda güneş ışığı girer ve köpekler bu güneş ışığından etkilenmez bu köpeklerin etkilenmeyeceği şekilde tasarlanmıştır. Odalarda köpekler tek başına kalmaktadır. Asla odalarda iki veya daha fazla köpek bakımı yapılmaz. Köpeklerin rahatı için odalar uygun olarak dizayn edilmiştir.

 

Ataşehir Köpek Pansiyonu Kurallar

Köpekler için hazırlanmış olan bu pansiyonda bazı kurallar bulunmaktadır. Köpeklerin pansiyon kalma süresinin uzaması durumunda bizlere mutlaka haber verilmesi gerekmektedir. Burada tekrar pansiyon planlarının yapılması için bu önemlidir. Bazı insanlar köpeklerini bırakıp sonra arayıp sormazlar köpeklerini terk ederler. Bizler pansiyon kalma süresi dolmuş olan ve sonrasında sahiplerinin aramadığı köpekleri 1 hafta kadar bekletir. Sonrasında yeniden yuva sahibi yapılması sağlar.

Ataşehir Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Köpekler için verilen hizmetler arasında ücretsiz olan hizmetler beslenme hizmetidir. Köpekler uygun ve kaliteli mama markaları ile beslenmesi yapılmaktadır. Asla kalitesiz mama markaları kullanılmamaktadır. Sağlık ve for garantisi altında beslenme işlemi yapılmaktadır. Köpekler egzersiz ve tuvalet ihtiyaçları için günde 1 saat kadar açık alanda uzaman ekip tarafından gezindirilir. Ataşehir Köpek Pansiyonu ‘nda kalma süresi 15 gün veya daha fazla olan köpekler için banyo ve kuaför hizmetleri verilmektedir. Ayrıca sağlık hizmeti verilir.

Ataşehir Köpek Pansiyonu

 

Ataşehir Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitim

Eğitim köpeklerin iletişim ve davranışları için mutlaka verilmesi gerekmektedir. Köpekler için verilen eğitimler arasında davranış ve rehabilitasyon eğitimi bulunmaktadır. Verilen bu eğitimler ile köpeklerin davranışları uygun hale gelir ve köpek bakımı kolay olmaktadır. Havlama ve saldırganlık ortadan kalkmaktadır. İtaat eğitimi ile köpekler daha rahat iletişim kurmaktadır. Ayrıca komut eğitimi ile oturması kalkması gibi birçok komut öğrenir ve sahipleri ile iletişimi rahatlar. Köpeklerin eğitimi için uzman eğiticiler ile planlana eğitimler sahiplerinin eşliğinde verilmektedir. Köpekler bu eğitimlerin sayesinden yaşam kalitesi artmakta olup köpek sahiplerinin işlerini kolaylaştırmaktadır. Eğitim için bizlere başvurmanız yeterli olur sonrasında sizler ile eğitim hakkında detaylı görüşme yaparız.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ataşehir Köpek Pansiyonu