Bağcılar Köpek Pansiyonu

Köpek sahibi olmak isteyen bireyler, köpeğin eğitim sürecinin ve bakımının zorlu bir süreç olabileceğini unutmamalıdırlar. Köpeğin bakımı, sağlık durumu ve eğitimi ne denli iyi olursa, yaşayacağı ömrü de o denli kaliteli geçecektir. Bu yüzden köpek sahibi olmadan önce bu süreci ve köpeğin ömrü boyunca sizinle birlikte olacağını kabul etmelisiniz. Köpekler bilindiği gibi insanların en iyi dostu olarak nitelendirilir. Bunun nedeni köpeğin sahibine olan bağlılığı ile orantılıdır. Sahip olacağınız bu sevimli dostunuzun eğitimi için, en ideal süre 5 aylık olduğu dönemi kapsar. Bu süreçte uzman veteriner hekiminizin desteğini ve önerilerini dikkate almalısınız. Dilerseniz Bağcılar Köpek Pansiyonu da sizlere yardımcı olabilmektedir.

Bağcılar Köpek Pansiyonu

Bunun yanı sıra, eğitimi için bazı önerilerde bulunulabilir. Öncelik, tuvalet eğitimidir. Bu eğitim de gazete kullanmanız yararınıza olacaktır. Öncelikle köpeğinizi bakacağınız ortamda, tuvalet ihtiyacını karşılaması için bir ortam belirlemelisiniz. Tuvaletini yaptıktan sonra, gazeteyi üzerine koymalı, sonrasında sizin tuvaleti için uygun gördüğünüz bölgeye bu gazete parçasını yerleştirmelisiniz. Yerleştirdiğiniz bu gazeteyi ona koklatmalı ve tuvalet yapması gereken bölgenin orası olduğunu anlamasını sağlamalısınız. Birkaç deneme süreci sonrasında, alıştığını ve tuvaletini nereye yapması gerektiğini bildiğini fark edeceksiniz.

Yine eğitimi için ses tonunun önemi bilinmelidir. Örneğin, otur komutu verdiğinizde, hayvanınızı eliniz ile hafifçe bastırarak ne söylediğinizi anlamasını sağlamalısınız. Sizin komutunuza nasıl itaat etmesi gerektiğini bu şekilde anlayacaktır. Bu eğitim için küçük ödüllendirme yöntemleri kullanmalısınız. Bunun için, atıştırmalık ve onun sevebileceği mamaları tercih etmelisiniz. Bunun yanında köpeğiniz ile geçirdiğiniz zaman sayesinde, sizin bir bütününüz olacak ve siz onun beklentilerini anlayabileceksiniz. Sevimli dostunuzun eğitimi sırasında, zorlanabilir ve uzman bir yardım almak isterseniz, Bağcılar Köpek Pansiyonu bu konuda sizin en büyük destekçiniz olacaktır.

Bağcılar Köpek Pansiyonu Koşulları

Uzman yardımcıları ile hayvanınızın bakımını, sağlık kontrollerini, eğitimini tamamlamasında, bu pansiyon sizin kadar titiz davranırken, sevgi ve ilgi isteği olan bu canlılara gereken hassasiyeti sağlamaktadır. Hayvanınızı almak için, evinize gelen Bağcılar Köpek Pansiyonu personelleri, dostunuz olan köpeğinizi güvenilir bir şekilde pansiyona kadar götürmektedir. Eğitim sürecinde zorlandığınız ya da öğrenmesini istediğiniz komutlar için bu pansiyon sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Bunun yanı sıra, gideceğiniz iş toplantıları, özel gezi ve seyahatler gibi hayvanınızı yanınızda götüremeyeceğiniz dönemlerde de yine bu pansiyonu tercih edebilirsiniz.

Bağcılar Köpek Pansiyonu

Güvenilirliği ile bilinen bu pansiyonda, hayvanınızın gerekli olan tüm ihtiyaçları hassasiyet ile takip edilmektedir. Böylece gözünüz arkada kalmadan, onun güvende olduğunu bilerek, ayrı kaldığınız süreci kaliteli bir şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bağcılar Köpek Pansiyonunda bu sevimli dört ayaklı canlıların, kuaför ve bakım işlemleri için bulunan bir personeli bulunmaktadır. Hayvanınızın tüy bakımı, temizliği, eğitimi, sağlık kontrollerini uzmanlar tarafından takip edilen bu süreç, onlar için de bir tatil olarak görülebilir. En iyi dostunuzu, sizin kadar titizlikle ve sevgiyle bakılan ellere tereddüt etmeden teslim edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bağcılar Köpek Pansiyonu