Bahçelievler Köpek Pansiyonu

Sevimli dostlarımız olan evcil hayvanlar hemen hemen hepimizin evinde yer almaktadır. Sahiplerine dostluk, yol arkadaşlığı eden ve onları eğlendire, keyiflendiren olan evcil hayvanlar insanlar için evlat görevi görmektedirler. Evcil hayvanlara ise en iyi örnek olarak göstereceğimiz tür köpeklerdir. Türkiye’de açıklanan farklı kurumların istatistiklerine göre evcil hayvan bakan ve bakmak isteyen, sahiplenen kişilerin çoğu köpekleri seçmektedir. İnsanoğluna çok uzun yıllardır avcılık, koruma gibi görevlerde hizmet eden köpekler artık evimizin en öneli parçaları, dostlarımız ve evlatlarımız haline geldiler. Fakat tatil ve zorunlu seyahat etme gibi durumlarımız olabiliyor ve bizi güç durumda bırakan nedenler ortaya çıkıyor. Köpeklerimiz maalesef otellere ve toplu taşıma araçlarına da kabul edilmemektedir. Bununla birlikte dostlarımızı geçici bir süre emanet edebileceğimiz yerimizde yoksa bu bize büyük sıkıntılar getiriyor. Bu noktada Bahçelievler Köpek Pansiyonu imdadınıza koşmaktadır.

Bahçelievler Köpek Pansiyonu

Hayvanlardan hoşlanmayan komşular veya daha önce hiç hayvan bakmamış bu konuda bilgisi bulunmayan kişilere emanet etmek köpeklerimizin psikolojik sorunlara sahip olmasına neden olabiliyor. . Evde de kesinlikle tek bırakılmaması tavsiye edilen sevimli dostlarımız için artık kalıcı bir çözüm var. Hayvan sever insanların çabaları ve belediyelerin de destek vermesi ile açılan köpek pansiyonları sevimli dostlarımız emanet edebileceğimiz güvenilir yerlerdir. Köpeklerle sahiplerinin yokluğunu hissettirmeyecek onlara terk edilme hissi vermeyecek şekilde ilgilenen ve onlara en az sizinki kadar eğlenceli bir tatil yaşatmayı hedefleyen köpek pansiyonlarından biri de Bahçelievler Köpek Pansiyon’udur. İstanbul’un merkez bölgelerinden ve yerleşim açısından iyi bir nüfusa sahip, geniş parklara sahip olan Bahçelievler semti köpek bakmaya uygun yerlerden birisidir. Yeşillikler içine kurulmuş ağaçlık bölgeler içinde bulunan parkları ile köpeklerinizin rahat edebileceği konumlardan birisidir. Bahçelievler Köpek Pansiyonu hakkında yazdığımız inceleme yazımız ise şöyledir;

Köpeklerin pansiyonlara bırakıldıklarında ki en büyük sorun terk edilmişlik hissidir. Bahçelievler Köpek Pansiyonu bu sorunla karşılaşmamak için köpeklerinizle özenle ilgilenmekte ve her gün bakımlarını, temizliklerini itina ile yapmaktadır. Aynı zamanda geniş ve topraktan oluşan bir bahçeye sahip olan Bahçelievler Köpek Pansiyonu sevimli dostlarınızın burada oyun oynayıp ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaktadır.  Bahçelievler Köpek Pansiyon’unda dikkat edilmesi gereken özelliklerden birisi ise yoğunluk nedeni ile ön rezervasyon ve rezervasyondur. Köpeğinizi buraya bırakmayı düşünüyorsanız önceden yetkili kişilerle iletişime geçip işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi takdir de büyük ihtimalle köpeğiniz için bu pansiyonda yer bulamayacaksınızdır.

Bahçelievler Köpek Pansiyonu Personelleri

Bahçelievler Köpek Pansiyonu ‘nda çalışan personellerden bahsetmek istersek; bu kişilerin hepsi alanında uzman, profesyonel ve kesinlikle içinde hayvan sevgisi bulunduran kişilerdir. Bu kişiler tarafından köpeğinizin günlük ihtiyaçları karşılanmaktadır. Oyun ve aktiviteler yürüyüşleri yaptıran bu kişilerin dışında her an hizmet vermek üzere pansiyon veteriner ve hekim bulunmaktadır. Köpeğinizin sağlık kontrolleri ve günlük bakımları da bu kişiler tarafından yapılmaktadır.

Oyun ve aktivitelerden bahsetmek istersek bunlar tamamı ile köpeğinizin sağlığına uygun ve ona iyi gelecek etkinliklerdir. Bakıcılar sevimli dostlarınız ödüllü oyunlar oynatmaktadır. Köpekleriniz bu etkinlikler de yer alırken bir yandan günlük egzersiz ihtiyacını karşılarken diğer yandan da sosyalleşme yolunda büyük adımlar atacaktır. Sosyalleşmenin köpeğinize faydası ise dış dünya ve diğer köpekler ile daha sağlıklı iletişim kurabilecek, daha uyumlu tavırlar sergileyecektir. Bahçelievler Köpek Pansiyon’unda köpekler ayrı odalarda kalmaktadır. Bunun amacı ise evinde sahip olduğu konforu ve huzuru aramamasıdır.

Bahçelievler Köpek Pansiyonu

Köpeklerinizle günlük olarak ilgilenilmektedir. Veterinerler ve uzman bakıcılar tarafından günlük olarak kulak, göz, tırnak bakımları yapılmaktadır ve dilerseniz eksik aşıları varsa köpeğinizin aşıları tamamlatılmaktadır. Bahçelievler Köpek Pansiyon’unun bir diğer hizmet ise pet taksidir. Evinizin uzakta olduğunu ya da getiremeyeceğiniz durumlar olduğunu düşünüyorsanız pansiyondan pet taksi talep etmeniz mümkündür.

 

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bahçelievler Köpek Pansiyonu