Beşiktaş Köpek Oteli

Beşiktaş ilçesi adını İstanbul un en eski semtlerinden olan Beşiktaş’tan almıştır. Her iki kıtayı birbirine bağlayan Beşiktaş, köprüler ve iş merkezleri sayesinde canlı bir merkez halini alan uzun sahili ile göz dolduran İstanbul un güzide bir ilçesidir. Aynı zamanda göze çarpan bir diğer özelliği ise birçok hayvan dostunun bir arada yaşadığı bir semt olmasıdır. Burada yaşayanların çoğunluğu evcil hayvan sahibidir. Ancak yaz ayları gibi tatilin ve seyahatlerin en çok yapıldığı dönemlerde hayvan sahiplerinin en çok sıkıntı yaşadıkları konu köpeklerini yanlarında götüremiyor olmalarıdır.

Eğer özel aracınız yoksa kalacağınız yer evcil hayvanınızı kabul etmiyorsa veya yurt dışı gibi uzun yolculuklar yapmak zorundaysanız. Can dostlarınızı bu yoluculuğa çıkarıp eziyet etmemek en doğru karardır. Aynı zamanda bayram tatili, hastanızın olması, ev taşıma, komşu şikâyeti, şehir değişikliği gibi birçok durum köpeğinizi bir yerlerde konaklamasını zorunlu kılmaktadır. Bu sebeple beraber köpek eğitimi seyahat etme imkânı olmayan veya evcil hayvanını yanında bulunduramayacak olan hayvan dostlarının en çok tercih ettiği köpeklerinin hem güvenli hem de huzurlu kalabilecekleri merkezler bulmaktır.

Beşiktaş Köpek Oteli

Beşiktaş köpek oteli hayvan dostlarının aradığı bu imkânı sunmaktadır. Beşiktaş’ın her semtinde bulunan hayvan dostlarınız için konaklama hizmeti, profesyonel personeller eşliğinde siz hayvan dostlarına verilmektedir. Köpeğinizin beslenme, tuvalet ihtiyacı, hijyen ve kişisel bakımları gibi günlük bakımlarının yanı sıra oyun, gezme gibi çeşitli aktiviteler ile kendini evinde hissetmesi sağlanmaktadır. Beşiktaş köpek oteli evcil hayvanınızın bakımını en iyi şekilde yapılmasını sağlamakla birlikte oyun, ödüllendirme gibi çeşitli aktivitelerle köpeğinizin yeni oyun arkadaşları edinmesini de hedef almıştır.

Güvenlik ve Konaklama Nasıl Sağlanmaktadır?

Evcil hayvanınız cinsine göre özel tasarlanmış ev ortamını aratmayacak odalara yerleştirilmektedir. En yüksek kalitede ısı ve ses izolasyonuna sahip ve özel aydınlatmalı odalarda konaklamaktadırlar. Düzenli olarak su ve sizin tercih etmiş olduğunuz mamalar tatbik edilmektedir. Beslenmesi hayvan sahiplerinin belirttiği zamanlarda evdeki düzeni dikkate alınmaktadır. Günde en az iki kez sahil boyunca tuvalet ihtiyaçları karşılanmaktadır. Köpeğinizin enerjisini atabilmesi için günlük aktiviteler uygulanmaktadır. Ayrıca alanında uzman veteriner hekimler tarafından düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılmaktadır.

Beşiktaş Köpek Oteli

Merkezlerimizde kesinlikle ceza şiddet gibi kötü muameleler yapılmamaktadır. Bunun yanı sıra köpeğinizi kendiniz getirebilir ya da talep doğrultusunda özel servis hizmeti sayesinde evcil hayvanlarınız adreslerinizden alınıp siz hayvan dostlarına kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca köpeğiniz en iyi kalitede bakımları yapılırken uzam ekibimiz psikolojilerinin kötü etkilenmemesi için özel bir otel hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç çerçevesinde belirli bir kapasite doğrultusunda otel hizmeti sunulmaktadır.

Beşiktaş Köpek Oteli Koşulları

Hizmetin kusursuz ve hijyenik olabilmesi için belirlenen sayının üzerinde hayvan kabul edilmemektedir. Böylelikle evcil hayvanlarınız için merkezlerimizde kusursuz bir tatil yapma imkânı vermiş olacaksınız. Bu tatil imkânı hayvan dostları için uygun fiyatlarda olunması sağlanarak her evcil hayvan için bu kusursuz tatil keyfini yaşama imkânı verilmektedir. Beşiktaş köpek oteli köpeğinizin güvenli ve özel alanlarda özgür bir şekilde davranmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kaçma veya kaçırılma gibi sorunların yaşanmasına imkân verilmeyecek şekilde güvenlik tedbirleri alınmıştır. Hayvanınızın nerede nasıl şartlar altında bulunduğunu merkezlerimize gelerek görebilme imkânı siz hayvan dostlarına sunulmuştur. Aynı zamanda ekibimiz farklı ırkların birbiriyle sorun yaşamalarına da fırsat vermemektedir. Bu nedenle isteğiniz doğrultusunda kendi boyutu ve ırkından olan evcil hayvanlarla bir arada olma imkânı da bulunmaktadır. Uyum ve huzur içinde oyunlarının oynanması ve köpeğinizin sosyalleşmesi için özel programlara yer verilmiştir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beşiktaş Köpek Oteli