Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Türkiye’nin kalbi, en kalabalık şehri olan İstanbul’da yaşayan insan sayısının fazlalığı ile beraber bakılan evcil hayvan sayısı da çok fazla. Farlı kültürlerin bir arada yaşadığı şehir olan İstanbul’da her kesimden insan birçok faklı hayvana evinde bakıyor. İstanbul’un onlarca semti içinde en çok bilenen ve dikkatleri çeken semtlerinden biri Beşiktaş. Kalabalık bir nüfusu olan bu semtte farklı şehirlerden ve yüzlerce farklı iş kolunda çalışan insan yer alıyor. Çalışanların kimisi çok yüksek gelir grubunda. Beşiktaş gibi bir semtte bu kadar çok farklı insanın yaşaması sosyal, kültürel yapının gelişmiş olması evcil hayvan sayısını da arttırıyor. Özellikle sahilde olan bu semtte en çok beslenen evcil hayvan köpek. Köpeklerin yaşaması için ideal bir semt olan Beşiktaş’da birçok aile için çok değerli olan köpeklerine alternatif yerler var. Köpeklerin sağlık gezme eğlenme ihtiyaçları için birden fazla seçeneğin olduğu Beşiktaş özellikle köpek sahipleri için çok büyük bir eksiği de tamamlıyor. Seyahat veya iş dolayısıyla köpeklerini bırakacak yer bulamayan köpek sahipleri için Beşiktaş da çok kaliteli pansiyonlar var. Beşiktaş’da ki köpek sahipleri kadar İstanbul’un başka semtlerinde de köpeklerinizi Beşiktaş Köpek Pansiyonu ‘na emanet edebilirsiniz.

Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Beşiktaş Köpek Pansiyonu Özellikleri

Beşiktaş da yaşayan evcil köpek sayısının fazla olması iş ve tatil amaçlı seyahate çıkan ailelerde ki sayının fazla olması köpek pansiyonlarında verilen hizmetteki beklentiyi yükseltmiş bu beklenti doğrultusunda oldukça iyi ve çeşitli hizmetlerin verildiği pansiyonlar yer almış durumda. Beşiktaş köpek pansiyonlarının birçoğunda köpekleriniz için geniş oyun alanları yer alıyor. Küçük ve kapalı bir alanda kalmayan köpekleriniz diledikleri gibi oyun oynayabiliyor. Pansiyonda kalan tüm köpekler ile uyum içinde yaşıyor köpeğiniz. Aileler için çok önemli olan bir konuda dikkatli olan Beşiktaş pansiyonları kesinlikle kafes altında tutmuyor hiçbir köpeği. Bunların yanında köpeklerin beslenme alışkanlıklarına ve sağlık durumlarına çok dikkat edilen bu pansiyonlarda uzmanlar tarafından düzenli olarak kontrol edilen ürünler yiyecek olarak veriliyor. Herhangi bir sağlık sıkıntısında anında müdahale edilebiliyor. Köpeklerin istedikleri gibi oyun oynamaları için özel seçilmiş zarar vermeyen oyuncaklar tercih ediliyor. Bakımları da bu pansiyonlarda düzenli olarak yapılıyor. Beşiktaş köpek pansiyonlarında köpek sahipleri için çok önemli bir ayrıntıda servis hizmeti. İstanbul’un istediğiniz noktasından iyi bir pansiyon ile servis hizmeti alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Beşiktaş’daki Pansiyonda Hangi Köpekler Kalabilir

Her pansiyonun kendine göre bazı kriterleri olsa da, sağlık kontrolleri, aşıları tam olan pansiyonda kalmasına herhangi bir sakınca olmayan tüm evcil köpekler pansiyonda kalabilir. Kalacak köpeğin kimlik bilgileri ve aşı kartının talep edildiğinde verilmesi gerekiyor. Bu şartlar altında aileler için çok önemli olan köpekleri huzur içinde pansiyonda konaklayıp tatil yaparken ailelerde istedikleri yerde gönül rahatlığı ile kalabilir. beşiktaş köpek pansiyonu sadece köpek sahiplerini seyahatlerinde köpeklerin bakıldığı bir yer değil aynı zamanda onlarında iyi vakit geçirebileceği bir tatil yeri olarak düşünülmeli. Köpek sahiplerinin dostlarına verebileceği en güzel hediyelerden biridir.

Beşiktaş’ta Pansiyon Nerede Var Fiyatları

Beşiktaş’ta birden fazla köpek pansiyonu söz konusu. Size en yakın mahalledeki, pansiyonu seçmek için internette arama yapabilirsiniz. Beşiktaş dışından köpeklerini verecek olan ailelerin iletişim numaralarından pansiyonlarla görüşmesi gerekiyor istedikleri hizmetler ve servis ile ilgili. Fiyatlar, pansiyonun özelliklerine ve köpeğe özel istek olup olmamasına göre değişiyor. Pansiyon görevlileri ile bunları konuşarak net bir fiyat öğrenebilirsin. Bu pansiyonlardaki çalışanların köpekler konusunda deneyimli ve eğitim almış kişiler olduğu unutulmamalı. Köpeğinizin rahat içinde konaklaması için her şey yapılır.

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beşiktaş Köpek Pansiyonu