Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Köpekler adeta bizim çocuklarımız gibi. Bir aileysek ailemizin fertlerinden, yalnız yaşıyorsak sımsıkı bağlandığımız küçük dostlarımızdan biri haline geliyor. Ne yazık ki bu sevimli arkadaşlarımızı her zaman, her yere götürmemiz mümkün olmuyor. Eğer onu emanet edebileceğimiz bir yakınımız da yoksa işte o zaman Beylikdüzü Köpek Pansiyonu köpeğinizi emanet edebileceğiniz ve zevkle vakit geçireceği yerlerden biri olarak karşınıza çıkıyor. Burası köpeğinizin her çeşit ihtiyacını karşılamak için kurulmuş bir yerdir. Üstelik işinde eğitimli, güler yüzlü kadrosu ile köpeğinizi güvenle bırakabileceğiniz bir ortam. Köpeğinizi ne kadar süre ile bırakırsanız bırakın her türlü ihtiyacı ile ilgileniliyor, gerekli bakımları yapılıyor, çeşitli oyun ve aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirmesi sağlanıyor. Üstelik de hijyen koşulları ve konforu ile köpeğiniz için ideal.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Köpeğinizin her türlü bakımı, bu konuda eğitim almış kişiler tarafından yapılır. Ayrıca dinlenecekleri ve mamalarını yiyecekleri oda özel olarak ayrılmıştır. Köpeğinizin odası güzel vakit geçirdiği bir başka köpek dostunu da misafir edebileceği şekilde ayarlanmıştır. Köpeğiniz bakıcılarının gözetimi eşliğinde oyunlar oynayacak hem kendi cinsinden olan hem de farklı ırklardan olan köpeklerle eğlenerek sosyalleşecektir. Beylikdüzü Köpek Pansiyonu soğuk ve olumsuz hava koşullarında bile köpeklerinizin oyun oynayabileceği iç mekanlar ile hizmet verir. Deneyimli kadrosuyla ön plana çıkan, köpeğinizi güvenle bırakabileceğiniz bir merkezdir. Bunun yanında oyun oynarken küçük köpek ırkları ile orta boyutlardaki köpek ırkları kendi aralarında oyun oynayabilecekleri ortamlarda vakit geçireceklerdir.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu içerisinde her daim bulunan veteriner kadrosu ile günlük olarak köpeklerinizin sağlık durumu ile de ilgilenmektedir. Beylikdüzü Köpek Pansiyonu köpeğinizin hemen her türlü ihtiyacı düşünülerek oluşturulmuş bir tatil merkezi niteliğinde hijyenik, temiz, güvenilir ve nezih bir ortamdır. Köpeğinizin güvenliği için oyun alanlarının etrafı teller ile çevrilmiştir ve hiçbir tehlike söz konusu değildir.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Köpek Bakımı

Oyun alanları da köpeklerin ırklarına göre düşünülüp tasarlanmış, genişlikleri ona göre ayarlanmıştır. Beylikdüzü Köpek Pansiyonu, hayvan sevgisinin dolu dolu yaşandığı ve hissedildiği bir ortamdır. Beylikdüzü Köpek Pansiyonu, içinde hayvan sevgisi taşıyan, deneyimli kadrosu ile ön plana çıkar.

Eğer Beylikdüzü Köpek Pansiyonu, ziyaret noktanız olursa size güven verecek ve gönül rahatlığı duyacaksınız. Ücret konusunda da çok fazla tereddüt etmeden gidip ziyaret edebilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Böylelikle ne kadar temiz, hijyenik, nezih, konforlu ve sağlıklı bir yer olduğunu göreceksiniz. Köpeğinizin bakımı ile birlikte eğitimi ile de son derece ilgilenilen bir mekan olduğunu, köpeğinizin mutluluğu düşünülerek, özenle hazırlanmış olduğunu siz de fark edeceksiniz. Üstelik de ulaşım açısından zorlanmayacaksınız çünkü Beylikdüzü Köpek Pansiyonu pet taksi hizmeti vererek bir adım daha öne geçmektedir.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Fiyatları

Dilerseniz günlük iş yoğunluğunuzda dilerseniz de şehir dışında olacağınız uzun süreli seyahatlerinizde Beylikdüzü Köpek Pansiyonu köpeğinizin güzel vakit geçirmesinde, sosyalleşmesinde ve mutluluğunda önemli bir rol oynayacaktır. Ayrıca burada köpeklerinizin özgürlüğü kısıtlanmamakta yalnız kontrollü özgürlük sağlanmaktadır. 

İnsanların nasıl tatile ihtiyacı oluyorsa köpeklerinde zaman zaman yaşadığı çevreden uzaklaşma, değişik bir çevre ile vakit geçirmeye ihtiyacını olacağını lütfen göz ardı etmeyin. İsterseniz köpeğinizin mutsuz olduğunu hissettiğiniz zamanlarda da onun eğlenmesi adına Beylikdüzü Köpek Pansiyonu çalışanlarına teslim edebilirsiniz. Beylikdüzü Köpek Pansiyonu, bahsettiğimiz harika olanakları ile birlikte kapılarını açmış sevimli dostlarını misafir etmek için bekliyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu