Beyoğlu Köpek Pansiyonu

Köpek bakmak her zaman için çok keyifli bir iştir. Köpekler çocuklar ile çok iyi anlaşır. Yaşadıkları evin koruyucusudurlar. Sahiplerine çok sadıktırlar. Köpeklerin sayamayacağımız kadar çok özelliği bulunmaktadır. Böyle bir hayvana sahip olmak her zaman için güzeldir. Fakat bu tarz bir hayvanı eğer mecbur olduğunuz zaman öylesine bir yere bırakırsanız dönüşünüz de köpeğinizi bunalıma girmiş bulabilirsiniz. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için eğer şehir dışına belli bir süre için gidiyorsanız ya da her hangi bir sebep ile köpeğinizi belli bir süre için bırakmak zorunda kaldı iseniz güvenebileceğiniz köpeğiniz ile ilgileneceğine emin olduğunuz bir akrabanız ya da arkadaşınız yok ise köpeğinizi iyi bir köpek pansiyonuna emanet edebilirsiniz.

Yaşadığınız şehir İstanbul ise ve köpeğinize ev de bakıyor iseniz emanet edip bırakabileceğiniz bir arkadaş ya da tanıdık bulmak zor. Nedeni de İstanbul’ da çoğu kişi apartmanda yaşadığı için ve herkes de ev de hayvan bakmayı çok sevmediği düşüncesi ile yola çıkar isek köpeğinizi bir köpek pansiyonuna bırakmanız gerekir. Eğer İstanbul’ da ikamet ettiğiniz yer Avrupa Yakası’ n da Beyoğlu civarında ise köpeğinizi bırakabileceğiniz en güvenilir adres Beyoğlu Köpek Pansiyonu’ dur.

Beyoğlu Köpek Pansiyon’una köpeğinizi bırakırsanız köpeğiniz en iyi şekilde bakılır. En önemli unsur olan köpeğinizin psikolojisi siz yok iken bozulmaz. En kaliteli mamalar ile köpeğinizin beslenme ihtiyacı giderilir. Köpeğinizin cinsine, türüne ve yaşına göre beslenme programı düzenlenir. Herhangi bir sağlık sorununa karşı veteriner 7 / 24 hazır bulunur. Köpeğin günlük egzersiz ihtiyacını karşılaması için gereken aktivite karşılanır. Köpeğinizin özel bir problemi var ise de pansiyona getirdiğiniz de mutlaka görevli personele bilgi verin. Ayrıca pansiyonda bulunan akıllı parkurlar sayesinde de köpeğinizin eğlenmesi sağlanır. Ayrıca Beyoğlu Köpek Pansiyonun da köpeğinize eğitim de aldırabilirsiniz. Bu eğitimler için uzman personel bulunmaktadır.

Beyoğlu Köpek Pansiyonu

Beyoğlu Köpek Pansiyonu

Çevrede bulunan sahipsiz köpekler için pansiyonu arayabilirsiniz. Pansiyon sahipsiz köpekler ile de ilgilenmektedir. Bu sahipsiz köpekler hasta ise iyileşmeleri için gereken özen gösterilmektedir. Beslenmeleri ve bakımları da yapılmaktadır. Köpeklerin ne kadar duygusal hayvanlar olduğunu birçok kişi bildiği gibi evinde köpek besleyenler bunu daha iyi bilir. Bu kadar sorumluluk isteyen bir şeyi köpek bakanlar iyi bildiği gibi köpeklerinden bir süre ayrı kalacak olanların da köpeklerini iyi bir yere, güvenilir kişilere emanet etmeleri gerekir. Eğitim aldırmak için de uzman personeli olan merkezleri seçmek gerekir.

Tüm bunları bir arada bulunduran bir yer olan Beyoğlu Köpek Pansiyonunu İstanbul Avrupa yakasında Beyoğlu civarında ikamet eden tüm köpek sahipleri tercih edebilir. Sizin için çok kıymetli olan köpeğinize burada en iyi şekilde bakılır. Beslenmesi en iyi şekilde karşılanır. Günlük aktivite ihtiyacı mutlaka karşılanır. Her şeyden önemlisi de siz köpeğinizi bıraktığınız da dönüşte aldığınız da psikolojisinin bozulmadığını, bunalıma girmediğini görürsünüz. Ki bu çok önemli olduğunu yukarıda da yazdık. Köpekler çok hisli hayvanlar oldukları için sahiplerinden belli bir süre ayrı kaldıklarında gereken ilgiyi görmezler ise bunalıma girerler.

Özet olarak sizin için çok önemli olan köpeğinizi gönül rahatlığı ile Beyoğlu Köpek Pansiyonuna emanet ederek, tüm işlerinizi yapabilir ya da tatile gidecekseniz rahat bir şekilde giderek tatilinizi yapabilirsiniz. Çünkü uzman, deneyimli kadrosu ile Beyoğlu Köpek Pansiyonu 7 / 24 köpeğiniz için hazır durumdadır. Hangi tür ya da ırkta köpeğiniz var ise fark etmez, her türlü ırktaki köpeğinizi bu pansiyona bırakabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beyoğlu Köpek Pansiyonu