Büyükçekmece Köpek Oteli

Büyükçekmece köpek oteli nasıl bir yerdir? Büyükçekmece İstanbul’un batısında Avrupa yakasında yer alır. Doğal güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakabilecek olan bir yerdir. Türkiye’nin en büyük sergi alanı TÜYAP ve Avrupa’nın 3. en yüksek TV kulesi burada yer almaktadır. Yazlık bir yer olan Büyükçekmece uzun bir sahile, 5 yıldızlı otellere, tarihi eserlere, alışveriş merkezine, spor salonuna, tiyatroya, parklar ve su parkına sahip olan herkesin görmek isteyeceği bir yerdir. Hızlı ve planlı kentleşme ile modern bir şehirdir. Doğal ortamlarıyla herkesin beğendiği bir yerdir.

Büyükçekmece köpek oteli bu güzelliğin içinde yer alan temiz havası ve doğa ile iç içe olan bir yerdedir. Sizin önemli işleriniz için gitmeniz gereken bir yer varsa köpeğinize sizin kadar iyi bakacak bir yerdir. Bizim için neredeyse evlatlarımız kadar sevdiğimiz köpeklerimizi memnuniyetle misafir olarak kabul eden bir yerdir. Köpeklerimiz bazen bizde öyle büyük yer ederler ki onlardan ayrılmayı düşünemeyiz bile. Bir yere gideceğimiz zaman ona bakacak birini ararız. Fakat köpeğimize kendimiz kadar iyi bakacak ve sevgiyle yaklaşacak mı diye tereddüt ederiz.

Yemeğini zamanında vermezse, dışarı çıkarmazsa, hasta olursa ne yapar diye düşünmenize gerek yok. Büyükçekmece köpek oteli köpeğimize en az bizim kadar sevgiyle ve ilgiyle bakarlar. Tıpkı küçük bir çocuk gibi ilgi ve sevgi ister. Köpek bakmak ne kadar güzel ise o kadar mesuliyet gerektirir. Büyükçekmece köpek oteli bu mesuliyeti büyük bir başarıyla yerine getirmektedir. Artık şehir dışına, tatile giderken köpeğime kim bakacak derdi olmayacak. Siz orada tatilinizi yaparken köpeğiniz de güzel bir tatil yapmış olacak. Siz evinize dönene kadar köpeğinize en iyi şekilde ev sahipliği yapmaktadır.

Büyükçekmece Köpek Oteli

Büyükçekmece Köpek Oteli

  Büyükçekmece köpek oteli köpeğinizi gözünüz kapalı içiniz rahat bir şekilde bırakabileceğiniz bir yerdir. Köpeğiniz burada çok eğlenirken aynı zamanda da çok iyi bir şekilde bakılacaktır. Köpeğinizin yaşı ya da cinsinin ne olduğu önemli değildir. Siz güzel bir tatil geçirirken köpeğiniz de Büyükçekmece köpek otelinin doğa ile iç içe, yeşillikler içinde, temiz havası ile doğal bir ortamda tatil yapacaklardır. Köpeğiniz gözetim altında doğal ortamda koşup oynayacak çok iyi vakit geçirecektir. Ya da bir ağaç altında dinlenebilecektir. Doğa ile iç içe olması köpeğinizin kendini daha iyi hissetmesine neden olur. Kapalı ortamlardan sıkılan köpeğiniz çok iyi vakit geçirecektir. Tüm gün nerdeyse vaktini evde geçiren köpeğiniz burada kendini daha iyi hissedecektir.

Büyükçekmece köpek oteli aracı olmayıp köpeğini otele getiremeyen müşterileri için özel köpek transfer aracı ile de hizmet vermektedir. Evinize kadar gelerek köpeğinizi evinizden alır siz gelip alana kadar da köpeğinizin her türlü bakımıyla ilgilenir. Köpek sahillerinden istenen tek şey köpeğinizin aşılarının tam olduğunu gösteren aşı kimlik kartıdır. Büyükçekmece köpek oteli aşısız köpekleri kabul etmemektedir. Siz aksini beyan etmediğiniz sürece köpeğinize iki öğün en kaliteli mama verilir.

Günde minimum iki defa yürüyüşe çıkarılır. Gözetim altında uzun süre doğal ortamda oynamasına izin verilir. Köpeğinizi merak ettiğiniz zaman mesai saatleri içinde arayarak köpeğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Otelde anlaşmalı bir veteriner bulunmaktadır. Köpeğinizin en ufak bir rahatsızlığında veteriner hekim tarafından kontrol edilir. Gerekli olan bir ilaç varsa veteriner hekim tarafından verilir. Evinizden ne kadar uzak kalacağınız artık önemli değil. Köpeğime kim bakacak diye düşünmeye de son. Büyükçekmece köpek oteli köpeğiniz için kalacağı ideal bir yer.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Büyükçekmece Köpek Oteli