Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonları, sıkça iş seyahati yapanların, tatili sevenlerin ve aynı zamanda evinde köpek besleyenlerin yardımına koşan kuruluşlardır. Evinde köpek besleyen ve evden uzakta vakit geçirmek zorunda kalan kişiler köpeklerini nereye bırakacağım diye kara kara düşünürler. Bir arkadaş veya akrabaya bırakmak zorunda kalabilirler fakat kimse bu durumdan memnun kalmaz. Böyle durumlarda Büyükçekmece Köpek Pansiyonu sizin ihtiyacınızı karşılamaktadır. Son derece konforlu ve hijyenik ortamlarda köpeklerinizi misafir etmektedirler. Onların konforu ve rahatı için gerekli tüm ortam hazırlanmış ve hizmetinize sunulmaktadır.

Özel odalar, klimalı ve yerden ısıtmalı odalarda gereken özen gösterilerek bakılmaktadırlar. Köpeğinize evindeki rahatı yaşatabilmek için ellerinden geleni yapmakta olan bir kuruluştur. Giriş yapılmadan önce sağlık kontrolünden geçirilen köpekler herhangi bir sağlık problemi olmadığına dair kanaat getirildikten sonra merkeze kabul edilmektedir. Bu nedenle kesinlikle burada herhangi bir hastalık bulaşır mı veya rahatsızlanır mı diye bir şüpheniz olmasın. Aşılanma konusunda da çok hassasiyet gösterilmektedir. Aşıları tam olmayan köpekler kabul edilmemektedir.

Bu pansiyonlardan bir tanesi de Büyükçekmece köpek pansiyonu köpekleriniz için en uygun merkezdir. İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Büyükçekmece’de kurulmuş olan bu köpek pansiyonu köpeğinizi rahatlıkla bırakabileceğiniz güvenilir bir yerdir. Büyükçekmece, yazlık bir kenttir, uzun bir sahili bulunmaktadır. Tarihi eserler, alışveriş merkezleri, 5 yıldızlı oteller, tiyatrolar spor salonları ve su parkı vardır. Önemli tarihi eserlerinden bazıları; Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü, Kurşunlu Han, Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi, Zeynep Dudu Çeşmesi, Fatih Sultan Mehmet Çeşmesi, Enver Paşa Köşkü olarak sayılabilir.

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

Büyükçekmece’de dünyanın en büyük festivallerinden birisi yapılmaktadır. Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali, dünyanın dört bir yanından gelen sanatçılara ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizin en ünlü sanatçıları da bu festivalde sahne almaktadırlar. Bu kadar güzel bir şehir olan Büyükçekmece gezilip görülmesi gereken bir yerdir. Buraya gezmeye gelenler de gelirken köpeklerini de getirebilirler. Kendileri bu ilçedeki tarihi dokuyu keşfederken, bu şehrin güzelliklerini tadarken yanında getirdiği köpeğini de pansiyona emanet edebilirler. Böylelikle köpekleri de güzel bir tatil yapmış olur. Konusunda uzman eğitmenler tarafından oyun ve aktivitelerle güzel bir kaç gün geçirmiş olurlar.

Özel aktivitelerle köpeğinizi değişiklik içine sokacak olan bir eğitmenle hoş vakit geçirecektir. Geniş bahçesinde, özel çimler üzerinde eğitim yapacak ve gelişimine katkıda bulunacak çalışmalar yapılacaktır. Beslenme konusunda özel menüler hazırlanmaktadır, sevdiği lezzet ve tatlara sahip olan yiyecekler yemeleri için sizden fikir alınabilir. Sizin söylemlerinize göre sevdiği ve dilediği yiyecek de verilebilir. Ya da farklı lezzetlere alıştırmak istiyor ama alıştıramıyorsanız bu konuda size yardımcı olunabilir. Ve farklı tatlara alıştırma konusunda size destek verilebilir.

Yapmak istediğiniz fakat zorlandığınız için yapamadığınız ne varsa iletmeniz dâhilinde size yardımcı olunabilir. Tırnak bakımı yapılmaktadır, siz bu konuda zorlanıyor olabilirsiniz uzman veteriner ve bakıcılarımız sayesinde bu konunun da üstesinden gelebilirsiniz. Köpeğinizi buraya bırakırken sadece konaklama amaçlı bırakabilirsiniz belki ama almaya geldiğinizde köpeğinizde ki değişimi fark edeceksiniz. Ne kadar büyük değişiklik yaratıldığını göreceksiniz.

Diğer köpeklerle birlikte ortak çalışmalar yapılmaktadır bu sayede köpeğinizin sosyalleşmesi sağlanmaktadır. Genelde evlerde bakılan köpekler hep yalnız yaşadıkları için dışarıda diğer köpekler veya diğer canlılarla iletişim kurmakta zorlanırlar. Kolay kolay yaklaşımda bulunamazlar. Burada birlikte vakit geçirmeleri sonucunda sosyal yaşantıyı kabul etmeyi öğrenirler ve daha sonra farklı ortamlarda farklı köpeklerle karşılaştıkları zaman güzel anlaşmayı çözmüş olurlar. Sosyalleşmiş olan bir köpek ile sizde dışarıda daha rahat gezinebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu