Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonları ve otelleri, evde bulunamayacağınız zamanlarda minik dostunuzu emanet edebileceğiniz güvenli yerlerdir. Seyahat edeceğiniz zamanlarda, gündüzleri işte olduğunuz zamanlarda yada bir tatil için şehir dışına çıktığınız zamanlarda köpeğinizi her zaman yanınızda götürmeniz imkansızdır. Bu gibi durumlarda köpeğinizi emin ellere emanet etmelisiniz. Köpeğinizin ev ortamını aramaması, beslenmesinin düzenli ve dikkatli olması aynı zamanda da eğlenmesi açısından Köpek Pansiyonları yada otelleri önemli barınaklardır. Genelde işlerinde profesyonel ve uzman veterinerler tarafından her an gözetim altında köpeğinizle ilgili aklınızda en ufak soru işareti kalmadan işinize yada tatilinize odaklanabilirsiniz. Peki ÇEKMEKÖY KÖPEK PANSİYONU listesine nereden ulaşabilirim, adresleri nelerdir gibisinden soru işaretlerini gidermeniz için yazının devamına göz atınız. Yalnız liste Çekmeköy’deki tüm köpek pansiyonlarını içermemektedir.

Köpek Eğitimi Ve Çekmeköy Köpek Pansiyonu

  Çekmeköy’de bulunan pansiyonlardan bir tanesidir. Can Paksoy tarafından yönetilmektedir. Bu pansiyon köpeğinizin aile sevgisini ve size olan özlemini aratmayacağının garantisini vermektedir. Başlangıç olarak sizden köpeğiniz hakkında aldıkları genel bilgiler ile köpeğinizin tuvalet zamanları, yeme-içme ve dolaştırılma faaliyetleri eksiksiz ve kusursuz şekilde yerine getirilmektedir. Günlük olarak tuvalet ihtiyaçları düzenli olarak giderilmektedir. Bunun yanında günlük düzenli olarak dolaştırılarak köpeğinizin sıkıntıdan uzak tutulmasına özen gösterilmektedir. Çekmeköy Köpek Pansiyonu köpeklerin ana gıdasının sevgi olduğuna dikkat çekerek, ilk önce duygu- düşünce olarak doyurulacaklarının garantisini vermektedir. Veterinerler tarafından düzenli olarak kontrolleri yapılmaktadır ve yine günlük düzenli olarak konakladığı kafes dezenfekte edilerek hastalıklardan köpeğinizi uzak tutmaktadır. Bunun yanında suları sürekli kontrol edilerek temiz ve taze sular ikram edilmektedir. Ayrıca yine günlük olarak veteriner hekimler tarafından göz ve kulakları temizlenmekte olup, tırnakları kesilmektedir. Günlük olarak pansiyonun özel bakıcıları tarafından temizlikleri ve kontrolleri sık sık yapılmaktadır. Konaklama süresinin sonunda köpeğiniz yine temizlenerek, taranarak tertemiz bir şekilde size teslim edilmektedir.

Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Not: Köpeğiniz için uygun pansiyon olduğunu düşündüyseniz ve minik dostunuzun burada konaklaması konusunda kafanızda herhangi bir soru işareti kalmadıysa (ki eğer sorunuz varsa aşağıdaki irtibat numarasından ulaşıp, aklınızdaki tüm soruları karşı tarafa aktarıp, gerekli cevapları alabilirsiniz) konaklamadan birkaç gün önceden pansiyonu arayıp randevu alıp ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca uzun süreli konaklamalarda ise özel fiyat verilmektedir.

Telefon: 0533 608 87 32 (Müşteri Temsilcisi Nilgün ÇAKIR)

Adres: Ömerli Çiftlik , Ömerli Baraj Yolu Koçullu Köyü Atatürk Cad. No: 96 Ömerli Çekmeköy/ İSTANBUL

Hause Of İstanbul Köpek Pansiyonu

Hause Of İstanbul Köpek Pansiyonu yine Çekmeköy’de yer alan köpek pansiyonudur. Köpeğinizi emanet edebileceğiniz güvenilir bir pansiyondur. Köpeklerinizin için kurulmuş olan 12,5 metre karelik odalar ile ferah ve geniş bir odada konaklayacağından emin olabilirsiniz. Hijyen konusunda sizden daha da hijyenli olduklarına vurgu yapan Hause Of İstanbul sürekli olarak dezenfekte edilen pansiyon ve Epoxi zemin ile bu konuda sizden ne kadar hijyenik olduğu tartışma konusu değildir. Minik misafirin konaklayacağı odalar ihtiyaca göre gölge ve güneş alımı olarak tasarlanmış ve hizmete açılmıştır. Köpeğiniz 25 metre karelik alana yapılan dış mekanda oyunlar oynayarak enerjisini atabilir ve günlük olarak ihtiyacı olan temiz hava gereksinimi yine bu açık alanda yapabilir.

Havalandırmanın finalinde ise sürpriz mamalar ile köpeğiniz ödüllendirilmektedir. Pansiyon özel servis hizmeti ile dilediğiniz saatte köpeğinizi yanınıza getirtebilirsiniz. Köpek eğitimi konusunda üst düzey sertifikalı olan eğitmenler ile köpeğinizin emin ellerde olduğuna dikkatinizi çekmenizi istemektedirler. Pansiyon her cinsten köpeğe kapılarının açık olduğunu belirtmektedir. Ayrıca beslenme zamanları köpeğinizin beslenme düzeninin bozulmayacağı şekilde düzenlenmekte, incelenmekte ve beslenmektedir.

Telefon: 0533 093 44 97

Adres: Reşadiye , Dumanlı Vadi sok. 26/1 Çekmeköy/ İSTANBUL

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çekmeköy Köpek Pansiyonu