Esenler Köpek Pansiyonu En iyisi

İstanbul’un ilçelerinden biri olan Esenler, konum olarak kuzeyde Bayrampaşa, güneyde Güngören, güneydoğuda Zeytinburnu, batıda Bağcılar ilçeleriyle komşudur. İstanbul’un neredeyse tüm ilçe ve mahallerinde hizmet veren köpek pansiyonları, Esenlerde Esenler Köpek Pansiyonu olarak hizmet vermektedir. Köpeklerin sahipleri tarafından kısa veya uzun süreli emanet edilip konaklanmasının sağlandığı, Esenler köpek pansiyonu en iyisi olarak hizmet vermekte, köpek sahipleri için doğru adres olmaktadır. Köpek sahiplerinin aradığı, köpeklerine kendilerininmiş gibi bakacakları güven, bu pansiyondadır.

Köpek Pansiyonunda Konaklama

Filmlere dahi konu olan köpek insan dostluğu, köpek besleyenler için sıkı bağ haline gelir. Köpek sahipleri için, köpekler evlatları gibi olur. Bazen tatil, iş gezisi gibi sebeplerden, bazen de hiç hesapta yokken çıkan ani gelişen nedenlerden dolayı. bazen de gündelik olarak yalnız kalmalarını istemedikleri için, bu evlat gibi sevdikleri dostlardan ayrı kalmak gerekir. Ayrı kalmanın en can sıkıcı kısmı ise, köpeklerine gösterdikleri özenle bakabilecek, emanet edecekleri bir yere emanet etmedir. Dostlarını evde tek başına bırakmak, beslenme alışkanlıklarının bozulacağı ve gerekli olan bakımlarının yapılamayacağı demektir.

Bu yüzden köpeğini çok seven köpek sahipleri tarafından hiç istenmez. Bir tanıdığa emanet etmek akla çözüm olarak gelir. Ancak bu pek çok köpek sahibi tercih etmez. Çünkü tanıdığa emanet ederek köpeğin, belki beslenme alışkanlığı ve düzeni bozulmayacak ama köpeği emanet alan tanıdık, köpeğin gerekli bakımlarını bilmediği için bu bakımı sağlamayacaktır. Köpek bakımı bilgi ve özen ister. Köpeklerinden kısa süreli veya uzun süreli olarak ayrı kalmak zorunda kalan köpek sahipleri, istenen bu özen ve bilgiyi Esenler köpek pansiyonu en iyisi olarak gösterir. Esenler Köpek Pansiyonu tecrübeli bir ekiple pansiyona emanet edilen köpeğin, bakım, beslenme, konaklama, eğitim gibi her türlü ihtiyacıyla yakından ilgilenir, köpek sahiplerinin dönünceye gözlerinin arkada bırakmayarak ferah bir nefes aldırır.

Esenler Köpek Pansiyonu En iyisi

Esenler Köpek Pansiyonu En iyisi

Uzun süredir köpek bakımı ve konaklamasında, köpek sahiplerine hizmet veren Esenler Köpek Pansiyonu çok donanımlı olarak hizmet vermektedir. Öncelikle köpeklerin emanet edileceği yerde, köpeğin bir hastalık kapma olasılığına karşı, aşıları olmayan köpekler alınmaz ve alınacak köpekler veteriner doktorlar tarafından kontrol edilerek alınır. Bu da bu riski düşürür. Konaklama gelen sevimli dostların, rahat etmesi için hazırlanan odalar mevcuttur. Temizliğine ve konfora önem verilen bu odalarda, ısınma, aydınlanma, ses konuları gibi tüm ince ayrıntılar düşünülerek, köpeklerin uyum sağlaması sağlanıp misafirlikleri boyunca mutlulukları temin edilmeye çalışılır.

 Fiyatlar Hakkında

Esenler Köpek Pansiyonuna köpeğin beslenmesi konusunda da güvenilir. Köpek sahipleri eğer kendilerinin bir tercihi varsa o mama, tercihi yoksa organik ve kaliteli mamalarla beslenmesi sağlanır. Ayrıca köpek sahiplerine, köpeklerinin beslenme saatlerini kendileri de belirleme fırsatı sunarak düzenlerinin bozulmaması da sağlanır. Köpeklerin rahatça oyun oynayabileceği oyun parkurları ve istenirse eğitim alabilecekleri eğitim parkurları ve eğitmenler bulunan Esenler Köpek Pansiyonunda köpeğe, eğer arzulanırsa orada bulunan tecrübeli uzman ekip, tüy tıraşı, kulak ve diş bakımı, tırnak bakımı gibi bakım hizmetlerini yapabilir. Yaşanacak herhangi bir probleme karşı veteriner hekimler her saat hazırda pansiyonda bulunur. Köpek sahipleri isterlerse neden esenler köpek pansiyonu en iyisi​​​​​​​ olarak hizmet verdiğini kendileri görebilirler. Esenler Köpek Pansiyonunu köpeklerini emanet etmeden önce gezip detaylı bilgi alabilecekleri gibi, köpekleri orada eğitim alırken izleme fırsatı verir. Köpek sahiplerinin gönül ferahlığıyla köpeklerini emanet ederken, köpeklerin de sahipleri gelinceye kadar konforlu bir şekilde misafir edilmesi için tüm detaylar ilgiyle düşünülmüştür.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Esenler Köpek Pansiyonu En iyisi