Esenyurt Köpek Oteli

Köpekler artık günümüzde kullanılan en çok bulunan hayvan türleridir. Köpekler hakkında bilgi vermek istersek Köpekler normal bir insan aklı ile kıyaslanırsa bebek aklı olarak gibi saf bir akla sahiptirler. Köpekler gerçekten de güzel ve sempatik hayvanlardır. Bazı insanlar var ki köpeğe insan gibi bakabiliyorlar. Köpekler hakkında bilgi vermek gerekirse başlayalım. Dalmaçya da doğan köpeklerin çoğu doğuştan beyaz renklidirler. Fakat gün geçtikçe ve yaşları ilerledikçe kürkleri üzerlerinde siyah ve ya gri renkte benekler çıkabilir. Kopekler bakım isterler. Bakımlarında tırnak kulak ve ya tüy bakımı önemlidir. Köpek bakmak gerçekten de zahmetli bir iştir. Köpekler çok aç kaldığında değimde bezenleri ot yerler. Bunun sebebi karınlarında oluşan bağırsak kurtları bunları boşaltım yoluyla atmak için yerler. Esenyurt Köpek Oteli ile bu konuda daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Köpek Oteli

Her insan nasıl bir parmak izi varsa kendine aitse bir köpeğinde burun izi kendine hastır hiçbir köpekle uyuşmazdır. Köpekleri pirelerden uzak tutmanın en kolay yolu köpeğe sarımsak ve ya soğan yedirmeden geçer. Köpekler vücutlarında oluşan yaraları ağızlarında dil yardımıyla yalayarak iyileştirirler. Yeni Zelanda da yaşayan insanlardan bir tanesi köpek kafatası şeklinde bir bina inşa etmiştir. Köpek olarak bildiğimiz sırtlanlar aslında kedi türündendir. Köpekler kuyrukları yardımıyla duygularını açıklar. Köpeklerin doğuştan gelen ter bezleri yoktur fakat patilerinde bulunan organlar ter yapar. Bir felsefesi olan platona göre’ köpek aklı bir filozof aklıdır’ demiştir. Köpeklere kuru üzüm yememelidir çünkü kuru üzümün içinde bulunan selülozu köpekler sindiremez ve bu böbrek rahatsızlıklarına neden olur.

Esenyurt Köpek Oteli

Köpeklerin artık bir otelleri var. Bu otellerden biri Esen yurt Köpek Oteli. Esenyurt Köpek Oteli sayesinde köpeğiniz daha iyi bir eğitim alabilecek köpeğinizi burada yapılan etkinlikler sayesinde daha iyi bir şekilde eğitebileceksiniz. Köpeklere özek oyun odaları sayesinde köpeğiniz hiç sıkılmayacaktır. Köpekler burada bulunan parkurlar sayesinde hem egzersiz yapmış olacak hem de eğlenmiş olacak. Köpeğinizin bu otellerde birçok arkadaşı olup küçük yaşta getirilmesi sonucu sosyalleşmesi gerekecektir. Köpeklere bu otellerde organik mamalar sayesinde daha iyi beslenecek ve daha iyi ve hızlı büyüyecektir. Köpeğiniz bu yerlerde kendini evindeymiş gibi hissedecektir.

Cane Corso

Bu köpek cinsi ülkemizde çok yoğun ilgi duyulan bir köpek türüdür. Bu köpek cinslerinin bir altında bulunan köpek türüdür. Çok dikkat çeken kaslı bir yapısıyla güçlü görünümüyle dikkatleri üzerine çeken mükemmel bir köpektir. Bu köpek türü çevik dayanaklı ve atik yönüyle herkes tarafından bilinmektedir. Kemikleri ve kas yapıları oldukça gelişmiş olan bu köpekler Burun be ağız kısımları uzun bir şekildedir.

Ön yüz kısmı siyah bir şekilde görülmektedir. Kemikleri ve kasları oldukça belirgin bir durumdadır. Vücut yapıları oldukça sert bir yapıdadır. Hiçbir yerinde yağ olmamasına rağmen her yerleri kaslı yapıdadır. Derisi vücuduna göre oldukça kalın yapıdadır. Ayak ve tırnak kesimleri genellikler koyu renktedir. Bu köpek cinsi ev içeresin de oldukça sessiz bir şekildedir. Eğitilmeye uygun ve eğitimde başarı elde eden bir cinstir.

Çok iyi bir koruyucu ve Yanı zamanda atik bir yapıdadır. Çocuklarla ve ailesiyle arası oldukça iyidir. Tam bir bekçi köpeği olup ev ahalisi dışında eve kimseyi alamayabilir. İlk köpek alanlar için tavsiye edilmemektedir çünkü bu ırkı büyütecek sahibi oldukça disiplinli ve sözünü geçirebilmesi gerekmektedir. Daha yavruyken iyice eğitilmeli ve iyice eğitimden geçmelidir. Diğer köpeklerle arası iyi değildir. Yabancılara karşı havlayabilir. Yabancılara karşı her zaman içinde bir agresiflik bulundurur. Apartman hayatı için uygun olabilirler. Oldukça bol egzersize ihtiyaç duyan köpek tipleridir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Esenyurt Köpek Oteli