Eyüp Köpek Oteli

Köpeğiniz var onu nereye bırakacağınızı bilmiyorsunuz ama tatile de gitmek istiyorsunuz. Köpek sahipleri bir yere gitmek zorunda kaldıkları zaman köpeklerine ne olacağı onlar için büyük sorundur. Ne iş gezilerine ne de seyahatlere gönüllerince gidemeyen köpek sahipleri, kendilerinin yokluğunda köpeklerine ne olacağını merak ederler. Köpeklerini emanet etikleri kişinin köpek bakımı hakkında tecrübesi yoksa işleri daha da zorlaşır. Köpeklerinin yemeği öğününde verildi mi, günlük yürüyüşlerine çıkarıldı mı, günlük bakımları yapıldı mı, hastaysa ilaçları zamanında verildi mi soruları ile zihninizi meşgul edip seyahatlerinin tadını çıkaramazlar. Köpek sahiplerini tam bu problemlerinin giderilmesi için köpek oteli sorunlarınıza çare olur.

Eyüp Köpek Oteli

Bazı hayvan sahipleri köpeklerine yapılan muamelelere fazlasıyla dikkat etmektedir. Bu yüzden pansiyonların dostlarını kafeslerde misafir etmesinden dolayı köpeklerini pansiyonlara bırakmaya gönülleri razı olmaz. Köpek oteli tatil köyü kalitesinde köpeklerinize hizmet vermektedir. Köpeklerinizi  Eyüp Köpek Oteli ‘ne siz bırakabileceğiniz gibi ücretli servislerimiz ile deneyimli elemanlarımız eşliğinde köpeğinizi evinizden teslim alabiliriz. Köpek oteli büyük alana kurularak köpeklere oynamaları için geniş alanlar sunmaktadır. Köpekler geniş alanlarda diğer köpeklerle oynayarak zamanlarını eğlenceli geçirirler. Köpekleriniz size verildiğinde davranış bozukluğu falan yaşamazsınız. Köpeklerinize otelimizde şiddet içeren hiçbir harekette bulunulmaz. Ayrıca yüzmeyi seven köpekler için yüzme havuzları vardır. Köpek otellerinde köpeklerin yatacağı yataklar anti alerjik yataklardır. Her köpeğin kendi yatağı vardır. Köpeklerin odaları güneş girmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Köpeklerin yattıkları odalarda klima mevcuttur. Köpekleriniz klasik müzikle uyur. Köpekleriniz için her türlü konfor Eyüp Köpek Oteli düşünülmüştür.

Eyüp Köpek Oteli İle Köpek Bakımı

Köpeklerinize organik mamalar verilmekte ve temiz su verilmektedir. Ayrıca köpeklerin kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Köpeklerinize gereken sevgi ve özen sonuna kadar gösterilmektedir. Köpek oteli ile köpeklerinizin günlük bakım rutinlerine de dikkat edilmektedir. Eyüp Köpek Oteli ile veterinerler köpeklerinizin temizliğinde son derece hassastır. Günlük olarak köpeklerinizin kaldığı yerler veterinerler tarafından kontrol edilmektedir. Köpek oteli deyince tatil köyü kalitesinde böyle bir otel bulamazsınız.

Eyüp Köpek Oteli

Eyüp Köpek oteli sizin dostlarınızın sağlığına son derece dikkat etmektedir. Köpekleriniz otele giriş yaparken kilo kontrolüne tabi tutulur. Köpekleriniz otele girdiğinde hangi kilodaysa çıktığında da o kiloda size teslim edilir. Köpekleriniz otelden çıkarken veterinerimiz tarafından göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Ayrı bir bakım isteyen hayvan sahipleri ek ücret ödemek zorundadır. Bazı hayvan sahipleri için köpeklerinin görünüşü çok önemlidir. Bu yüzden köpeklerini belirli aralıklarla hayvan kuaförüne götürürler. Kuaför bakımları aksamasın diyorsanız, sizin için o işi seve seve üstlenebiliriz. Bu yapılan hizmetler ek ücret olarak hesabınıza yansır.

Eyüp Köpek Oteli Fiyatları

Köpekleriniz deneyimli köpek bakıcıları ile günde en az iki kere bir saat tuvalet ve gezi ihtiyacı giderilsin diye gezintiye çıkarılır. Köpek otelinde 24 saat veterinerimiz köpeklerinize eşlik etmektedir. Eğer köpeğinizle ayrı kaldığınızda onu özlerseniz size canlı kamera yöntemiyle köpeğinizin durumu gösterilmektedir. Köpeğiniz rahatsızlandığında veteriner anında müdahale edebilir. Köpeklerinizin belirli aşıları olmak zorundadır. Zorunlu olan aşıları olmayan köpekleri otelimizde misafir edemeyiz. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Diğer köpekleri tehlikeye atamayız. Ayrıca köpekleriniz uyuz, bit gibi rahatsızlıklar varsa yine köpeğinizi otele kabul edemeyiz.

Diğer köpeklere köpeğinizin rahatsızlığının bulaşmasını göze alamayız. Köpeğiniz sizin yokluğunuzda ilgiden mahrum kalmayacaktır. Onlar için gerekli olan tüm ilgi çalışanlarımız tarafından gösterilecektir. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir. Köpeğinizi bize söz verdiğiniz zamanda alınız. Size verilirken son kez köpeğinizin göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Verdiğiniz kiloda onu alırsınız. Taahhüt ettiğiniz zamanda köpeğinizi teslim alınız. Uzun süreli mesela 5 ay gibi kalmasını dilerseniz her ücreti size verilen hesap numarasına yatırınız. 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Eyüp Köpek Oteli