Eyüp Köpek Pansiyonu

Köpekler bazı durumlarda sahipleri ile birlikte olmaları maalesef şartlar gereği olmamaktadır. Bu durumda köpek sahipleri onlar için güvenli bir yer aramaktadırlar. Köpeklerini bırakacak olan sahipleri mutlaka güvenli bir ortam aramaktadır. Bu durumda Eyüp Köpek Pansiyonu olarak köpek sahiplerine kaliteli ve güvenilir hizmet ilkemizle köpeklerinin bakımlarını üstlenmek için çağrı yapmaktayız. Köpeklerinizi bize getirin aklınız arkada asla kalmasın. Köpeklerin güvenilir bir ortamda kısa süre olan misafirliği için kaliteli hizmet sunmak bizim hedefimizdir.

Eyüp Köpek Pansiyonu Köpek Kabul Süreci

Köpeklerin özel durumda pansiyonda misafir edilmesi için köpek sahiplerinin telefon ile randevu alarak pansiyona gelmeleri ile birlikte köpeklerin sağlık taraması yapılır. Bu tarama uzman veteriner tarafından köpeklerde bulaşıcı hastalık taraması için yapılmaktadır. Köpeklerde bulaşıcı hastalık olması durumunda pansiyona kabul edilemezler. Ayrıca aşı kontrolleri yapılır ve aşıları tam olmayan köpeklerde pansiyona alınmaz. Kabul edilen köpekler, sahiplerinin sözleşmeyi imzalaması ve ödeme işlemi sonrasında pansiyonda kalacağı gün zarfında takılması gereken çip tasmasına takılır. Bu köpeğin pansiyonda tanıtım çipidir. Sonrasında köpek odasına alınır.

Eyüp Köpek Pansiyonu

Köpek sahiplerine pansiyon ve köpek odaları gezdirilir. Köpekler kamera ile izlenmekte olup istenirse bu kayıtları köpek sahipleri 7/24 izleyebilir. Köpek sahiplerine pansiyon kuralları hakkında bilgi verilir. Köpek pansiyon süresinin uzaması durumunda yetkililere haber vermesi gerekmektedir. Çünkü burada pansiyon için planlar yapılır ve oda durumu yapılan planlar için önemli bir yerdir. Köpeklerini pansiyona bırakarak terk etmek isteyen bazı köpek sahiplerinden dolayı pansiyonumuz bazı kurallar koymak zorunda kalmıştır. Köpeklerin pansiyon süresi dolan ve telefonlara cevap verilmeyen durumda en fazla 1 hafta beklenir ve köpek yeni yuva aşaması başlar. Köpek yeni yuvasına kavuşur.

Eyüp Köpek Pansiyonu Oda Şartları

Köpek bakım odaları tavandan zemine kadar bakteri üretmeyen özel seramik taşlar ile kaplaması yapılmıştır. Odalarda güneş ışığı alması için özel bir sistem yapılmış olup bu güneş ışığı asla köpeklere zarar vermeyecek şekilde odalar girmektedir. Isıtma ve soğutma için klima sistemi odalarda mevcuttur. Odalarda yumuşak yataklar köpekler için hazırlanmıştır. Köpeklerin rahat etmesi için uygun boyutlarda ve standartlara uygun olarak tasarlanmış olan odalarda tek bir köpek barınmaktadır. Asla köpekler yan yana getirilmez.

Eyüp Köpek Pansiyonu Ücretsiz Hizmetler

Köpek pansiyonunda alınan ücret içinde bazı hizmetler dâhil edilmiştir. Bunların başında köpek beslenmesi gelmektedir. Köpekler uygun içerikli mama markaları ile dengeli beslenmektedir. Form ve sağlık garantili beslenme yapılmaktadır. Köpek sahiplerine bu garanti kabul aşamasında verilmiştir. Köpekler için uygun olmayan mamalar asla kullanılmaz. Köpekler tuvalet ve egzersiz ihtiyaçları için günde 1 saat kadar açık alanda gezdirilir. Bu pansiyon içinde bir açık alanda yapılmaktadır. Asla köpekler pansiyon dışına çıkarılmaz. Köpeklerin pansiyon kalması süresi 15 gün veya fazla olana köpeklere kuaför ve banyo hizmeti sunulmaktadır. Sağlık hizmeti tüm köpekler için uygulanır.

Eyüp Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitim

Eğitim köpekler için önemli bir detaydır. Eğitilen köpeğin bakımı daha kolay olmaktadır. Köpekler bu eğitim ile davranışları ve iletişim kalitesi daha çok artma göstereceğinden dolayı bakım için problem teşkil etmezler. Köpeklerde itaat ve komut eğitimi ile sahipleri ile arasında bir bağ kurmak daha kolay bir hal almaktadır. Köpek eğitimleri uzman eğitimler tarafından verilmektedir. Eğitim belirli bir plan dâhilinde günde 1 saat kadar köpeklere verilir. Sahipleri eğitimde olmak zorundadır. Çünkü sahipleri ile eğitim onların iletişimi için daha iyi olur. Köpek eğitimi gerçekten bakım için önemli bir yol oluşturmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Eyüp Köpek Pansiyonu