Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Bir köpek sahibi olmamız durumunda,  iş seyahatlerinde,  aile tatillerinde köpeğimizi götüremediğimiz durumlarda,  yalnız kalmamaları ve ihtiyaçlarının karşılanması karşılığı ücret dahilinde,  köpeğimize karşı sunulan hizmetlerin yapıldığı yerlerdir. Gaziosmanpaşa Köpek Oteli ile köpek konusunda eğitim almış,  uzman kişiler tarafından istediğiniz gün sayısı ücreti ödeyerek bakımlarının gerçekleşmesini sağlayabiliriz. Kendimize verdiğimiz önemin,  az kısmını köpeğimize verdiğimizde onlarda huzurlu bir şekilde hayatlarını sürdürecekler bize karşı daha sadık ve sahiplenici olacaktır.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli

Köpekler yapıları gereği,  uzun süre yalnız kalmak istemezler,  sürekli ilgi ve alaka bekleyen canlı varlıklardır. Birçok duyguyu insanlar gibi yoğun yaşaya bilmektedirler. Yalnız kaldıklarında sıkılacaklar,  hırçınlık,  saldırganlık gibi olumsuz hareketlere bürünebileceklerdir. Bu neden ile zorunlu kalınması durumunda,  köpeğimizi bir köpek oteline güven ile bırakır onların tüm ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olabiliriz.

Teknolojinin ve günümüz çağının getirmiş olduğu yenilikler sayesinde,  insanlara sağlanan konforun köpekler içinde sağlandığını söyleyebiliriz. Bir çok köpek oteli artık,  şehir dışına çıkarken bıraktığımızda köpeklerimizin,  o anki resimlerini görmemize,  canlı olarak video ile izleme imkanına dahi sahip teknolojik aletler ile donatılmaktadır.

Köpek Oteli Seçiminde Dikkat Etmemiz Gereken Hususlar;

Köpek otelinin,  belirli kurumlar tarafından açılmasına dair izin belgelerinin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Yetkili kişilerden bu belgeyi görmek isteyebilirsiniz. 7/24 olumsuz sağlık olaylarında müdahale için,  otelde yetkili bir veteriner hekimin olup olmadığı öğrenilmelidir. Köpeğimiz için ayrı ayrı odaların tahsis edilip edilmediği,  odanın sağlık kuralları çerçevesinde uyumlu olup olmadığını kontrol etmeliyiz. Otel içerisinde çalışan personellerin köpek konusundaki profesyonellikleri sorgulamalı hatta işletme yetkilisinden bu konuda var olan evraklarını inceleme talebinde bulunabiliriz. Yapıları gereği oyunculu oldukları için,  onlara bu alanları sunabilecekleri ortama sahip olup olmadıklarını kontrol etmeliyiz.

Beslenmesi de dâhil bir hizmet talep ediyor isek,  kullanılacak olan mamanın marka ve kalitesini öğrenmeliyiz. Köpekler her ırk köpekle anlaşamazlar,  bu neden ile köpeklerin ayrı ayrı alanlarda cinsine yada ırkına göre tutulup tutulmadığını sorgulamalıyız.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli Sunduğu Hizmetler;

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli ‘inde 7/24 saat sürekli veteriner hekim gözetiminde bulunurlar.

Her köpek için ayrı ayrı oda imkânı sunulur.

İsteğe bağlı olarak,  köpeklerimizi evimizden alıp,  tekrar evimize bırakabilirler.

Tercih durumuna göre,  köpeğimize özel mama var ise yanında götürerek sadece o mama ile beslenmelerini sağlayabilirler.

Sürekli olarak belirli zaman aralıklarında,  odalarının dezenfekte işlemleri yapılır.

Belirli zaman zarfında,  onlara özel alanlara çıkarılarak oynamaları,  koşmaları gibi imkânlar sağlanır. Tuvalet gibi ihtiyaçlarının karşılanması olanağı tanır.

Eğitimsiz olan ya da eğitime meyilli olan köpeklere basit eğitimler verilir.

Günlük,  haftalık veya aylık olarak talep doğrultusunda ücret karşılığı hizmetler sağlanabilir.

Uzman kişiler tarafından gerekli olan ilgi ve alaka köpeklerimize gösterilir.

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli Fiyatları 

Köpek otelleri, zorunlu durumlarda ve günlük olarak köpeklerimizin yalnız kalmamaları adına güvenle bırakabileceğimiz yerlerdir. Köpeklerimizin de düzenli bir yaşam standartlında olmasını istiyorsak,  ücretlerinin gereksiz olduğunu düşünerek onları yalnızlığa ve ilgisizliğe mahkûm etmemiz gereklidir. Günümüzde köpek otellerinin günlük ücretleri,  20 ila 50 lira arasında,  vermiş oldukları hizmet kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Uzun süreli kalması durumunda,  fiyatlarda indirim söz konusu olabilmektedir. Bazı otellerde ücretlendirme,  beslenmeleri için gerekli olan mama içerisinde değildir. Dilendiği taktirde ücreti karşılığı beslenmeleri için mamanın da otel tarafından karşılanması istenebilir,  yada kendimiz mamasını otele bırakabiliriz. Özel sevdiği oyuncakları var ise,  onlarda yanlarında bırakılabilmektedir.  Unutulmamalıdır ki,  köpeklerde canlı bireylerdir. İnsan kendinde ihtiyaç gördüğü her şeyin,  köpekler tarafından ihtiyaç duyulabildiğini unutmamalıdır. Sahiplenmek sadece o canlıyı almak değil,  onun yaşam kalitesini de artırmayı da gerektirmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Gaziosmanpaşa Köpek Oteli