Gebze Köpek Pansiyonu

Kocaeli iline bağlı, sanayisi açısından gelişen ve İstanbul’a komşu olan illerden biridir. Sosyal yaşam alanları ve sanayi bölgesi ile gelişmiş şehirlerden biri olarak gösterilen Kocaeli, yaşamaya değer ilçelerden biri olarak sayılıyor. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde de bulunan doğal ortamlar ve hayvan barınakları hayvanlar için ideal yaşam alanları oluşturuyor. Gebze köpek pansiyonu da köpek sahiplerinin zor zamanlarında köpeklerine sahip çıkarak, onları konforlu ortamlarda yaşamaları için olanak sağlıyor. Köpeklerin sahipleri yanında değilken de eğlenceli zaman geçirerek kendilerini evlerinde hissettirecek konforlu sağlayan köpek yaşam alanlarından biridir Gebze köpek pansiyonu. Hem Kocaeli hem de İstanbul’da yaşayan köpek sahipleri için tercih edilen bir konumdadır.

Gebze Köpek Pansiyonu Özellikleri

Köpekler için özel olarak hazırlanan odalar ve ortak yaşam alanları ile köpeklerin ev rahatlığında konaklaması sağlanıyor. Gebze köpek pansiyonunda temel ihtiyaç ve hizmetlerin yanı sıra köpeklere uzman kişiler tarafından eğitimler de veriliyor. Köpek sahiplerinin isteği doğrultusunda konakladıkları süre içinde eğitimler alınarak köpeklerin kaldıkları sürecin bitiminde daha donanımlı ve kendilerine güvenen yapıda olmaları amaçlanıyor. Günümüzün yaşam koşullarında apartman dairelerinde yaşamlarını sürdüren ve bu nedenle tembelleşerek aynı zamanda sağlık problemleri de yaşayan köpekle için Gebze köpek pansiyonunda özgürce dolaşmaları için oyun alanları bulunuyor. Bu alanlarda istedikleri gibi dolaşarak oyunlar oynayacak ve diğer köpekler ile arkadaş olup eğlenceli zamanlar geçirecektir. Köpekler çıkış gününde sahipleri ile buluştuğunda yorgun olabilirler. Bu eksi bir durum değil, aksine olumlu bir sonuçtur.

Köpeklerin konaklama sürecinde tırnak, göz ve kulak bakımları yapılır. Ekstra olarak bazı bakım hizmetlerinden ek ücretler ile de yararlanılabilir. Pansiyonda köpekler kaldığı süreçte beslenme, gezdirilme, oynama ve bakım hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanılıyor. Bu sayede köpekler yalnız bırakılmadan huzurlu ve konforlu şekilde hayatlarını sürdürüyor.

Gebze Köpek Pansiyonu

Gebze’de yaşayan insanlar için kolay ulaşımdadır. Fakat İstanbul ve Kocaeli’nde diğer ilçelerde yaşayan köpek sahipleri için de ilgi çeken kurumlardan biridir. Gebze köpek pansiyonu hakkında internet üzerinden veya iletişim numarasından kolayca bilgi alınabilir. Köpeklerin giriş sırasında köpek sahiplerinin aşı kartını bırakmaları önemlidir. Köpeklerin sağlığı köpek sahipleri kadar pansiyonda çalışan personeller için de çok önemlidir. Köpeklerin giriş işlemleri sırasında sağlık kontrolleri yapılır. Kaldıkları süre içinde de 7/24 veteriner gözetiminde olurlar ve herhangi bir sıkıntıda müdahale edilir. Aşı kartı veteriner tarafından kontrol edilir, sırası gelen aşılar veteriner tarafından uygulanır.

Günlük yaşamda yoğun iş temposunda çalışan kişiler için, acil şehir dışına çıkılması gereken durumlar için köpeklerin yalnız kalmaması için güvenilir bir yuva arayan köpek sahipleri için Gebze köpek pansiyonu en iyi şekilde tasarlanmış yerlerden biridir. Köpekler de insanlar kadar duygusal varlıklardır. Bu nedenle köpeklerin hasta olmaması, yalnız kalmamaları için uzman kişiler tarafından hassas davranılarak ilgi ve alaka gösterilir.

Köpek Pansiyonu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pansiyonda 7/24 veteriner bulunmalıdır. Köpeklerde herhangi bir sağlık sorunları oluştuğundan veya özel durumu olan köpeklerin gözetimde olması gerektiğinden önemlidir. Pansiyonda çalışan kişilerin de uzman ve deneyimli kişiler olması önemlidir. Pansiyona tercih edilecek kişilerin köpek sevgisiyle dolu olması da çok önemli bir kriterdir. Pansiyonda köpekler için ayrı odalar bulunmalıdır. Odaların gün içinde dezenfekte edilerek köpekler için hijyenik ortamların oluşturulmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda köpeklerin gün içinde enerjilerini atabilecekleri, özgürce dolaşabilecekleri oyun alanlarının bulunması çok önemlidir. Pek çok pansiyonda hem kapalı hem de açık oyun alanları mevcuttur. Bu da hava şartlarına bağlı olarak köpeklerin daha iyi koşullarda oynayarak aktivitelerde bulunması için önemlidir. Hizmet kalitesine ve personellerin deneyimine bağlı olarak fiyatların uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir. Köpeklerin konakladığı süre içinde personeller tarafından ayrıca ilgi gösterilmelidir. Köpeklerin konaklama süresi sonrasında davranışlarında ve hareketlerinde bir terslik, tutarsızlık saptanırsa köpek pansiyonu ile ayrıca bu durum görüşülmeli ve çözüm aranmalıdır.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Sevim
    10 ay önce

    Size nasil ulasabilirim iletişim numarasi verirmisiniz ve gelip tesis i görebilir miyim ben kartaldan gelecegim konum verirmisiniz

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Gebze Köpek Pansiyonu