Gezici Köpek Kuaförü

Gezici Köpek Kuaförü

Gezici Köpek Kuaförü

Büyük şehirler de ulaşım sıkıntısı ve çalışma hayatının yoğunluğu nedeni ile köpek sahibi olan insanlar köpeklerini düzenli olarak kuaföre götürememektedir bu yüzden gezici olarak da hizmet vermeye başlayan köpek kuaförleri bulunmaktadır. Verilen adrese gelinerek küçük dostlarınızın deri ve tüylerinin sağlıklı ve bakımlı olması ve güzel görünmesi için ihtiyaç duyduğu tüm adımlar özel tasarlanmış aracın içinde yapılmaktadır. Sunulan hizmetin asıl amacı hijyenik, güvenli ve rahat bir ortamda evcil hayvanlarınızın, deneyimli ekipler tarafından rahat bir kuaför deneyimi yaşamasıdır. Özel gezici araçların içinde; Hayvanların her mevsim sıcak su ile yıkanabilmesi için termosifon

Özel olarak hayvanlar için tasarlanmış kurutma makinesi
Çevreyi temiz tutmak için atık su tankı
Sağlıklı ve hijyenik bir ortam için sterilizasyon makinesi

Her şartta elektrik sağlayan jeneratör bulunmaktadır. Bir çok kişi evcil hayvanların kuaföre götürülme esnasında problem yaşanabiliyor ya da iş okul hayatın yoğun temposunda evcil hayvanlara zaman ayırmak da zorlanılabiliyor bu zorlukları en aza indirmek ve transferde oluşacak stres faktörlerini ve zaman problemini en düşük seviyeye indirmek ve en yakın dostlarımıza kendi ortamlarında hizmet verebilmek amacı ile kurulmuştur gezici köpek kuaförleri.

Pet Kuaför Hizmeti Nedir?

Kedi ve Köpek Bakım Hizmetleri artık çok daha kolay ve çok daha hijyenik ortamlar da yapılmaktadır. Kedi veya köpeklerin tıraş, banyo, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği gibi ihtiyaç duyduğu bütün bakım hizmetleri ve pet malzemeleri artık kapınıza kadar da gelebilmektedir. Kedi ve köpeklerin deri, tırnak ve tüy sağlığının korunması için düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Bunun için kedi ve köpeklerin tıraş, banyo, tırnak kesimi ve tarama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Özel olarak tasarlanmış olan gezici köpek kuaförü aracın da tecrübeli hayvan kuaförü tarafından her türlü pet kuaför hizmetleri verilmektedir.

Makine tıraşı, makas tıraşı, tırnak kesimi, banyo ve her türlü model orijinal hayvan tıraşları araçlarda yapılmaktadır. Tıraş makinesi, makas uçları, makas vb. tüm hayvan tıraşı malzemeleri sterilizasyon amacı ile ultraviyole ışın altında ve her tıraştan sonra da özel dezenfektan spreyler ile temizlenmektedir. Araç da oldukça hijyenik koşullarda pet kuaförlük hizmeti verilmektedir. Tüy kesimi ve banyo yapımı da steril koşullarda uygulanmaktadır. Araç da kedilere anestezi uygulamadan tıraş hizmeti verilmektedir kediler de tıraş sonrası banyo istenildiğinde de yapılmaktadır.

Makina tıraşı; Tüy dökülmesine karşı önerilir. Tüyler tercihe göre 3mm ve 2 cm arasında değişen uzunluklar da kesilir ve ardından, köpeğin cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur. Genel olarak göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi de dâhildir.

Makas tıraşı; Tüylerin daha uzun bırakıldığı estetik bir görünüm içindir. Köpeğin cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur ve daha sonra makas ile tüyler istenilen boyda kısaltılır. Genel olarak göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi de dâhildir.

Banyo; Köpeğin, cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur. Bu hizmet de de genel olarak göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi dâhildir.
Rötuş; Göz çevresi, kulak içi, pati altı ve içi ve genital bölgedeki tüyleri düzeltilir ve genel olarak göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi dâhildir.
Tarama; 20 dakikalık detaylı tarama ile tüylerin daha canlı ve parlak görünmesi sağlanır, tüylerin keçeleşmesi önlenir ve genel olarak göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi dâhildir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Gezici Köpek Kuaförü