Göztepe Köpek Pansiyonu

Pek çok insan hayatında evcil hayvanlara yer vermektedir. Özellikle tam anlamıyla dost canlısı olan köpekler bir çok kişi için sahiplenilmek istenmektedir. Günlük hayatın yoğun geçmesi ne yazık ki pek çok köpek severin büyük sorunu haline gelmiştir. Köpekler bilindiği gibi insanlarla en yakın dostlukları kurabilen insanlara kolay uyum sağlayabilen canlılardır. Bu yüzden de insanların bakımına ihtiyaçları vardır. Bir köpeğe bakmak büyük bir sorumluluk gerektirir. Yoğun iş yaşamı nedeniyle pek çok insan köpeklerine neredeyse hiç vakit ayıramamaktadır. Oysa köpeklerin sürekli evde ve yalnız kalması onları duygusal yönden olumsuz etkilemektedir.

Göztepe Köpek Pansiyonu

Köpekler doğaları gereği koşmayı, dışarıda olmayı severler. Pek çok kişi ise çalışma yaşamından dolayı köpeklere bu ilgiyi gösterememektedir. Çoğu kişi köpek bakımı sorumluluğunu yerine getirememektedir. Böyle bir ortamda yaşayan köpekler içlerine kapanabilir ya da beklenmedik bir anda saldırganlaşabilirler. Bu gibi durumlarda köpek sahiplerinin yapması gereken en doğru yöntemlerden biri de köpek pansiyonlarına başvurmaktır. Eğer siz de İzmir’de yaşıyor ve köpeğinizi güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız Göztepe Köpek Pansiyonu sizin ve köpeğinizin ihtiyaçlarını giderecek türde hizmet vermektedir.

  Göztepe Köpek Pansiyonu köpeklerinizin rahat etmesi için gerekli tüm donanımları düşünmüştür. Göztepe köpek pansiyonunda köpeklerinizin bakımı sizin isteğinize göre alışmış oldukları ortamdan koparılmadan yapılmaktadır. Köpek pansiyonlarında titizlik oldukça önemlidir. Kirli, bakımsız ve ilgisiz personelin olduğu bir pansiyon köpeklerinizin sağlığını olumsuz etkileyerek onlara hastalık bulaşmasına neden olabilir. Bu konuda Göztepe köpek pansiyonu gereken hassasiyeti göstermektedir. Öncelikle pansiyona gelen köpekler için kilo ölçümü gibi testler uygulanır ve alanında uzman veterinerlerce kontrolleri yapılır. Herhangi bir sorun gözlenmeyen köpeklerin girişleri yapılarak kalacakları süreye göre bir düzen içinde uygun yerlere yerleştirilirler. Bunun dışında kulak ve göz muayeneleri de yapılmaktadır. Köpeklerinizin tırnakları düzenli olarak kesilerek bakımı sağlanmaktadır.

Göztepe Köpek Pansiyonu İle Köpek Bakımı

Pansiyonun bir diğer önem verdiği konu ise köpekleri alıştıkları düzen içersinde hareket ettirmeleridir. Köpekler için alışmış oldukları düzen onlara güven verecektir. Bu düzenden kopan köpekler ise kendilerini güvende hissetmedikleri için saldırganlık eğilimi gösterebilmektedir. Göztepe köpek pansiyonunun ilkelerinde köpekleriniz için katı ve alışılmamış kurallar yoktur. Köpeklerinize olduğu kadar sizin fikirlerinize de gereken önem verilmektedir. Köpekleriniz sizin istediğiniz saatlerde sizin istediğiniz seçeneklere göre beslenirler. Bu sırada da siz eğer isterseniz köpeklerinizin beslenmeleri hakkında bilgi alabilir ve onları gözlemleyebilirsiniz.

Göztepe Köpek Pansiyonu köpeklerinize sizin yanınızdayken alışmış oldukları şeyi vermeyi kendine ilke edinmiş bir hizmet sunmaktadır. Köpekleriniz pansiyonda kaldığı süre boyunca her gün düzenli olarak beslenmeleri kontrol edilmektedir. Pansiyonda kalan köpeklerin bulunduğu alanlar sık sık dezenfekte edilmekte ve veteriner hekimlerce muayeneleri yapılmaktadır. Dilerseniz sizler de köpeklerinizin yaşam alanlarını görebilirsiniz.

Göztepe Köpek Pansiyonu

Ayrıca köpekleriniz eğitimli bakıcılar tarafından gün içerisinde pansiyon etrafında da gezdirilmektedir. Böylece köpekleriniz bir alana kapatılıp kalmamakta sosyalleşmeleri de sağlanmaktadır. Köpeklerin kendileri ile anlaşabildiği ırklarla sizin onayınıza başvurularak gruplar halinde oynamaları da sağlanmaktadır. Böylece kendi ırklarıyla oynayan köpeklerin daha sosyal olması da gözetmen eğiticiler tarafından sağlanmış olmaktadır. Geniş alana sahip olması ve bahçesinin bulunması yönünden oldukça güvenilir olan pansiyon köpeklerinizin iyi vakit geçirmesini sağlayacaktır.İyi vakit geçiren köpekler daha mutlu ve huzurlu bir ortamda beslendiklerinden dolayı sizlerde gönül rahatlığıyla evinize dönebilir ya da iş seyahatinize çıkabilirsiniz.

  Köpeklerinizin çıkış işlemleri yapılacağı zaman ise giriş işlemlerindeki kurallara göre hareket edilir. Çıkış işlemlerinde köpeklerinizin yine kiloları ölçülür, tırnak, kulak, göz gibi bakımları yapılarak size geri teslim edilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Göztepe Köpek Pansiyonu