Güngören Köpek Pansiyonu

Hayvanlara verilen önemin artması, iyileştirici pozitif yönde alınan kararlar doğrultusunda sevimli dostlarımız için artık daha rahat yaşam koşulları sağlanmaktadır. Köpeklerine hem iş dolayısıyla hem de yoğunluktan kaynaklı yeterli vakti ayırmayan sahiplerin yine de köpeğinin mutluluğu için çabalayan kişilerin imdadına köpek pansiyonları yetişmektedir. Bu hizmetin yaygın olarak verildiği Güngören pansiyonları mevcuttur. İstanbul’un Çatalca Yarımadasında yer alan yaklaşık olarak 310.000 nüfusa sahip küçük ve şirin bir ilçedir.

Güngören Köpek Pansiyonu Nedir?

Belirli bir ücret karşılığında köpeklerinize sunulan aktivite, eğitim, bireysel bakımın da yapıldığı köpeklerinizin severek vakit geçirdiği ortamlardır. Köpekler o kadar çok benimsenir ki hatta bazı kişiler isim takmak yerine çocukları gibi sahiplenip kızım ya da oğlum diye seslenirler. İletişim derinleştikçe köpekte ortaya çıkan yoğun duygular sayesinde sahiplenme ve daha çok sahibine sevgisini gösterme isteği çıkar. Güngören köpek pansiyonu sizin emanetlerinize sahip çıkarak yemesi, yıkanması, eğlenmesi gibi günlük olarak nitelendirilecek ihtiyaçlarını giderirler. Herhangi bir bahane yaratmadan da Güngören köpek pansiyonlarını günlük olarak tercih edip köpeğinizi bırakabilirsiniz.

Güngören Köpek Pansiyonu

Güngören Köpek Otelleri İşleyiş Sistemi Nedir?

Köpeklerinizi ister evinizde ister pansiyon yardımıyla çeşitli olanaklardan yararlanıp köpeğinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Uzman eşliğinde alacağınız yardımlar doğrultusunda buna karar verip tercihinizi yapabilirisiniz. Eğer evde değil pansiyonda eğitim almasını istiyorsanız köpeğinizin değerlendirilmesi sonrası onun gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacak şekilde eğitim planı çıkarılır. Her bir ayrıntı önemlidir. Köpeğin her şekilde pozitif davranışlar sergileyebilmesi için düzenli ve planlı hareket etmek şarttır. Pansiyonlarda evde veremediğiniz eğitimleri vermeniz mümkündür. Tuvalet eğitimi gerektiren bir köpek sahibi tarafından bu ihtiyacı karşılanamıyorsa uzman müdahalesiyle kısa bir sürede istenilen duruma getirilebilir. Köpeğinizi bir insan gibi görüp ona göre davranmalısınız. Olumsuz bir durumla karşılaştığında insan tepkileri farklı olduğu gibi köpeklerinde öyledir. Bu yüzdendir ki kalıcı hasarlar vermemek için köpeğinizi iyi analiz edip ona göre davranışlarınızı şekillendirmelisiniz.

Güngören Köpek Pansiyonu Köpeğe Ne Gibi Katkı Sağlar?

Öncelikli olarak apartmanda yaşayan bir köpeğin sıkıcı havasını ortadan kaldırıp sosyalleşmesini sağlar. Enerjisini atmasını ve mutlu olmasına vesile olur. Eğitim katkısıyla da yaşamını kolay idame etmesine sebep olur.

Güngören Köpek Pansiyonuna Her Yaştan Köpek Götürülebilir Mi?

Elbette bu mümkün. Özellikle yavru yaştaki bir köpeğin eğitimi çok daha kolaydır. Eğitimlere çabuk yanıt verir. Her cins ve her yaştan köpek rahatlıkla bırakılabilir. Psikolojik durumu bozuk olan köpekler ayrı bir yerde eğitim görmektedirler. Zarar verici unsurlar ortadan kaldırıldıktan sonra gerekli havalandırma ya da eğitim süreci başlar. Her türlü zor bir anınızda Güngör köpek pansiyonları size severek yardımcı olacaklardır. Köpeklerin yabancılık çekmemesi adına bahçe ortamı sağlanıp rahatlıkla gezip oynayabilecekleri ortamlar yaratılır. İçinizin rahat bir şekilde köpeğinizi güvenle bırakabileceğiniz bir mekân size huzur verecektir. Akıllarda soru işareti oluşan durumlarda götürmek istediğiniz köpek pansiyonunu önceden araştırmalı gidip yerinde görüp işletme ve bakıcı kişilerle birebir görüşüp soru işaretlerini silebilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki köpek bakımı onların işidir ne kadar iyi yaparlarsa o kadar mutlu müşteri ve köpek kazanırlar. Köpeğinizin güvenliği açısından gerekli bilgilerinizi bırakmanız halinde olumsuz bir durum da size ulaşılır ilk müdahale olarak hazır da bir veteriner yer almaktadır. Köpeğiniz sizden başkasına teslim edilmez. Belirli kurallar çerçevesinde ilerleyen kurumlar hassasiyetle çalışmaktadır. Köpeğinizin alışagelmiş durumları mevcutsa bunları köpeğinizin iyiliği için bakıcıya bildirmelisiniz. Örneğin mama saati, banyo saati gibi durumlar var ise köpeğin huzursuzlanmaması için gereklidir. Mutsuz köpeklerin öncelikli ihtiyacı sevgidir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Güngören Köpek Pansiyonu