İstanbul Arnavutköy Köpek Oteli

İstanbul’da Avrupa yakasında bulunan semt, Beşiktaş ilçesine bağlıdır. İnsanlar için gelişmiş yaşam alanları sunarken hayvan sever halkıyla da hayvanlar için en iyi yaşam alanlarını oluşturuyor. Hayvan severlerin ilgisi ve köpek sahiplerinin fazlalığı ile Arnavut’ta da köpekler için en kaliteli hizmeti sunan İstanbul Arnavutköy köpek oteli bulunuyor. Köpekleri için pek çok hizmetin yanında köpek sahipleri için güvenilir oluşuyla da tercih edilen ideal hizmet alanıdır.

Köpek Otellerinin Özellikleri

İstanbul Arnavutköy Köpek Oteli

Köpekler için özel olarak dizayn edilen alanlar dünya tasarımları arasında üst düzeylerdedir. Yerden ısıtmalı oluşu ve ses izolasyonlarının tamamlanması ile köpekler için konforlu bir yaşam alanı oluşturuyor. Her köpek için bireysel olarak temin edilen odalar geniş ve güneş ışıklarından direkt etkilenmeyecek şekilde düşünülmüştür. Konaklama süresi içinde yemek saatlerinde organik köpek mamaları ile köpeklerin kaldıkları süreçte sağlıklı bir şekilde beslenmeleri amaçlanır. Gezme ve tuvalet ihtiyaçları günde 2 kere, köpek bakıcıları tarafından karşılanır. Konaklama ücretine dahil olan hizmetlerin dışında ek ücretler ile de pek çok hizmetten faydalanmak mümkündür. Manikür ve pedikür bakımı, banyo, kulak temizliği veya tüy bakımı ekstra uygun fiyatlarla otel tarafından karşılanır. Köpeklere sağlanan özel odalar dışında beslenme saatlerinde de bireysel şekilde beslenmeleri sağlanır. Bu köpeklerin bir arada yemek konusunda geçimsizlik yaşamalarını engeller. Günlük yaşam standartlarında şehir değişikliği, taşınma, sağlık sorunları, iş seyahati gibi durumlarda köpeğin mağdur kalmaması için güvenilir en iyi köpek bakım alanlarıdır.

İstanbul Arnavutköy Köpek Oteli Hizmetleri

İstanbul Arnavutköy Köpek Oteli köpeğe bırakılan süreçte en iyi hizmeti sunmak ve köpeklere sahiplerinin eksikliğini hissettirmeden ilgilenmek amacıyla hizmet eden bir kuruluştur. Köpek sahiplerinin uzak kaldıkları süreçte, köpeklerin de iyi bir tatil yapmaları ve bu süreçte keyifli vakit geçirmeleri için hizmet verirler. Arnavutköy köpek oteli, her cins köpeği bünyesine kabul eder. Giriş işlemleri yapılırken köpeklerin sağlık kontrolünden geçirmelerine özen gösterilir. Sağlık sıkıntısı olan köpekleri sahiplerinin bilgisi doğrultusundan hemen kontrol altına alınır. Köpeklerin bakımı kolay bir iş değildir, özenli ve dikkatli olmak önemlidir. Köpeklerin gün içinde gezdirilmesi, tuvaletlerinin yaptırılması ve oyun oynatılması köpeğin doğası için gerekli olan ihtiyaçlardır. Bunun dışında zorunlu ihtiyaçlardan biri de beslenmedir. Ve köpek için belirlenen beslenme programı dahilinde uygun saatlerde beslenmelerine dikkat edilir. Giriş işlemlerinde köpeğin aşı karnesi alınır ve veteriner tarafından tüm köpeklerin aşıları kontrol edilir.

Aksatılmadan, aşı zamanı gelen köpeklerin aşıları yapılır ve sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri sağlanır. Beslenme anlamında da köpekler için en kaliteli ve organik mamalar sunulur. Bunun dışında köpeklerin alıştığı farklı bir mama çeşidi varsa bunların temin edilmesi sağlanır. Mamayı elde edene kadar, köpek sahibinin bıraktığı mama ile köpeğin beslenmesi amaçlanır. Köpeklerde mama değişikliği beklenmedik sıkıntılar oluşturabileceğinden kolay kolay mama değişikliği yapılmaz. Köpeklerin sahipleri ile birlikte yaşadıkları rutin bir gün önemlidir. Köpek oteli tarafından da aynı düzen bozulmadan uygulanmaya çalışılır. Bunun için bütün bilgiler öncesinde köpek sahibinden alınır. Ayrıca köpeğin yakın zamanda geçirdiği ameliyat durumu varsa veya gebeyse, hastaysa bu gibi durumların özellikle belirtilmesi önemlidir. Bu doğrultuda veteriner köpek ile ayrıca ilgilenir. Aldığı özel ilaç, iğne varsa uzman veteriner tarafından belli saatlerde uygulaması yapılır. Sağlık konusunda özellikle hassasiyet gösteren, böylece köpek sahiplerini gözü arkada bırakmayan hizmetiyle Arnavutköy’de köpeklere ikinci evleri imkanını sunuyor. En zor durumlarda köpek sahiplerinin içini rahatlatacak, kaliteli hizmet anlayışıyla köpekler için eğlenceli vakit için çabalayan özel bir kurumdur.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Arnavutköy Köpek Oteli