İstanbul Avcılar Köpek Oteli

Köpek sahipleri bazen istemedikleri halde köpeklerinden ayrı kalmak zorunda kalırlar. Fakat bu konuda köpeklerinden ayrı kalmaktan daha zor olan şey köpeklerine kendileri kadar iyi bakabilecek olan bir yer bulmaktır. Evlatları gibi sevdikleri köpeğini en yakın arkadaşına, akrabasına bile emanet etmekte tereddüt ederler. Son yıllarda insanlar kadar köpeklere de önem veriliyor. Onların sahiplerinin yokluğunda en rahat edebileceği bir şekilde kalabilecekleri oteller bulunuyor. Köpekler bu otellerde günlük rutin hayatlarını sürdürürken köpek sahipleri ise bu oteller sayesinde köpeklerinden ayrı kaldıkları zaman içinde gözleri arkada kalmadan köpeklerini bu otellere teslim edebiliyor. Köpeklerine her anlamda onların yokluğunu hissettirmeyecek, kendisi yokken onun kadar sevip ilgi gösterecek ve iyi bir şekilde bakabilecek birine ihtiyaç duyarlar.

İstanbul Avcılar Köpek Oteli

Nasıl bir anne baba evladını kimseye emanet edemezken köpek sahipleri için de aynı durum söz konusudur. Köpeğinizi bir yere emanet ettiğinizde aklınız hep ona iyi bakıyorlar mı diye köpeğinizde kalır. Köpeğinizi güvenebileceğiniz bir yere bırakmak istiyorsanız ve Avcılar bölgesinde yaşıyorsanız İstanbul Avcılar köpek oteli ziyaret ederek köpeğinizin nasıl bir ortamda kalacağını görebilirsiniz. Köpeğinizden ayrı kalmak zorunda kaldığınız bu süre içinde köpeğinizi güvenle emanet edeceğiniz biri yoksa İstanbul Avcılar köpek oteli en iyi hizmetleri ile sizlerin yanında. Köpeğinizi sizler kadar çok sevecek ve sizler kadar iyi bakacak olan personeli ile köpeğimi kime bırakacağım diye düşünme derdine son veriyor. Sizin köpeğinizden ayrı kaldığınız süre içinde köpeğinize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarken gösterdiği sevgi ve ilgi ile köpeğinize sizin yokluğunuzu aratmayacak. Sizler de köpeğinizin onu özlemenin dışında bu kadar iyi bakıldığını bildiğinizde ondan ayrı kaldığınız zaman içinde içiniz rahat olacaktır.

Köpeğinizin Yararlandığı Hizmetler:

Istanbul Avcılar Köpek Oteli

Köpeğiniz İstanbul Avcılar köpek oteli ile en iyi en kaliteli ve en güvenilir mamalar ile beslenir. Sizin belirlediğiniz bir mama saati yok ise günde 3 defa belli saatlerde düzenli olarak beslenir. Köpeğiniz sizin belirttiğiniz saatlerde korkutulmadan, severek ve oynayarak banyo yaptırılır. Oldukça geniş bir alana sahip olan İstanbul Avcılar köpek oteli sizin belirlediğiniz zaman ve saatlerde köpeğinizin bu alanda dolaşıp ihtiyacını gidermesi sağlanır. En önemli konulardan biri olan köpeğinizin herhangi bir sağlık probleminde 7/24 veteriner hizmetinin bulunmasıdır. Köpeğiniz veteriner hekim tarafından gözlemlenir. Aşı zamanı geldiğinde aşısı yapılır. Köpeğiniz geniş, ferah ve düzenli odalarda misafir edilir. Köpeğinizin otelde bulunan diğer köpekler ile sosyalleşmesi sağlanır. Köpeğinizin düzenlenen oyunlar ile eğlenceli vakitler geçirir. İstanbul Avcılar köpek oteli hijyene çok önem vererek her gün köpeğinizin kaldığı oda belli zamanlarda dezenfekte edilir. Otelde bulunan ortak alanların hijyeni sağlanır.

Köpeğinizi Otele Teslim Ederken İstenen Bilgiler:

Köpeğinizi otele teslim ederken yanınızda köpeğinizin aşı kartını mutlaka bulundurmalısınız. Aşı kartı bulunmayan köpekler otele kabul edilmemektedir. Aşı kartı bulunan köpeklerin aşı zamanı geldiğinde otelin veterineri tarafından bilginiz dahilinde aşıları yapılır. Köpeğinizin beslenme alışkanlığına göre saat kaçta ve kaç öğün verilmeli bildirmelisiniz. Köpeğinizin alerjisi olduğu bir şeyin olup olmadığını bildirmeniz sağlığı açısından önem taşır. Köpeğiniz alışagelen mamalar dışında bir mama ile besleniyorsa teslim sırasında getirmeniz gerekir. Köpeğinizin hassas olduğu bir durum, sağlık problemi yada hamilelik gibi özel bir durumu varsa bunu mutlaka belirtmelisiniz. Tuvalet alışkanlığının nasıl olduğunu, banyo saatini bildirmeniz halinde köpeğinize aynı sistem uygulanır. İstanbul Avcılar köpek oteli köpeğinize sizler kadar değer vererek ona siz yokken en iyi şekilde bakmak için en iyi ve en kaliteli hizmeti sunar.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Avcılar Köpek Oteli