İstanbul Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Köpeklerin hem bakımları hem de eğitimleri açısından son yıllarda duyarlılık oldukça artmıştır. Bu nedenle köpekler için hizmet vermeye başlayan köpek pansiyonlarının sayısında bir hayli artış gözlemleniyor. Köpek sahipleri kısa süreliğine adres değiştirmek istediklerinde köpeklerini gittikleri yere götüremeyecekler ise gözlerinin arkada kalmayacak yerlere köpeklerini emanet etmek isterler. Köpeklerin bakımlar ve eğitimleri konusunda tecrübe sahibi olmayan kişilere emanet edilmesi köpeklerin strese girmesine ve gerilemesine neden olacaktır. Bu nedenle son yıllarda sayısında hızlı bir artış gözlemlenen köpek pansiyonları köpek sahiplerinin tam aradıkları hizmet merkezleri olarak dikkat çekiyor. Bu merkezlerden birisi de Istanbul beşiktaş köpek pansiyonu olarak dikkat çekiyor. İstanbul beşiktaş köpek pansiyonu İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde köpeklere hizmet veren güzide köpek pansiyonlarından birisidir.

İstanbul Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Köpek sahipleri köpeklerini belirli bir süre İstanbul Beşiktaş Köpek Pansiyonu’na emanet ettiklerinde köpeklerin tüm bakım ve eğitimlerini Beşiktaş köpek pansiyonu tarafından yapılıyor. Köpekler Beşiktaş köpek pansiyonu tarafından teslim alındıklarında ilk yapılan iş köpeklerin boy ve kilo ölçümlerinin yapılarak her köpek için ayrı ayrı belirlenen dosyalara kaydediliyor. Daha sonraki aşamada ise uzman veteriner tarafından köpeklerin genel muayeneleri yapılıyor. Köpeklerin herhangi bir hastalığı olup olmadığı konusunda gerekli incelemeler yapılıyor. Köpeklerin genel muayeneleri yapıldıktan sonra köpekler ırk ve cins durumlarına göre gruplandırılıyor. Köpeklerin ırk ve cins durumlarına göre gruplandırılmasının nedeni her cin ve ırk köpeklerin her ırk ve cins ile uyumlu olmamasından kaynaklanıyor. Köpekler ayrı ayrı gruplandırılarak kendileri için dizayn edilen köpek odalarına yerleştiriliyorlar. Köpek odaları sese, ışığa ve ısıya karşı oldukça profesyonel bir şekilde dizayn edilerek hizmete sunuluyor.

Istanbul Beşiktaş Köpek Pansiyonu

Beslenme Hizmeti

Beşiktaş köpek pansiyonunda köpeklerin beslenme alışkanlıklarına oldukça titiz bir şekilde dikkat ediliyor. Köpeklerin özel olarak kullandıkları mama ya da takviye vitamin türü gıdalar varsa köpek sahipleri tarafından Beşiktaş köpek pansiyonu görevlilerine verilmesi durumunda rutin olarak verilmesi gereken saatlerde köpeklere veriliyor. Köpeklerin beslenmesinde kullanılan mamalar oldukça kaliteli mamalar. Çünkü mama kalitesi köpeklerin tüyleri konusunda oldukça önemlidir. Kalitesiz köpek mamaları köpeklerin tüylerinin dökülmesine neden oluyor. Bu nedenle Beşiktaş köpek pansiyonu köpeklerin beslenmelerinde kaliteli mamalara yer veriliyor.

Sosyalleşme Hizmetleri

Beşiktaş köpek pansiyonu köpeklerin sosyalleşmelerine de büyük önem veriyor. Köpekler oyunu seven varlıklardır. Bu nedenle Beşiktaş köpek pansiyonunun geniş bahçesinde köpeklere her türlü oyun aktiviteleri düzenleniyor. Köpekler açık havada oyun oynarken hem keyifli zaman geçiriyorlar hem de sosyalleşmeleri açısından oldukça önemli bir etkinliğe katılmış oluyorlar. Köpeklerin yaz aylarında kapalı alanlarda kalmaları tavsiye edilmediği için Beşiktaş köpek pansiyonunda yer alan köpek havuzları nedeni ile köpekler yaz aylarında su havuzlarına sokularak çok sevdikleri su oyunları da oynayabiliyorlar. Verilen kaliteli sosyalleşme aktiviteleri ile birlikte köpekler oldukça keyifli anlar yaşıyorlar.

Köpeklerin Bakım Hizmetleri

Beşiktaş köpek pansiyonunda köpeklerin temel fiziksel bakımları da yapılabiliyor. Öncelikle temel aşıları yaptırılmamış ise köpek sahiplerinin talep etmesi ile birlikte rutin aşıları yaptırılıyor. Aynı zamanda günlük tüy ve tırnak bakımları da düzenli bir şekilde yapılıyor. Tüylerinin aşırı uzaması durumunda yine köpek sahiplerinin talep etmesi durumunda köpeklerin tüylerinin kısaltılması sağlanıyor. Herhangi bir deri hastalığı söz konusu ise veterinerin yapmış olduğu muayene ile birlikte uygun göreceği ilaçlar kullanılarak tedavi edilmeleri sağlanıyor. Köpeklerin özellikle yaz aylarında günlük duş almaları sağlanıyor. Kış aylarında ise duş süresi üç günde bire düşüyor. Beşiktaş köpek pansiyonu köpeklerin tüm bakım ve eğitimleri konusunda sunmuş olduğu kaliteli hizmetler nedeni ile birçok köpek sahibinin tercih nedeni haline gelmiştir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Beşiktaş Köpek Pansiyonu