İstanbul Beyoğlu Köpek Oteli

Beyoğlu semti, İstanbul’un en meşhur semtlerinden biridir. Adıyla çok anılır ve herkes tarafından bilinir. Bu güzel ve tarihi İstanbul semtinde yaşayan güzel insanlar birbirleriyle geçinmelerinin yanında hayvanlara olan iyiliksever davranışlarıyla da göze çarparlar. Beyoğlu’nda köpekler için düşünülmüş bir merkez olan Istanbul Beyoğlu Köpek Oteli  ihtiyaçlar dahilinde köpek sahiplerine bir çıkar yol oluşturur. Köpek sahipleri için bir yere gidecekleri zaman köpeklerini bırakacak yer bulmak büyük bir sorundur. Hiç kimseye köpeğime bakar mısın, köpeğimi bırakabilir miyim gibi bir teklifte bulunamazlar. İnsanlar haklı olarak böyle bir sorumluluğu üstlenmek istemezler. Fakat köpek otelleri böyle zamanlarda köpek sahipleri için büyük bir fırsattır. Kimseye boyun eğmeden, dilediğiniz kadar süreyle köpeğinizi bırakabileceğiniz bir köpek otelinin olması mutluluk vericidir. Siz seyahatlerinizi ayarlarken, tatil planları hazırlarken bir yandan da köpeğinizi bırakacağınız bir köpek oteli aramaya başlasanız çok iyi olur. İstanbul Beyoğlu Köpek Oteli Beyoğlu çevresinde hizmet veren çok kaliteli bir köpek otelidir. Tam da aradığınız özellikleri taşıyan, kaliteli, güvenilir, konforlu bir köpek otelidir. Hiç düşünmeden köpeğinizi bırakabilirsiniz, kesinlikle gözünüz arkada kalmasın.

İstanbul Beyoğlu Köpek Oteli

Köpek otelinde birinci amaç emanet edilen köpeği en iyi şartlarda misafir etmek, ağırlamak ve mutlu etmektir. Köpeğin barınacak bir yer bulması, karnının doyurulması, başına bir şey gelmeden yaşayabilmesi için imkan tanınmasıdır. Evden uzaklaşırken evde tek başına bırakılamayacak bir köpeği böyle bir otele getirirken insanların aklında tek bir düşünce vardır. Köpeğime iyi bakarlar mı, karnını doyururlar mı, tehlikelerden korurlar mı diye düşünür köpek sahipleri, tek amaç onlara kendileri gibi bakacak birilerinin olmasıdır. Köpek oteli tam böyle bir yerdir, köpeğin yatıp uyuyabileceği, rahatça vakit geçirebileceği bir odası vardır, yemek saatlerinde karnı doyana kadar maması verilir, herhangi bir tehlike ile karşı karşıya getirmeyecek biçimde bir koruma altındadır. Odalar soğuk havalarda üşümemeleri için özel ısıtma sistemleriyle ısıtılır, sıcak havalarda güneş koruması vardır, rahat etmeleri için yataklar bulunur. Köpekler ırk ve cinsine göre sınıflandırılarak yerleştirilirler.

Köpek Oteli Sağlık Açısından Zararlı mıdır?

Istanbul Beyoğlu Köpek Oteli

Otele giriş yapılırken tüm köpekler uzman veteriner hekimler tarafından tam bir kontrolden geçirilirler. Köpeklerde var olan bir rahatsızlık var mı, varsa nasıl tedavi edilmelidir araştırmalar yapılır. Bir rahatsızlık taşıyan köpek varsa diğer köpeklerle iletişime geçmeden tedavisi yapılır ve diğer köpekleri tehlike altına sokmayacak şekilde önlemler alınır. Köpeklerin tırnak kontrolleri yapılır ve önlem alınır, aşılanmaları yapılmış mı diye kontrolden geçirilirler. Aşısı eksik olan köpekler sorun çıkarabileceği için gereği yapılır. Yani köpeğin sağlığını tehdit edecek hiç bir duruma imkan tanınmaz, gerekli tedbirlerin hepsi baştan alınır. Sizler de gönül rahatlığı içerisinde köpeğinizi köpek oteline bırakabilirsiniz.

Köpek Oteli ve Sosyal Köpekler

Bir köpek oteline her cinsten ve ırktan, her yaştan köpek gelebilir. Gelen köpekler belli zaman aralıklarında aynı ortama çıkıp, birlikte vakit geçirebilirler. Köpeklerin aynı ortamda bir arada bulunmaları ile karşılıklı etkileşimleri sağlanmış olur. Aynı anda yemek yerken, aynı anda faaliyetler yapar ve birlikte yaşamayı öğrenirler. Birlikte oldukları zamanlarda birbirlerine zarar vermemeyi öğrenirler. Dolayısıyla sosyalleşme yolunda önemli kazanımlar elde edilmiş olunur.

Siz köpeğinizi alıp kalabalık ortamlara girdiğinizde nasıl davranması gerektiğini bilir, başka köpekleri gördüğü zaman neler yapması gerektiğini bilirler. Bir anlamda otele geldiğinde başka bir köpek olarak çıkabilir, farklı ortamlar gördükleri için tamamen değişmiş bir köpek olarak bulabilirsiniz. Psikolojik olarak da rahatlamış ve dinlenmiş olurlar yani tatil yapmış olurlar ve bu tatil onlara yaramış olur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Beyoğlu Köpek Oteli