İstanbul Göztepe Köpek Pansiyonu

İnsanlar kalacakları otelde onlara uygun ve iyi hizmet veren otelleri tercih ediyor. İnsanlar nasıl gittikleri bir yerde rahat etmek isterse köpekler de gittikleri yerde rahat etmek ister. Artık köpeklerin de rahat edebilecekleri iyi hizmet alabilecekleri birçok şehir ve semtte hayvan otelleri bulunmaktadır. Bu hayvan otellerinin bulunduğu semtlerden biri de Göztepe. Istanbul Göztepe köpek pansiyonu burada oturan ve köpeğini gözü arkada kalmadan emanet edecek bir yer arayan köpek sahipleri için kurulmuş olan bir pansiyondur. Köpeğinizden ayrı kalacağınız süre ne kadar olursa olsun o süre içinde köpeğinize en iyi şekilde bakılır.

Köpeğiniz günlük rutin hayatında beslenmesinde, tuvalet ihtiyacında ve banyo alışkanlığı nasıl ise burada da aynı şekilde devam eder. Ev içinde yaşayan bir köpeğiniz ve yeşil alana sahip olmayan bir yeriniz varsa köpeğiniz burada bulunan yeşil alanda hem yürüyüşünü yapar hem de oyun oynar. Köpeğinizin sizinle yaşadığı zaman ile otelde kaldığı zamanın tek farkı sizinle beraber olmayışıdır. Ev içinde bulunamayan bir çok imkanı İstanbul Göztepe köpek pansiyonu ile bulabilirsiniz. Canınız kadar sevdiğiniz köpeğiniz burada sağlıklı bir şekilde bakılırken gösterilen sevgi, ilgi ve alaka ile çok mutlu olmaya devam edecektir. Köpeğinizden ayrılmak çok zor olsa da bu kadar iyi bakıldığını, ilgi alaka gösterildiğini bildiğiniz bir yerde kalmasını bilmek içinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Istanbul Göztepe Köpek Pansiyonu

İstanbul Göztepe Köpek Pansiyonu Verilen Hizmetler

Köpeğinizin kalacağı yeri İstanbul Göztepe köpek pansiyonu olarak seçtiğinizde köpeğinizi teslim ettiğiniz zaman köpeğiniz sağlık kontrollerinden geçer. Köpekleriniz rutin hayatında oluğu gibi aynı saatlerde beslenilir ve tuvalet ihtiyaçları giderilir. Köpeklerinizin banyo saatleri, göz ve kulak bakımı kontrolleri, tırnak kesimleri düzenli bir sistemde yapılır. Sizin izniniz ve uzmanların gözetimi ile kendi ırkından olan diğer köpeklerle oyun oynaması ve sosyalleşmesi sağlanır. Köpeğiniz günlük hayatında ev düzeninde yaşıyorsa burada da ev düzeni olan bir odada, bahçe düzeninde yaşıyorsa bahçe düzeni olan odalarda kalır. Kapalı ve açık oyun alanları ile köpeğiniz alışkın olduğu oyun alanında oynatılır. İstanbul Göztepe köpek pansiyonu köpeğinizin rutin kontrolleri için ve acil bir durum söz konusu olduğunda müdahale edebilmek için her gün her saat veteriner hizmeti sağlamaktadır. Köpeğinizin kaldığı ortamlar ve kullandığı mama ve su kapları her gün dezenfekte edilerek hijyenik olması sağlanır. Köpeğinizi özlediğinizde ya da nasıl bakıldığını görmek için pansiyonumuzda bulunan kamera sistemi ile her an takip edebilirsiniz. Köpeğiniz İstanbul Göztepe köpek pansiyonu ile sizinle olduğu mutlu yaşantısını burada da bulacak.

Kayıt Sırasında İstenenler

Köpeğinizin olduğu ve olacağı aşı kartı kayıt sırasında istenmektedir. İstanbul Göztepe köpek pansiyonu formunda bulunan köpeğinizin beslenme, banyo alışkanlıkları ve saatleri, varsa kullandığı ilaçlar, tuvalet alışkanlığının nasıl olduğunu belirttiğiniz takdirde köpeğiniz alışkın olduğu bu düzene uyularak bakılmaktadır. Kullandığı özel mama varsa mutlaka bildirmeli ve yanınızda getirmelisiniz. Farlı mama köpeğinizin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Köpeğiniz tuvalet ihtiyacını kum ile gideriyorsa kumunu getirmelisiniz. Köpekler bazen alıştığı kumun dışındaki kumlara tuvaletlerini yapmamaktadır. Köpeğiniz teslim alınırken sağlık kontrolünden geçerek boy ve kilosu ölçülür. Aynı sağlık kontrolleri, kilo ve boy ölçümü köpeğiniz size teslim edilirken de yapılır. Bu sayede köpeğinizin sağlıklı bir şekilde bakılıp bakılmadığını anlıyorsunuz. İstanbul Göztepe köpek pansiyonu köpeğinize en iyi hizmeti vererek hem köpeğinizi hem de sizi mutlu ediyor. İstanbul Göztepe köpek pansiyonu için en önemli şey köpeklerin sağlıklı bir şekilde bakılarak köpek sahibini ve köpeğini mutlu etmektir.

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Göztepe Köpek Pansiyonu