İstanbul Hasköy Köpek Pansiyonu

İnsanlara pansiyonlar nasıl rahatlık ve konfor sunuyorsa ve insanlar bu konfor ve rahatlıktan dolayı nasıl evlerine gitmek yerine otel ve pansiyonları tercih ediyorsa, aynı durum köpekler için söz konusudur. Köpek sahiplerinin şehir dışına çıkmaları durumunda köpeklerini gözleri kapalı emanet edecekleri bir yere ihtiyaç duyarlar. Köpeklerini emanet edebilecek bir akraba ya da arkadaş ararlar ancak bu kişilerin köpeklerine kendileri gibi bakmalarından tereddüt ederler. Bu nedenle birçok ilde köpekler için özel pansiyonlar kurulmuştur. Ancak bazı köpek pansiyonları insanların gittiği pansiyonlardan daha rahat ve konforludur. Köpekler için hazırlanmış bu pansiyonlar da özel yüzme havuzları ve eğlenceli oyun alanları, yemeklerini rahatlıkla yiyebilecekleri bölümler ve bütün günün yorgunluğunu atarak miskinlik yapmak için uyku odaları vardır. Bu sebeple köpek sahiplerinin akraba ya da arkadaşlara bırakılması yerine İstanbul Hasköy köpek pansiyonuna bırakmaları hem kendi hem de köpeklerinin rahatlığı açısından oldukça önemlidir.

İstanbul Hasköy Köpek Pansiyonu Nasıl Hizmet Veriyor?

Bu pansiyonda çalışan görevli personellerin hepsi akanında uzman ve profesyonel kişilerdir. Yaptıkları işi severek yaparlar ve köpeklerle birebir olarak ilgilenirler. Köpekler bu pansiyonda kaldıkları süre boyunca asla sahiplerinden gördükleri ilgi sevgiden asla mahrum kalmazlar. Çünkü köpeklerin sahiplerinden ayrı kaldıkları zaman psikolojileri olumsuz yönde etkilenir. Bu durum köpeklerde davranış bozukluklarının oluşmasına neden olur. Bu nedenle şehir dışına çıkan kişilerin ve köpeklerini herhangi bir yere bırakmak zorunda olan kişilerin gözlerinin arkada ve kafalarında soru işareti kalmaması için Hasköy köpek pansiyonu çok ideal bir yerdir. Bu pansiyon köpeklerin ihtiyacını tam olarak karşılamak için kurulmuştur.

İstanbul Hasköy Köpek Pansiyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Istanbul Hasköy Köpek Pansiyonu

Bu pansiyonda köpeklerin ihtiyacı olan her şey en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş ve ona göre tasarlanmıştır. Köpekler bu pansiyonda asla yabancılık çekmez ve sanki kendi evlerindeymiş gibi rahat davranırlar. Pansiyonda bulunan personeller köpeklerle sabahtan akşama kadar özel olarak ilgilenir, köpek tüm gün boyunca hiç canı sıkılmadan oyunlar oynar ve keyifli dakikalar geçirir. Yemek vakti geldiği zaman her köpeğin cinsine göre seçilmiş mamalarla beslenirler. Köpek tüm gün boyunca eğlenip yorulduktan sonra kendisi için özel olarak hazırlanmış olan dinlenme odasında dinlemeye çekilir. Pansiyona bırakılan köpeklerle alıştıkları şekilde ilgilenilir. Oyun oynarken hem kendilerini güvende hissetmeleri hem de diğer köpeklerle kavga etmemeleri her zaman bir eğitmen tarafından gözetim altında tutulurlar. Bu pansiyonda çalışan görevliler köpeklerin tuvalet ihtiyacından banyo ihtiyacına kadar bire bir ilgilenir. Sıcak havalarda onlara özel hazırlanmış olan havuzlarda keyifli dakikalar geçirdikten sonra eğitmenler tarafından hasta olmamaları için kurulanır.

Köpekler pansiyona kayıt işlemi yapılmadan önce herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığı kontrol edilir. Bulaşıcı bir hastalığı olan köpekler diğer köpekler ve çalışanların sağlığı açısından pansiyona kabul edilmez. Ancak sağlık sorunu olmayan ve sonradan rahatsızlanan köpekler için her daim pansiyonda bir veteriner bulunur. Olası bir hastalık durumunda veteriner köpeğin sağlığına kavuşması için gereken her şeyi yapar. Köpek sahiplerini evlerine dönüp köpeklerine kavuştukları zaman küçük dostlarını oldukça mutlu ve huzurlu bulurlar. Bu durum köpek sahiplerinin de mutlu olmasını sağlar. Köpekler sadece mecbur kalındığı zamanlarda değil, eğitim alınması için de pansiyonlara bırakılabilir. Köpeğin hem konaklama hem de eğitim ihtiyacının aynı anda karşılanabilmesi için köpeğin mutlaka uzman kişiler tarafından muayene edilmesi ve eğitim seviyesinin ne derecede olduğunun ölçülmesi gerekir. Eğitim ve konaklama dışında ise köpeklerin burada kaynaşmış olduğu arkadaşlarıyla tekrardan vakit geçirip güzel bir gün geçirebilmesi adına günlük olarak köpek pansiyonları tercih edilebilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Hasköy Köpek Pansiyonu