İstanbul Kaynarca Köpek Pansiyonu

İstanbul nüfusunun her geçen artması ve doğal ortamların azalmasıyla beraber hem köpek sahipleri hem de köpekler sorunlar yaşıyor. Köpeklerin hem sahiplerinin çalışan kişiler olmasından dolayı hem de gezdirilebilecek yerlerin azalmasından dolayı devamlı evlere hapis edilmesi sonucunda psikolojik sorunlar yaşamasına ve bu psikolojik sorunlar sonunda davranışlar bozukluklarının meydana gelmesine neden oluyor. Bu tarz sorunların yaşanmasına adına birçok köpek oteli ve köpek pansiyonu vardır. Köpek sahiplerinin köpeklerine yeteri kadar ilgi gösterememeleri, iş seyahatleri ya da tatil planları yapmaları durumunda Istanbul kaynarca köpek pansiyonu tercih edilebilir. Bu pansiyonlar köpekler için oldukça güvenli yerlerdir. Ancak bu pansiyona köpek bırakılmak için rezervasyon yaptırma şartı vardır. İstanbul kaynarca köpek pansiyonu köpekler için gerekli bakımı en güzel şekilde sunuyor. Bu nedenle köpek sahiplerinin herhangi bir işlerinin olması durumunda ya da tatile gittiklerinde gözleri asla arkada kalmaz. Bu pansiyonlar köpeklerini başka birine ya da yalnız bırakmak istemeyenlerinde tercih ettiği yerlerdir. Çünkü köpeklerin evde yalnız başına bırakılmaları sıkılmalarına ve psikolojisinin bozulmasına bağlı olarak saldırgan davranışlar içerisine girmesine neden olur. Ayrıca bu durum köpek sahiplerinin tatil ya da iş seyahati amacıyla şehir dışına gidip geri döndüklerinde köpeklerini kendilerine küsmesine ve onları dinlememelerine yol açar.

İstanbul Kaynarca Köpek Pansiyonu Neden Önemlidir?

Istanbul Kaynarca Köpek Pansiyonu

İstanbul kaynarca köpek pansiyonunda her köpek için özel olarak hazırlanmış olan konaklama odaları bulunur. Bu odalar köpeklerin rahat hareket etmeleri keyifli dakikalar geçirebilmeleri için hazırlanmıştır. Pansiyonda bulunan görevli personel farklı konularda tecrübe, taktik ve bilgi sahibi kişilerdir. Bu kişiler aynı zamanda alanında uzmanlaşmış eğitmenlerdir. Pansiyonda her daim köpeğin herhangi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalma ihtimaline karşılık veteriner bir hekim bulunur. Köpekler bu veterinerlerin köpekleri devamlı olarak kontrol altında tutmasına bağlı olarak hiç bir sağlık sorunu yaşamazlar. Yaşamaları durumunda ise profesyonel bir tedavi süreci uygulanıyor. Aynı zamanda köpeklerin güvenliğini sağlamak amacıyla pansiyon yedi yirmi dört kameralarla izleniyor.

İstanbul Kaynarca Köpek Pansiyonu Nasıl Hizmet Veriyor?

İstanbul kaynarca köpek pansiyonu köpeklerin buraya bırakıldıkları andan itibaren, profesyonel eğitimciler tarafından özel olarak ilgileniliyor ve köpekler için farklı şekillerde tasarlanmış olan oyun alanları vardır. Köpekler bu oyun alanları ve eğitmenler sayesinde pansiyonda keyifli dakikalar geçiriyor ve burada kaldıkları süre içerisinde canları sıkılmıyor. Ayrıca köpekler bu oyun alanları sayesinde üzerlerinde ki enerjilerini de atıyor. Pansiyonda bulunan köpekler için özel mama saatleri vardır. Köpekler düzenli olarak bu mama saatleri içerisinde özel mamalarla besleniyor. Bunun yanında pansiyona bırakılan köpekleri daha aktif ve sosyal olurlar. Pansiyonun iletişim bilgilerine internet üzerinden ulaşabilir ve köpek ile bilgi almak için günün her saatinde arayarak bilgi almaları mümkündür.

İstanbul Kaynarca Köpek Pansiyonu Eğitimleri Nasıl Veriyor?

Bu pansiyon köpeklerin davranış bozuklukları yaşamaları adına eğitimlerine çok önem veriyor. Köpekler alandan uzman eğitmenler tarafından eğitilir ve daha eğitimli bir hale getirilir. Köpek sahiplerinin bilgisi ve istekleri dahilinde köpeklere temel komut eğitimleri de verilir. Köpekler verilen bu komut eğitimleri ile birlikte sahibinin komutlarını daha hızlı bir şekilde yerine getirir. Komut eğitimleri çoğunlukla yirmi beş günlük bir süre içerisinde tamamlanıyor, ancak pansiyonlar bu süreyi daha kısa tutuyor ve verilen bu eğitimlerde oturma, kalkma ve beslenme komutları öğretiliyor. Aynı zamanda bu pansiyon sadece zorunlu durumlarda değil köpeğin eğitilmesi konusunda kullanılabilir. Pansiyona bırakılan köpeklerin sahipleri ile arasında ki bağ verilen eğitimler sayesinde daha da güçlenir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Kaynarca Köpek Pansiyonu