İstanbul Köpek Pansiyonu Fiyatları

kopekpansiyonugentr

Köpek pansiyonu fiyatları, firma bazında değişiklik gösterir. Bunda en önemli etken, köpeğin burada kalacağı süre olacaktır. Köpeğin ırkı, ihtiyaçları da fiyatları etkileyen bir başka kriterdir. Kurumumuz, köpek eğitimi konusunda da deneyimli olan işletmelerdendir.
Köpek oteli ararken, sadece fiyat odaklı arama yapılmaması, pansiyonun da sunduğu hizmetlerin incelenmesi gerekir. Köpek otelimiz, her cins köpeğin huzurla ve güven içerisinde kalacağı yerlerdir. Köpek otelleri, sahipli olan köpeklerin kısa ya da uzun süreli bırakıldıkları yerlerdir. Tatil ve iş seyahati gibi durumlarda köpek sahipleri güvenli olan yerlere köpeklerini emanet etmek ister. Bu yerler içerisinde yakın aile ve arkadaşlar dışında köpek pansiyonları da en iyi seçeneklerdir.
Köpek Pansiyonu Fiyatlarını Neler Etkiler?
Köpek pansiyonu fiyatları, köpeğin mensup olduğu ırk ve ırkın ihtiyaçlarından dolayı etkilenir. Köpekler bu pansiyonlara bazen bir gün kadar kısa süreliğine bırakıldığı gibi bazen de altı ay gibi uzun süreliğine de bırakılırlar. Süre uzadıkça fiyatlar da artacaktır. Köpeğin bulunduğu yerden nakil hizmeti de fiyatı etkiler.
Profesyonel bir köpek otelinde veteriner hizmeti, köpek eğitim faaliyetleri mutlaka olması gereken konulardır. Köpeklerin sosyalleşmesi için geniş açık alanlara ihtiyaç bulunur. Köpek pansiyonu seçerken bu yerlerin fiziki ortamlarının da incelenmesi gerekir. Tüm bu konular köpek oteli fiyatlarını doğrudan etkileyen unsurlardır. Köpeklerin sağlıklı ortamlarda mutlu ve huzurlu olacakları da son derece açıktır.
Köpek Pansiyonu Fiyatları İçerisindeki Hizmetler
Köpek pansiyonu fiyatları, yukarıda da değinildiği gibi birden fazla faktöre bağlı olarak değişim gösterir. Kurumsal köpek otelleri, pansiyon hizmetinin yanı sıra köpek eğitimi konusunda da uzmanlaşmıştır. Özellikle yeni sahiplenilmiş olan köpeklerin şimdiki ortamlarına alışması için bazı temel eğitimlerinin tamamlanmış olması gerekir. Bu eğitimlerinin başında da temel köpek itaat eğitimi gelir.
Tuvalet ve beslenme alışkanlıkları eğitimi verilirken saldırganlık ile uyum eğitimi de beraberinde verilir. Bu eğitimler, köpeğin ırkına göre değişim göstermekle birlikte, ne kadar küçük yaşta başlanırsa o kadar etkili olacaktır. Firmamız pansiyon hizmetlerinin yanı sıra uzman eğitmen kadrosu ile köpek eğitimlerini de profesyonel şekilde yapmaktadır. Eğitmenlerimizin önerisi, köpeklerin sahipleri ile bu eğitimlere girmesidir.
Köpek Pansiyonu Fiyatlarında Firma Bazında Değişim
Köpek pansiyonu fiyatları, pansiyonların sundukları hizmet kalitesine göre de değişir. Sürekli veteriner bulunduran pansiyonların tercih edilmesi önerilir. Firmamız, geniş odaları ile köpeklerin rahatlıkla konaklayacakları yerlerdir. Köpeklerin huzurlu ve mutlu şekilde kalabilmeleri için odaların temiz ve aydınlık olması son derece önem taşır.
Firma görevlilerinin de hayvanlara karşı sıcak ve ilgili olması da bir başka önemli unsurdur. Köpek pansiyonlarımızda çalışan her kademedeki elemanımız hayvan dostu kişilerdir. Veterinerlerimiz köpeklerin her türlü rahatsızlığında günün her saati hizmet verecektir. Aşılarının süresi gelmiş olan köpekler de barınma süresinde veterinerlerimiz tarafından aşılanırlar.
Köpeklerin sosyalleşmesi için uygun ortamlar ve farklı cins köpekler bulunur. Bu sayede köpekler de pansiyonumuzda adeta bir tatil yaparak, mutlu şekilde ayrılacaktır. Gereksiz havlamalar ve hırçınlık gibi davranışlar sosyalleşen köpeklerde görülmeyecektir.
Köpek Pansiyonu Fiyatlarında Uygun Koşullar
Köpek pansiyonu fiyatları hem hizmet kalitesi hem de fiyat bazında karşılaştırılmalıdır. Fiyatlarımız sunduğumuz hizmetlere oranla son derece ekonomiktir. Düzenli ve sık aralıklarla köpeklerin kaldığı odalar temizlenip, havalandırılır. Uzak mesafede oturanların talep etmesi halinde taksi hizmetimiz ile köpekler yerinden alınır. Kalma süresi sonunda tekrar aynı adrese teslimi yapılır. Köpeklerin her türlü konforu otelimizde düşünülmüştür. Beslenmesi ait olduğu ırka uygun şekilde hazırlanır. Güvenli köpek pansiyonu hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Köpek Pansiyonu Fiyatları