İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Birçok insan hayatlarındaki sıkıntılı ve stresli günlerini daha kolay atlatmalarına yardımcı oldukları düşünülen günleri daha kolay atlatmalarını sağladıkları düşüncesiyle hayatlarına köpekleri de dahil etmişlerdir. Köpekler insanın yalnızlığını ve sıkıntılarını gidermede önemli bir role sahiptir. Konuşma özellikleri olmasa da bakışlarıyla ve davranışlarıyla insanın içini okşayan, huzur veren, sevgi ihtiyacını büyük ölçüde gideren bu sevimli canlılar sahiplerinin en vefalı dostları olmayı başarabiliyorlar.

Sahip oldukları koruma içgüdüleri sayesinde sahiplerini yaşanacak her türlü tehlikeye karşı korular. Bu köpek ile sahibi arasında güçlü bağın oluşmasını sağlar. Sadık olma özellikleri oldukça yüksek olan bu canlılar sahiplerinin gözbebeği olurlar. Köpek sahipleri bir an bile yanlarından ayırmadıkları köpeklerinden mecbur olarak bazen ayrılmak zorunda kalırlar. Bu hem köpek için hem de köpek sahibi için sıkıntılı bir andır. Köpek ayrılığın geçici olduğunu anlayamayacağından mutsuzlaşacak, köpek sahibi de köpeğini nereye emanet edebileceği yönünde çıkmaza girecektir. Köpek sahiplenmenin fazla olduğu günümüzde bu sorunların da çoğalması köpek pansiyonlarının kurulmasına vesile olmuştur. İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu köpeklerin geçici olarak barınmasını sağlayan bir kurumdur.

İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu Güvenilir mi?

Köpeklerin emanete bırakılma hizmetini veren köpek pansiyonlarının ne kadar güvenilir olduğu, köpeklerin bakımını ne derece iyi sağladıkları, ihtiyaçlarının ne ölçüde karşılanacağı, sevgi görüp görmeyeceği konusunda köpek sahipleri endişe duyarlar. Köpek sahibinin yapacağı küçük bir araştırma ile İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonunun verdiği hizmetlerde işine ne derece ehemmiyet verdiği ve bu endişeye kesinlikle yer bırakmadığını görecektir. İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu köpek sahiplerinin köpeğine karşı hissettiği duyguların bilincinde olarak hizmetini sağlar.

Köpeklerin sahipleri için ne denli olduğunu, nasıl itinayla besleyip ilgilendiğini ve zaruri olarak ayrılmalarının hem köpek sahibi hem de köpek açısından ne kadar sıkıntılı olduğunun bilincinde olarak hareket eder ve bu sıkıntıları en aza indirgemeyi amaç edinir. Emanete bırakılan köpeklerin rahat etmesi ve sahibinden ayrı olarak geçireceği günleri çok az hissetmesi için ne yapması gerektiğini bilen bir kuruluştur. Alt yapısını ona göre hazırlamış ve konaklama bitiminde köpeklerin mutlu olarak teslim edilmesi için gerekli tüm hizmeti sağlamıştır. İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu verdiği nitelikli hizmetler ile köpek sahiplerinden tam not almayı başarmıştır.

İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Istanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Pansiyon görevlileri köpek bakımı konusundan en iyi eğitimi almış köpekleri seven kişilerden seçilmiştir. Bu pansiyonda konaklayan köpeklerin bakımları bu kişiler tarafından sağlanır. Köpekler ilgiden mahrum bırakılmaz ve rutin bakımları düzenli yapılır. Köpeğin sahibinden ayrı olması nedeniyle yaşadığı üzüntü sevgi dolu yaklaşımlarla en aza indirgenir. Sağlıkları takip altına alınır ve ters giden bir durum var ise ihtiyaç duyulan tedavi sağlanır. Beslenmeleri köpek sahiplerinin arzu ettiği şekilde sağlanır ve tuvalet ihtiyaçları için gerekli koşullar yerine getirilir. Enerjilerini atmaları için oyun alanları vardır. Tüm köpekler görevlinin uygun gördüğü koşullarda bir araya getirilerek sosyalleştirilir. Diğer köpekler ile anlaşamayacağı düşünülen köpekler göz takibine alınır ve diğer köpeklere zarar verme ihtimali önlenir. Oluşabilecek herhangi bir kargaşayı önlemek için beslenmeleri tek kişilik bölmelerde sağlanır. İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonuhijyen konusunda oldukça titiz davranarak hem köpeklere hem de çalışanlarında sağlıklı ortamlar hazırlar.

Köpeğin Emaneti Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Köpekler alışmış oldukları düzenin dışına çıktıklarında huzursuz olurlar. Düzenlerinin kesinlikle bozulmasını arzu etmezler. Bu sebeple köpeğinin İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonuna teslim eden köpek sahipleri köpeklerinin varsa eğer sürekli zaman geçirdikleri bir oyuncak, veya daimi haşır neşir olduğu bir obje birlikte getirmelidir. Bu köpeğin konaklama yerinde yerini yadırgayan köpeğin sakinleşmesini ve kendini iyi hissetmesini sağlar. Köpeğin sürekli teselli olduğu alışık olduğu obje her ne ise onu yanında görmesi onu bir nebze olsun avutmaya yarayacaktır. Köpeğin hangi gıdalar ile beslendiğini, ne tür oyunlardan zevk aldığını veya hoşlanmadığı hususların neler olduğunu pansiyon yetkililerine bildirmek köpeğin konaklama sürecini çok rahat geçirmesini sağlamada etkili olacaktır.  İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu bu ayrıntılara yer vererek köpeğin en iyi şekilde ağırlanmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu