İstanbul Şile Köpek Pansiyonu

Şile, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan en özel ve güzel ilçelerinden biridir. Şile doğa dokusu, denizi ve yeşil ağaçlarıyla meşhur bir beldedir. İnsanlar buraya tatil yapmaya, kamp yapmaya ve denize girmeye gelirler. Sessiz, sakin ve huzur veren bir yerdir. Bu güzel ilçede insanların tatil yapmalarına imkan tanındığı gibi hayvan sevenleri mutlu edecek bir pansiyon da bulunur. Doğayla iç içe ve huzur dolu bir yer olan Şile’de bulunan köpek pansiyonuna köpeklerinizi hiç tereddütsüz bırakabilirsiniz. Istanbul Şile Köpek Pansiyonu bir işiniz olduğunda köpeğinizi emanet edebileceğiniz bir merkezdir. Tamamen köpeğinizi düşünerek tasarlanmış ve yapılandırılmış bir merkezdir ve onun rahatı için her şey düşünülmüştür.

Siz hayvan sevenler için hayattaki en değerli varlıklarınızdan birdir köpekleriniz veya diğer hayvanlarınız. Onları kimseye emanet edemezsiniz, kimseye güvenemezsiniz, evden uzaklaşmanız gerektiği zamanlarda gerekeni yapıp evden uzaklaşamazsınız. Çünkü köpeğinizi kolay kolay kimseye emanet edemezsiniz. Hiç kimsenin sizin kadar iyi bakabileceğini ve onu mutlu edebileceğini düşünemezsiniz. Yakın çevrenizdeki eş dost akrabalardan ricalarda bulunabilir ve zorunlu kaldığınız anlarda onlara bakmalarını istersiniz fakat çoğu zaman bu istekler karşılıksız kalır ve yerine getirilmez ya da siz güvenemezsiniz. İşte böyle zamanlarda sonuna kadar güvenebileceğiniz ve kimseye boyun eğmeden rahatça emanet edebileceğiniz köpek pansiyonlarından yardım alabilirsiniz. Şile köpek pansiyonu ise tam aradığınız yerdir, köpeğinize en az sizin kadar iyi bakar ve mutlu edebilir.

Istanbul Şile Köpek Pansiyonu

İstanbul Şile Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonuna köpeğinizi bıraktığınızda kesinlikle gözünüz arkada kalmasın, ona her türlü konforun ve rahatın sağlandığından emin olabilirsiniz. Köpekler için özel olarak dizayn edilmiş odalarda bakımları ve beslenmeleri gerçekleştirilir. Odalar ısıtmalı, aydınlatmalı ve korumalıdır, soğuk havalarda üşümezler, sıcaklarda güneşten korunaklı ve rahat konaklarlar. Onlara evinizdeki rahatı ve konforu sunmak için mümkün olduğunca imkanlar tanınır.

Beslenme konusuna gelince ise kaliteli ve güvenceli mamalarla beslenirler ve herhangi bir sağlık sorunu yaşanmasına imkan verilmez. Yedikleri mamalar evde sizlerin verebileceği, damak tatlarına uygun ve sağlıklı mamalar olarak seçilirler. Farklı tatlarla onları mutsuz etmeden ve sağlıklarını koruyarak beslenmeleri sağlanır.

Sağlık Ön Planda Tutulur

Istanbul Şile Köpek Pansiyonunda en önemli hususlardan biri köpeklerin sağlıklı olmasıdır. Pansiyona gelen köpeğin sağlık kontrolleri yapılır, gerekli uygulamalardan geçirilir ve pansiyona kabulü sağlanır. Uygun şartları taşıyan odalarda konaklamak için alınan köpekler mutlu bir şekilde yerlerine alışmaya çalışırlar. Sağlıklı beslenme şartları dahilinde beslenmeleri sağlanır. Düzenli olarak eğitim ve etkinlikler yapılır ve psikolojik açıdan destek verilmeye çalışılır. Sağlığında herhangi bir sorun oluşursa, istemeden de olsa bazı durumlarda ortaya çıkan bazı rahatsızlıklarda anında müdahale yapılır. Uzman veterinerler sürekli pansiyonda bulunurlar ve gerektiği durumlarda müdahale ederler. Hiç bir şekilde sağlık konusu atlanmaz.

Köpek Pansiyonu İle İşlerinizi Ertelemeyin

Köpek pansiyonlarının varlığı hayvan sevenlerin işlerini kolaylaştırıyor. Artık kendinize bir köpek almak istediğinizde evden uzak kalmak zorunda kaldığınız zamanlar için düşünmenize gerek kalmadı. İşiniz olduğunda, toplantınız ve seyahatleriniz olduğunda evinizde birlikte yaşadığınız köpeğinizi bırakabileceğiniz bir yer var. Her an için iş seyahatlerinizi planlayabilir ve ertelemek durumunda kalmazsınız. Tatile gitmek istediğinizde hiç düşünmeden gidebilirsiniz. Siz normal hayatınıza devam ederken sevgili köpeğiniz de mutlu bir şekilde yaşamına devam eder. Siz hiç üzülmeden ve endişe etmeden onu emanet edebilirsiniz. O ise oldukça mutlu ve halinden memnun bir şekilde keyfine bakar. Barınma imkanı bulurken uzman eğitmenler eşliğinde keyifli dakikalar yaşar ve eğlenir aynı zamanda yeni edinimler kazanır. Siz onu tekrar bırakmak istediğinizde koşa koşa gelir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Şile Köpek Pansiyonu