İstanbul Silivri Köpek Pansiyonu

İstanbul Silivri değeri pek anlaşılmamış oldukça güzel bir kıyı kentidir. Hem yerleşik yaşam süren hem de mevsimler bağlı olarak ziyaret edilen bu kentimizin değişken bir nüfusu vardır. Tarihi mekanları ve yazlık mekanları sayesinde mevsimsel ziyaret alan bu kentimizde köpeklerin de önemli bir yeri vardır. Bu bölgede köpek besleyen köpek sahiplerinin ihtiyaç olduğu her alanda hizmet veren kurumlar mevcuttur. Bu kurumlardan bir tanesi olan Istanbul Silivri Köpek Pansiyonu köpeklere konaklama hizmeti veren bir kurumdur. Silivri’de ikamet eden çoğu bahçesi olan yazlık mekanlarda yaşayan kişiler; bir dost olarak gördükleri köpekleri yaşam alanlarına dahil etmeyi ihmal etmemişlerdir. Sahiplerinin hayatının büyük bir kısmını dolduran köpekler, sahipleri ile aralarında çok güçlü bağlar oluştururlar.

Köpek Pansiyonları Hangi Amaca Hizmet Etmektedir?

İstanbul’un Silivri İlçesinde ikamet edenler genel olarak bahçesi olan yazlık evlerde konaklarlar ve mekanlarında ailenin bir parçası olarak gördükleri köpekleri ile yaşarlar. Köpek beslemenin yaygın olduğu bu ilçede köpek sahipleri adeta bir dost bildikleri bu canlıları hayatlarının her anlarına dahil ederler. Ancak her ne kadar hayatlarının bir parçası olsalar da öyle anlar vardır ki köpeklerinden bir süreliğine ayrılmak durumda kalırlar. Sebebi ne olursa olsun kısa bir süreliğine köpeğine bakamayacağını ya da gittikleri yere götüremeyeceklerini düşünen köpek sahipleri çareyi köpeklerini köpek pansiyonlarına emanet etmekte bulurlar. Köpek sahiplerinin çok değer verdikleri vefalı arkadaşlarını üzmeden. Bu geçici ayrılığın getirdiği zorlukları kolay bir şekilde atlatmaları için köpek pansiyonlarına emanet ederler. İstanbul Silivri Köpek Pansiyonu Silivri’deki köpek sahiplerinin köpeklerini emanet edebilecekleri bir mekandır.

İstanbul Silivri Köpek Pansiyonu Köpeklere Nasıl Yaklaşılır?

Istanbul Silivri Köpek Pansiyonu

Silivri Köpek Pansiyonuna emanet edilen köpekler köpek sahibinin yokluğunu arattırmayacak ölçüde bakımları sağlanır. Köpeğin bakımı ve rahatlığı için gerekli her koşul yerine tam olarak yerine getirilir. Kış aylarının soğuk hava şartlarından korunmasını sağlayacak şekilde düzenlenmiş odalar, yaz aylarının sıcak ve bunaltıcı havanın olumsuz etkisinde korumak için serinletici odalar mevcuttur. Köpekler için eğlendirici etkinlikler, türlü oyunlar ve düzenlenen aktiviteler ile misafir olarak kaldıkları zaman zarfında mutlu ve huzurlu anlar geçirmesi için her türlü girişimde bulunulur. Tüm bu etkinliklere ek olarak köpeğe temel eğitimler de sağlanır. Beslenmesi en iyi mamalar dahilindedüzenli olarak sağlanır ve veteriner hekim gözetimi altında sürekli sağlık kontrollerine tabi olurlar. Istanbul Silivri Köpek Pansiyonu köpeklere tırnak, diş, tüy, kulak gibi temizlik bakımlarını günlük olarak yapar ve köpeğin hiç bir ihtiyacı kesinlikle ihmal etmez.

İstanbul Silivri Köpek Pansiyonu Çalışanları

Istanbul Silivri Köpek Pansiyonu çalışma ekibini hayvan dostu kişilerden oluşturmuştur. Köpeğe karşı sevgi duymadan sırf meslek olsun diye bu işi yapanların kurumlarda uzun süreli çalışamadıkları görülmüştür. Bu nedenle bu alanda çalışacak kişilerin mutlaka sahip olduğu köpek bilgisi yanında köpekleri sevmesi de gereklidir. Köpek sahiplerini özenle ve sevgiyle besledikleri köpeklere aynı özen ve sevgiyi gösteren çalışanlarımız bu alanda verdikleri hizmetleri hakkıyla yerine getirmektedir. Köpeklerini emanete bırakmak için pansiyona gelen köpek sahipleri yaptıkları ön araştırmada bu yaklaşımın ne denli gerçek olduğunu gözleriyle görme fırsatı bulurlar. Gerek köpeklere gösterilen sevgi dolu yaklaşımları gerekse sahip oldukları tecrübelerle çok iyi iş çıkaran çalışma ekibimiz; Istanbul Silivri Köpek Pansiyonu olarak kurumumuzu ileri bir seviyeye taşıyarak en iyi noktalara getirmeyi başarmıştır. Bu gerçeğin farkında olan köpek sahipleri köpeklerini pansiyonumuza emanet ederek köpeğinden ayrı kaldığı anları hiç bir endişeye yer vermeden huzurla geçirir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Silivri Köpek Pansiyonu