İstanbul Sultangazi Köpek Pansiyonu

İstanbul her geçen gün biraz daha büyüyen ve metropolleşen bir şehirdir. Nüfusunun her geçen gün artması hem köpek sahipleri hem de köpekler için çok zor bir yaşam yeri haline gelir. Çünkü köpek sahipleri herhangi bir işlerinin olması ya da tatile çıkmaları durumunda köpeklerini güvenle bırakabilecekleri bir yere ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda devamlı eve hapsedilen ve üzerinde bulunan enerjilerini atamayan köpekler davranış bozuklukları yaşarlar. Bu davranış bozukluklarına bağlı olarak da sahipleri ile arasında ki ilişkiler bozulur. Böyle durumlarda köpek sahiplerinin imdadına Istanbul sultangazi köpek pansiyonu yetişiyor. İstanbul sultangazi köpek pansiyonu köpek sahiplerinin, köpeklerinin yanında olmadığı zamanlarda sıkılmadan keyifli dakikalar geçirebilecekleri bir yerdir.

Bu pansiyonun kurulma amacı çalışan ve köpeklerine yeteri kadar ilgi gösteremeyen kişilerin köpeklerini bu pansiyona rahatlıkla bırakabilmeleri içindir. Bu pansiyonda köpeklerin harika zaman geçirebilmeleri için her şey düşünülmüştür. Köpekler için özel yürüyüş alanları, dinlenme odaları ve müzik odaları vardır. Bu sayede köpeklerin keyifli dakikalar geçirmesi amaçlanır. Köpekler burada oldukça tecrübeli eğitmenler eşliğinde kendilerini asla yalnız hissetmez ve sanki kendi evlerinde alıştıkları ortamda gibi rahat davranışlar sergilerler. Çünkü köpekler yalnız bırakılmaktan asla hoşlanmaz ve bu durum onların psikolojilerini olumsuz yönde etkiler. Aynı zamanda bu pansiyon köpekleri, alışmış oldukları ilgi ve alakadan asla mahrum etmezler. Köpeklerin ihtiyacı olan her şeyi karşılayarak bakımlarını son derece özenli bir şekilde yapacaktır.

Istanbul Sultangazi Köpek Pansiyonu

İstanbul Sultangazi Köpek Pansiyonu Nasıl Bir Yerdir?

İstanbul sultangazi köpek pansiyonu doğa ile iç içe bir yerdir. Bu pansiyon, bırakılan köpeklerin yemyeşil ve ferah bir ortam içerisinde rahatlıkla koşup oynayabilecekleri bir ortama sahiptir. Aynı zamanda köpekler bu ortamda sahiplerinden görmüş oldukları ilgi ve alakanın aynısını görürler. Çünkü köpekler çok özel duygulara sahip canlılardır. Onları sevgiden mahrum etmek ve ilgi göstermemek hasta olmalarına neden olur. Bu pansiyonda çalışan tüm personel işini özenle ve de sevgiyle yapıyor ve köpeklerin ihtiyacı olduğu takdirde onların eğitimleri ile itina ile ilgileniyor. Köpekler verilen bu eğitimler sayesinde evlerine geri döndüğünde hem çok mutlu hem de sahibinin vermiş olduğu komutları hemen yerine getirir vaziyette oluyor. Aynı zamanda köpeklere verilen eğitimler onların daha da sosyal hale gelmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca bu pansiyonda köpekler için özel olarak hazırlanmış havuzlar vardır. Köpekler sıcak havalarda bu havuzlarda serinleyerek keyifli dakikalar geçirdikten sonra hasta olmamaları için personel tarafından kurulanır.

İstanbul Sultangazi Köpek Pansiyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Bu pansiyon, buraya bırakılan köpeklerin sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri adına köpeğin herhangi bir psikolojik rahatsızlığı ve sağlık sorunu olup olmadığını araştırıyor. Aynı zamanda pansiyonda bulunan diğer köpeklerle kaynaşmaları ve daha sevecen bir yapıya sahip olmaları sağlanıyor. Bu pansiyona teslim edilen köpekler pansiyonda kaldıkları süre boyunca birçok aktiviteye katılarak güzel vakitler geçirir. Bu aktivitelere katılmak köpeğin kendine olan özgüveninin gelişip artmasına olanak sağlar. Köpeklerin konaklayacağı yerler son derece temiz ve hijyeniktir. Köpek sahipleri dilerlerse köpeklerinin kalacağı yerleri görebilirler. Bu pansiyona getirilen köpekler, kendilerini güven içerisinde hissetmeleri için asla yalnız bırakılmazlar. Burada çalışan personeller görevlerini yerine getirmenin yanında işlerini de severek yaptıkları için köpeklere verilen eğitimler oldukça verimli olur. Köpek sahiplerinin tatilde geçirdikleri güzel vakitleri köpekler de bu pansiyonda geçirirler. Pansiyon içerisinde köpekler için bulunan oyun ve eğlence alanları köpeklerin kendilerini çok özel ve iyi hissetmelerine neden olacaktır. Böylece köpekler evlerine oldukça uysal bir şekilde dönerler.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Sultangazi Köpek Pansiyonu