İstanbul ve Türkiye Geneli Pet Taksi

Evcil hayvanlarımızıntaşımacılığını üstlenen bir hizmet olan pet taksi sistemi pek çok hayvan severin rahatlamasına vesile olmuş bir sektördür. Çok değer vermiş olduğumuz can dostlarımız olan evcil hayvanlarımızın güvenilir bir şekilde yolculuk yapmaları en doğal haklarıdır. Ancak pek çok toplu taşıma ve ticari taksiler bu hizmetten hem can dostlarımızı hem bizi mahrum bırakmaktadır.

Pet taksi evcil hayvanımız için geliştirilmiş bir taksicilik taşıma yöntemidir. Pet taksi İstanbulhizmeti veren kurumumuz ile iletişime geçtiğiniz takdirde istediğiniz gün ve saatte kendiniz ve evcil hayvanınız için seyahat organizeedebilirsiniz.Pet taksi İstanbul ve tüm çevresine hizmet vermekteyiz.

Pet Taksi Hizmeti Nasıl Verilir?

Evcil hayvanınızın rahat ve konfor içinde seyahati için dizaynedilmiş araçlar ve bu alanda başarılı ve tecrübeli çalışma arkadaşları ile size pet taksi hizmeti verilmektedir. Normal ticari taksiler olsun pet taksi istanbul toplu taşıma araçları olsun bu talebinize olumlu dönüş yapmayabilirler.Çünkü evcil hayvan taşımak için hem aracın donanımlı olması gerekir hem şoför olacak kişinin tecrübeli olması gerekir. Ancak bu hizmete kendini ve kurumunu gönülden bağlamış kişiler ile bu hizmet alınmalıdır. Pet taksi İstanbul ile tüm çevresine ister Anadolu ister Avrupa yakasına hizmet sunmaktayız.

Pet Taksi Hizmeti Hayatımıza Nasıl Girmiştir?

Hemen her hayvan sever kişinin yaşadığı bir zorluktan doğan pet taksi hizmeti ile hayvan severler oldukça rahatlamıştır. Son günlerde oldukça dikkat çeken bu hizmet sektörünün hayatımıza girmesi çok uzun rahatlamıştır. Yeni yeni duymaya başladığımız bu sektör aslında kendinden çokça söz ettirmektedir.

Hepimiz biliyoruz ki toplu taşımalarda toplu yaşam alanlarında olduğu gibi her konuda özgür davranamıyoruz. Herkes hayvan sever olmuyor ya da iyi iletişim kuramıyor. Böyle durumlardan dolayı da evcil hayvanimiz ile toplu taşıma araçlarında hizmet alamıyoruz. Bu durum evcil hayvan sahiplerini oldukça fazla zora sokmaktadır. Bu gibi durumlar yüzünden özellikle metropol olan Pet taksi İstanbulhizmeti doğmuş ve hayatımıza girmiştir.

Pet Taksi İşleyişi Nasıl Olmalıdır?

Pet taksi evcil hayvan taşıma hizmetidir. Her zaman her durumda sizin talebiniz doğrultusunda evcil hayvaninizi taşımak zorundadır. Tamamen bu hizmet anlayışı üzerine geliştirilmiş bir hizmet sektörüdür. Pet taksi İstanbul olsun başka büyük şehirler olsun metropoller olsun her zaman gelişime açık şekilde hizmet vermektedir. En çok büyük şehirlerde tercih ediliyor olsa da hemen hemen ülkenin tamamına yayılmış bir hizmet olma özelliğini taşıyor.

Pet taksi işleyişine gelecek olursak bu hizmet arz talep şeklindedir. Siz istersiniz hizmet ayağınıza gelir. Pet taksi hizmeti veren bir kurum olarak bizleri aradığınız takdirde talep ettiğiniz yere gelerek evcil hayvanınızı alıp istediğiniz yeni adrese götürmek ile mükellef oluyoruz. İsterseniz eşlik edersiniz isterseniz sadece evcil hayvaninizin taşımacılığı yapılabiliyor.

Pet Taksi Hizmeti Veren Kurumların Araçları Nasıl Olur?

Pet taksi adından da anlaşılacağı üzere evcil hayvan taşıma hizmeti veren taksidir. Tamamen bu iş için hazırlanmıştır. Bu hazırlanma aşamasında her şey kullanılan her ürün sadece evcil hayvanların rahatı baz alınarak seçilip kullanılmıştır. Araçların belli bir kısmı evcil hayvan için ayrıldığından o kısmındöşemesi halısı kaplama yapılan diğer ürünleri tamamen yumuşak dokulu olup sevimli can dostunuzun hiç bir zarar görmeyeceği şekilde rahat ettirilecek formda olmalıdır. Her yeni yolcudan önce ve sonra özel ilaçlar ile bir sonraki yolcunun zarar görmeyeceği şekilde ilaçlama yapılmalıdır. Aksi halde araçta bakteri oluşumunun önüne geçilemeyecektir. Bu durumda hizmet anlayışı ve mantığı ile ters bir durumdur. Kullanılacak kafes ebatları evcil hayvanınıza uyum sağlamalıdır.

Pet TaksiHizmeti Verecek Kurum Çalışanları Nasıl Olmalıdır?

Pet taksi hizmeti verecek kurum ve çalışanları sorumluluk sahibi olmalıdır. Yaptıkları işin farkında ve sorumluluk bilincinde olan kişilerce bu hizmet verilebilir ve karşılıklı olarak memnuniyet sağlanır. Kesinlikle kurum bu hizmeti sadece bir ticari kazanç olarak görmemelidir. Çalışanlarda bu şekilde hizmet vermelidir.

Pet taksi İstanbul ve çevresinde hizmet veren firmamız olarak bizler bu hizmeti en layığıyla yapmayı amaçlamış ve bu şekilde kurulmuş hizmetlerini bu yönde veren bir firmayız. Kurum çalışanlarımız bu kalite baz alınarak aramıza katılmış ve işlerini sorumluluklarını bilen kişilerdir. Yol arkadaşlığı yapmayı amaçlayarak hizmet vermektedirler. Biri hayvan sever olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin memnuniyetini yüzde yüze çıkarmakta ve bu alanda başarılı olmaktan gurur duymaktayız.

Pet Taksi Hizmeti Hangi Durumlarda Zorunluluktur

Olmasını hiç istemeyiz fakat varsayım ki evcil hayvanınız rahatsızlandı ve bir veterinere götürmeniz gerekiyor. Tek başınıza özel araçla bunu gerçekleştirmeniz çok zor toplu taşımalarda evcil hayvan ile araçlara almıyor tam bu noktada devreye pet taksi hizmeti girmektedir. Yedi gün ve yirmi dört saat hizmet veren Pet taksi İstanbul ve tüm çevresinde sizlere hizmete hazırdır.

Kısa ya da uzun hiç fark etmez bir seyahat planınız var. Yine evcil hayvanınız size eşlik etmeli ancak bu yolculuğu gerçekleştirmeniz toplu taşımaaraçları ile yapılamıyor yine bu noktada da devreye pet taksi hizmeti girer sizi istediğiniz yere evcil hayvanınız ile birlikte konforlu olarak götürür.

Belki de bir hayvanı sahiplendiniz yaa sahiplendirdiniz ancak arada uzun yollar var işte yine tam bu noktada da Pet taksi hizmeti devreye girmektedir.  Tüm bu durumlar karşısında yada benzer durumlarda kendinizi hiç zorlanmadan hemen kurumumuz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Pet taksi fiyat hesaplama

Pet taksi hizmeti nasıl gündem olduysa fiyat belirlemesi konusunda da çok merak edilenler olmaktadır. Pet taksi hizmeti normal ticari taksiler gibi km üzerinden hesaplanmaktadır. Pet taksiİstanbul ve tüm çevresinde hizmet veren kurumumuz sizlere en doğru şekilde hizmet vermektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul ve Türkiye Geneli Pet Taksi