Kadıköy Köpek Oteli

Köpeği olan hemen herkesin ara ara köpeklerini emanet edebileceği yer arayacağı kaçınılmaz bir durum olmaktadır ve köpek sahipleri için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Kadıköy’de köpek sahiplenene kişilerde artış yaşanması bu ihtiyacı karşılayacak mekanların da artmasına vesile olmuştur. Köpek sahiplerinin gözü arkada kalmadan köpeklerini emanet etmesi için güven unsuru çok önemlidir. Bu konuda hiç bir şüpheye yer bırakmayan Kadıköy Köpek Oteli köpeklerin güvenle emanet edilebileceği mükemmel bir mekan olmayı başarmıştır. Köpeğinin güvenli bir mekana bırakmak isteyen köpek sahipleri gözü kapalı bir şekilde Kadıköy Köpek Oteline köpeklerini emanet edebilirler. Hayvan dostu profesyonel ekibi ile mükemmel işler çıkaran bu kurum bünyesinde barındırdığı veteriner ile köpeğin sağlığı da gözetim altına alınır.

Kadıköy Köpek Oteli

Kadıköy Köpek Oteli Ne Tür Hizmetler Veriyor?

Otel alt yapısı yönünden de çok iyi şartlara sahip olan bu mekanda köpeğin ihtiyaç duyabileceği her türlü detaya yeterince yer verilmiştir. Sahip olduğu geniş alanı ve bahçe bölümü sayesinde köpeklerin oyunlar oynayarak güzel zamanlar geçirilmesine imkan verilir. Köpeklerin her anlamda rahat edebileceği Kadıköy Köpek Oteli temizliğe de son derece önem verir. Hijyen konusunda son derece titiz davranan temizlik personelleri gün içerisinde sürekli olarak temizlik ve dezenfekte işlerini düzenli bir şekilde yaparak köpeklerin sağlıklı bir ortamda barınmasını sağlanır. Köpeğin sağlık kontrolleri personel dahilindeki veterinerler tarafından yapılır. Sağlık kontrolleri günlük ve düzenli olarak yapılır. Aşı zamanı gelmiş köpeklerin aşıları asla ihmal edilmez. Köpeklerin ihtiyaçlarını gidermeleri için gerekli gezintiler personeller eşliğinde gerçekleştirilir. Kadıköy Köpek Oteli en iyi hizmeti vermek üzere işini severek yapar. Bünyesindeki tüm çalışanlar tamamen hayvan sevgisi olan kişilerdir. Kadıköy Köpek Oteli üstün hizmet başarısının sırrı da buradan gelir.

Kadıköy Köpek Pansiyonu Köpeklerin Kayıtlarını Nasıl Yapar?

Otele bırakılan emanet köpeklerin öncelik olarak boy ve kilo kontrolleri yapılarak gelişimlerinde herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadıkları tespit edilir. Akabinde köpeğin giriş kaydı yapılarak misafir kaldıkları süre için barınacakları mekana götürülür. Gelişiminde sıkıntı olan köpekler özel bakıma tabi tutulur ve köpek otelden ayrılacağı anda da boy ve kilo kontrolü yapılarak genel kontrolleri yapılır. Göz temizliği, kulak temizliği ve tırnak bakımı yapıldıktan sonra sahibine geri teslim edilir. Köpeğin kayıt işlemleri sırasından köpeğin misafir edileceği süre içinde köpeğin rutin alışkanlıklarını ve köpekle ilgili her ayrıntıyı bilgilendirme amaçlı köpek sahibine giriş formu doldurtulur. Köpek bakımları bu bilgiler doğrultusunda gerçekleşir.

Köpeklerin alışık oldukları düzeni bozmamak için köpek sahibinin rapor ettiği şekilde olması gerektiği saatlerde beslenmeleri sağlanır ve tuvalet ihtiyacı giderilir. Kadıköy Köpek Oteli ihtiyaç hissettiğinde bu bilgilerden yararlanarak köpeğin alışık olduğu düzeni bozmamaya çalışır ve bu yaklaşım ile köpeğin huzur içinde misafirlik süresini tamamlaması amaçlanır. Kadıköy Köpek Pansiyonu köpek sahibinin onay vermesi durumunda köpeğin kapalı alan içinde aynı ırktan diğer köpekler ile oynamasına fırsat verilerek köpeğin sosyalleşip mutlu olmasına yardımcı olur.

Kadıköy Köpek Pansiyonu Köpek Eğitimi Verir mi?

Kadıköy Köpek Pansiyonu köpeklerini misafir olarak bırakan köpek sahiplerinin talep etmesi halinde köpeğe özel eğitimler de verir. Böyle bir talepte bulunan köpek sahipleri için ödeyeceği hizmet bedelinde oldukça avantajlı fiyatlar sunar. Verilecek hizmete köpek eğitimini de katan köpek sahiplerinden talep edilen fiyatlar sadece misafirlik hizmeti alacak köpek sahiplerine göre çok daha uygun fiyatlar talep edilir. Kadıköy Köpek Oteli talep edildiği halde köpeklere Temel İtaat Eğitimi çerçevesinde yat, otur, kalk, gel, getir, yuvarlan, yakala tarzındaki komutların yerine getirilmesi öğretilir.

 

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kadıköy Köpek Oteli