Kadıköy Köpek Oteli

Köpek sahiplerinin en çok zorlandığı konulardan biri hiç kuşkusuz ihtiyaç duydukları zaman da köpeklerini bırakabileceği kimsenin olmamasıdır. Bakabilecek birileri olsa dahi yeterli bilgiye sahip olduğu ve yeteri düzeyde ilgilenip, ilgilenemeyeceği konusunda köpek sahipleri emin olamamaktadır. Özellikle iş seyahatleri, tatiller ve acil şehir dışına çıkılması gereken zamanlarda, köpek sahipleri köpeklerini güvenebilecekleri bir yere bırakmak isterler. Günümüzde bu konuda birçok köpek oteli veya pansiyon bulunmaktadır. Ancak bu pansiyon ve oteller arasında bir seçim yapmanız ve en doğru kararı vermeniz gerekmektedir.

Kadıköy Köpek Oteli

İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan Kadıköy Köpek Oteli, köpeğinizin bakımını tam ve eksiksiz bir şekilde üstlenmektedir. Uzman ve tecrübeli bir ekibe sahip olan otel, köpeğinizi en iyi şartlarda misafir etmektedir. Gün içerisinde kullanılan tüm alanlar dezenfekte edilmekte ve personel tarafından hijyene önem verilmektedir. Köpekler tek kişilik odalarda misafir edilmekte, köpek sahipleri tarafından istenildiği taktirde aynı ırktan olan köpeklerin özel olarak hazırlanmış oyun alanlarında oynanmasına izin verilmektedir. Geniş oyun alanları ile birlikte köpeğinizin egzersiz ihtiyacı tam bir şekilde karşılanmakta, keyifli zaman geçirmeleri amaçlanmaktadır. Sizin istediğiniz saatler içerisinde sabah ve akşam olmak üzere köpeğin tuvalet ihtiyacını giderebilmesi için dışarı çıkartılmaktadır.

Kadıköy Köpek Oteli İle Köpek Bakımı

Kadıköy Köpek Oteli, ilk olarak köpeklerin aşı karnelerini kontrol etmekte ve aşısı hiç yapılmamış veya eksik aşısı olan köpekleri kabul etmemektedirler. Ancak veterinerler tarafından aşıları tamamlanabilmektedir. Aynı zaman da veterinerler tarafından sağlık kontrollerinden geçirilmektedirler. Her hangi bir problemle karşılaşılmadığı taktirde otele girişleri yapılmaktadır. Giriş işlemleri sırasında köpeğin tüm özellikleri kayıt altına alınmaktadır. Özellikle sağlık sorunları ve alerjik problemler hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir. Köpeğin kaldığı süre boyunca herhangi bir sağlık sorunu yaşaması durumunda verilen bilgiler büyük önem taşımaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığı taktirde uzman veterinerler tarafından en hızlı şekilde müdahale edilmekte, tüm aşamalar uzman ekip tarafından hatasız bir şekilde işlemektedir.

Kadıköy Köpek Oteli

Otelde sizin belirlediğiniz saatler içerisinde mama verilmekte ve tuvalet ihtiyacı giderilmektedir. Kullanılan mamalar köpeğin, ırkına ve yaşına göre seçilmiş organik mamalardır ve kilosunda herhangi bir değişiklik olmayacağını garanti etmektedirler. İstenildiği taktirde köpek sahibinin seçtiği mamada kullanılabilir. Kadıköy Köpek Oteli, köpek sahipleri isteği üzerine oteli gezmelerine izin vermektedir. Kullanılan odalarda dahil olmak üzere, ortak alanların tamamını, oyun alanlarını ve gerçekleştirilen tüm aşamaların köpek sahipleri tarafından gözlemlenmesine izin verilmektedir.

Kadıköy Köpek Oteli Fiyatları

Uzun süre otelde kalacak olan köpekler için ise haftalık ve aylık, yıkama, tırnak kesimi, tıraş gibi ihtiyaçlarının tamamı giderilmektedir. Tıraş hizmeti ise köpeğin ırkına uygun olarak uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Doğum yapacak olan köpeklerde doğum öncesi ve sonrası yapılması gereken sağlık kontrollerinin tamamı yapılmaktadır. Doğum sonrasında anne ve yavruların ihtiyaçları veterinerler tarafından giderilmekte ve bakımlarının tamamı giderilmektedir.

Kadıköy Köpek Oteli, istenildiği taktirde eğitim desteği de vermektedir. Köpeğin kaldığı süre içerisinde gözlemlenen hatalı davranışları giderilmekte,özellikle yavru köpeklerde tuvalet eğitimi, temel itaat eğiti ve koruma eğitimi gibi eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler ile birlikte köpeğinizin sizinle ve çevresiyle daha iyi iletişim kurabilmesi, sosyalleşmesi, sizin komutlarınızı uygulaması, dış alanlarla ve ev ortamında daha kontrollü olabilmesi amaçlanmaktadır. Bu eğitimlere köpek sahipleri de katılabilmektedir. Bu sayede sizinde köpeğe karşı davranışlarınız gözlemlenebilmekte ve hatalarınız giderilmektedir. Özellikle komutlar konusunda bilgi verilmekte ve komutları köpeğe nasıl vermeniz gerektiği, nasıl ödüllendirmeniz gerektiği konusunda destek verilmektedir.

Köpeğinizin çıkış işlemlerinden önce ise sağlık kontrolünden geçirilmekte, temizlikleri yapılmaktadır. Banyo, tırnak kesimi, tıraş ve kulak temizlikleri yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kadıköy Köpek Oteli