Kadıköy Köpek Pansiyonu

Köpekler insanların daima yanında bulunan,  insanların birçok işine yardımcı olan evcil hayvanlardır. Köpekler insanları korumak,  sürünün başında olmak,  bir insana hayvan sevgisini aşılamak gibi harika görevleri yerine getirirler. Bunun yanı sıra köpekler insan hayatının her anında varlıklarıyla insanları mutlu etmeyi başaran nadide hayvanlar olarak da önem arz ederler. Bu yüzden insanlar için köpeklerini tüm bakımı,  beslenmesi, eğitimi çok önemlidir. Köpek sahipleri kendi çocuklarından farksız bir şekilde köpeğine değer verir. Onu bir an bile yanından ayırmak istemez. Bu nedenle köpek sahipleri çoğu zaman tatil planlarını , iş gezilerini ertelemek zorunda kalırlar. Çünkü köpeklerine bakacak güvenilir ve köpek seven birini bulmak zordur. Ayrıca köpeklerin kısa süreli bile olsa yanız kalmaları onların tüm düzeninin bozulmasına sebep olur. Böyle zamanlarda Kadıköy Köpek Pansiyonu tüm köpeklere hizmet etmek için hazır beklemektedir.

Kadıköy Köpek Pansiyonu

Kadıköy Köpek pansiyonu,  köpek sahiplerinin değerli dostlarını yalnız bırakmaları gerektiğinde ve bakacak birini bulamadığı anlarda köpeklere bakım hizmeti veren bir köpek bakım evidir. Kadıköy köpek pansiyonu tüm köpeklerle kendi köpekleriymiş gibi ilgilenir. Her köpeğe cinsine göre davranış sergiler. Alanında başarılı kişilerle çalışması ve yöneticilerinin güvenilir ve uzman olması köpek sahiplerinin içini rahatlatır. Kadıköy köpek pansiyonu köpeklerin daha iyi bir bakım verebilmek için bazı kriterlere sahiptir. Bunlar köpek sahiplerinin köpeklerini getirirken uyması gereken ölçütlerdir.

Pansiyona alınacak köpeklerin tüm aşılarının tam olması ve aşı kağıtlarının getirilmesi gerekir. Bunun yanında Kadıköy ilçesinin nüfus yoğunluğunun fazla olması ve ailelerin köpek sevgilerinin de yüksek olması nedeniyle pansiyonun doluluk oranı fazla olabilmektedir.  Bu sebeple köpek sahiplerinin köpeklerini getirmeden önce rezervasyon yaptırmaları gerekebilir. Böylelikle emanet edilecek köpekler için ön hazırlıklar yapılabilmektedir. Kadıköy köpek pansiyonu köpeklerinizi en az sizin kadar önemsemektedir. Onlara en iyi hizmeti verebilmek için çaba sarf etmektedir.

Kadıköy köpek pansiyonu hizmetleri

Kadıköy köpek pansiyonuna kayır için gelen tüm köpeklerin öncelikle boy ve kiloları tespit edilerek not edilir. Daha sonra veteriner tarafından herhangi bir sağlık probleminin olup olmadığı kontrol edilir. Bu sırada köpek sahipleri giriş işlemleri için köpeklerinin bilgilerinin yer alacağı bir form doldurur.  Bu formda yazan tuvalet alışkanlığı ve beslenme şekli dikkate alınır. Kadıköy köpek pansiyonu geniş bir alana ve bahçe bölümüne sahiptir. Köpekler bu geniş alanda rahat hareket edebilmekte ve oyun alanlarına sahip olabilmektedirler. Köpekler bu geniş alanlarda doğa ile iç içe olmaları sağlanır ve gerçek hayattan kopmaları engellenmiş olur. Bu alanlar pansiyon personeli tarafından gün içerisinde sürekli dezenfekte edilmektedir.

Köpek sahiplerinin onay vermesi halinde aynı ırktan köpeklerin bir arada oynatılmasına da imkan vererek köpeklerin sosyalleşmelerine ve mutlu olmaları sağlanır. Ayrıca tırnak kesimleri göz ve kulak kontrolleri rutin olarak veteriner eşliğinde yapılır. Bu hizmetler köpekler için sağlıklı,  huzurlu ve güvenilir bir ortam oluşmasını sağlamaktadır. Köpekler evlerinde alışık olduğu ortamlardaki gibi rahat ettirilir ve sahiplerinin yanındaki düzenleri bozulmadan korunur. Tüm personelin temel amacı köpeklerin sağlıklı ve mutlu şekilde sahibine kavuşmasını sağlamaktır. Bunun için çalışırlar.  Köpeklerin çıkış işlemleri yapılırken; tırnakları kesilir, kulak temizlikleri yapılır, boy ve kilosu ölçülür, tüm bakımı bittikten sonra sahibine teslim edilir. Teslim edilen köpeklerden sora kaldıkları alanlar yetkili personel tarafından dezenfekte edilmektedir ve yeni misafir köpekler büyük bir heves ile beklenir.

Kadıköy ilçesi

Kadıköy İstanbul’un merkezi alana sahip ilçesidir. Ulaşımının kolay olması nedeniyle köpeklerini Kadıköy köpek pansiyonuna getirenler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Fakat nüfus yoğunluğunun fazla olması ve köpek besleyen ailelerin fazlalığı özellikle tatil zamanlarında Kadıköy köpek pansiyonunda yoğunluğu arttırmaktadır. Bu sebeple pansiyon ile önceden iletişime geçmeniz gerekebilir.

Kadıköy köpek pansiyonu uzman kadrosu ile tüm köpekleri sevgi ile kucaklar.  Her zaman köpekleriniz için doğru adrestir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kadıköy Köpek Pansiyonu