Kadıköy Köpek Pansiyonu

Günümüzde evcil bir hayvan sahibi olan insanlar için, özellikle de ev ortamında bir köpek besleyen insanlar için en büyük sorunlardan birisi; bir işi olduğu zaman ya da tatile çıkacağı zaman köpeği kime emanet edeceğidir. Günümüz iş hayatında insanların tempoları ve meşguliyetleri çok fazla olmaktadır. Bu bakımdan bu alanda bazı alternatiflere ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç paralelinde köpek pansiyonları gibi çeşitli hizmetler verilmektedir. Hatta bakıldığı zaman insanların meşguliyetlerinin fazla olması nedeniyle gazetelerde köpeklerini gezdirmeye çıkarmak için bile kiralık ilanı verdikleri görülmektedir. Köpeklerinin bakımını ve rahatını ihmal etmek istemeyen ancak iş hayatı çok yoğun olan kişiler için bu yollar bir anlamda kaçış yoludur.

Kadıköy Köpek Pansiyonu

Özellikle Kadıköy Köpek Pansiyonu köpek sahibi insanlara büyük hizmetler sunmaktadır. İster iş için bir seyahate çıkın, isterseniz de tatile çıkın; bu süre zarfında köpeklerinizi rahatlıkla Kadıköy Köpek Pansiyonu ‘na bırakabilirsiniz. Bu pansiyonlar bakıldığı zaman şuan için özellikle büyük şehirlerde yoğunlaşmaktadır. Çünkü evde köpek bakımının daha çok büyük şehirlerde yoğunlaştığı görülür. Şehirlerde apartman hayatı içerisinde yaşayan insanlar, bulundukları ortamları bir anlamda renklendirmek için evcil hayvanları kullanmaktadırlar. Özellikle İstanbul bölgesinde çok sayıda köpek pansiyonu bulmak mümkündür. Bu pansiyonların yoğunlaştığı ilçelerden birisi de Kadıköy’dür. Kadıköy köpek pansiyonu sayısı özellikle son yıllarda büyük artış göstermiştir. Çünkü insanların bu hizmete ihtiyaç duydukları görülmektedir. Şehir hayatında birçok hane içerisinde en az 1 tane evcil hayvan ve genellikle de köpek bulabilmek mümkündür.

Kadıköy Köpek Pansiyonu İle Köpek Bakımı

Köpek pansiyonları, sizlerin meşgul oldukları süre boyunca köpeklerinizin her türlü bakımını yapmakta ve gereken tüm ilgiyi göstermektedir. Bu açıdan evinizden uzakta olduğunuz vakitlerde köpeğinizi başka bir yere bırakmanıza gerek kalmayacaktır. Bu köpek pansiyonları ücret olarak da çok makul fiyatlardadır. Son derece cüzzi bir ücret karşılığında köpeklerinizi bu pansiyonlara emanet olarak bırakabilirsiniz. Köpeğinizin günlük olarak tüm bakımlarının yapılacağı bu pansiyonlarda, aynı zamanda köpeğinizin sosyalleşme imkanı da bulunmaktadır. Kendi ırkıyla uyumlu olarak birçok köpekle aynı ortamda bulunabilir ve elbette siz müsaade ettiğiniz taktirde sosyalleşebilir. Bu pansiyonlarda köpeklerinizin yemeklerinden, uyuyacakları yere kadar en ufak detaylara bile dikkat edilmektedir. Köpeklere sizin belirttiğiniz yemek düzeni dışında hiçbir program uygulanmamaktadır. Bu konuda köpeğinizi teslim etmeden önce gerekli talimatları vererek, köpeğinizin yemek düzenini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Pansiyonlarda sürekli olan bulunan bir veteriner hekim, köpekleri sürekli olarak kontrol altında tutmaktadır. Bir köpekte meydana gelebilecek bir rahatsızlık ya da salgın türü bir durum, diğer tüm köpekleri de etkileyeceği için, yoğun bir tedbir alınmaktadır.

Kadıköy Köpek Pansiyonu

Bu veteriner hekim günlük olarak ve gerek görüldüğü her vakitte köpekler için kontroller yapmaktadır. Öyle ki, gerekli aşıları yapılmamış olan köpekler hiçbir şekilde pansiyon içerisine alınmamaktadır. Mekan olarak son derece steril bir yer olan bu pansiyonlar, köpeklerin steril bir ortamda yaşayabilmesi için tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Bu köpek pansiyonları bazı barınaklar gibi yüzlerce köpeği birden bünyesine almamaktadır. Genel olarak ortalama 50 ile 100 arası bir kontenjan olmaktadır. Bu açıdan da köpeğiniz daha sakin ve rahat bir ortamda kalmaktadır.

Köpek pansiyonlarına dair aklınızda kalan tüm soruları, bu merkezlerle irtibata geçerek de giderebilirsiniz. Hatta gerekli görürseniz, gidip birebir olarak bu pansiyonları görebilir ve içini gezebilirsiniz. Böylece içiniz daha fazla rahat edebilir. Köpeğinizin nasıl bir ortamda kalacağını gördükten sonra, gönül rahatlığı ile köpeğinizi tüm iş seyahatlerinizde ve tatillerinizde bu pansiyonlara bırakabilirsiniz. Telefonda ulaştığınız zaman, direkt olarak servisle köpeği evinizden dahi alacaklardır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kadıköy Köpek Pansiyonu