Kağıthane Köpek Pansiyonu

Kağıthane oldukça gelişmiş, iş hayatının yoğun olduğu merkezi bir semttir. Özellikle çalışan köpek sahiplerinin iş yoğunluğu da Kağıthane Köpek Pansiyonu gibi bir kurumun varlığını gerekli kılmıştır. Köpek sahiplerinin çalışma koşullarının yoğunluğu, zaman zaman tatile gitme ihtiyacı hissetmeleri peki ya köpeğimi nereye emanet edeceğim sorusunu da akıllara getiriyor. Özellikle de onu bırakabileceğiniz, onunla ilgilenebilecek bir tanıdığınız yoksa işte burada Kağıthane Köpek Pansiyonu devreye giriyor. Hayvanlar bizim dostlarımızdır. Özellikle köpekler sahiplerine bağlılığı, duygusal ve akılları oluşlarıyla aramızda bağlar kurduğumuz biricik dostlarımız haline gelmiştir. Kağıthane Köpek Pansiyonu bünyesindeki çalışanlar içlerinde hayvan sevgisi olan, sürekli hayvanlarla iç içe yaşamış ve hayvan severliği bir hayat biçimi olarak benimsemişlerdir.

Kağıthane Köpek Pansiyonu

Hayvan sevgisi içten gelen bir şeydir, her ne kadar hayvanlarla ilgili eğitim almış birçok kişi bulunsa da hayvan sevgisi olmayan bir bireyin bu anlamda işini güzel ve içtenlikle yapması mümkün değildir. Evcil hayvanımızın başına bir şey geldiğinde ne kadar üzüldüğümüzü ya da onlarla nasıl bağlar kurduğumuzu ancak hayvan sever kişiler anlayabilir. Köpeklerinizi misafir etmek ve her türlü bakımını yaparak, sizin yokluğunuzu ona hissettirmemek amacı doğrultusunda kurulan Kağıthane Köpek Pansiyonu hayvan sever kadrosu ile sizin hislerinizi ve köpeğinizi yalnız bırakmaktan duyacağınız endişeyi gayet iyi anlayan bir kadrodur. Köpeğinize en az sizin kadar iyi bakacaklar ve onları başlarına gelebilecek hemen her türlü tehlikeden koruyacaklardır. Gönül rahatlığı ile köpeğinizi Kağıthane Köpek Pansiyonu çalışanlarına teslim edebilirsiniz.

Köpeklerinizin pansiyona kabulünden önce aşı eksiği olup olmaması önemli bir konudur. Hem sizin köpeğinizin sağlığı hem de pansiyondaki diğer köpeklerin sağlığı açısından aşı eksiği olan köpekler pansiyona kabul edilmemektedir. Bu nedenle pansiyona gelen köpeklerin öncelikle aşı kartlarına bakılmaktadır. Köpeğinizin sağlığı ve pansiyona kabulü açısından lütfen aşılarını ihmal etmeyiniz. Kağıthane Köpek Pansiyonu ayrıca köpeğinizi pansiyona getirecek bir aracınız bulunmadığı taktirde size işletme tarafından köpeğinizin taşımı için bir araç gönderecektir. Böylelikle köpeğiniz adreslerinize kadar yollanan araçlar ile Kağıthane Köpek Pansiyonu tarafından bizzat pansiyona getirilmiş olacaktır. Ayrıca içinizin rahat olması ve güven duymanız için istediğiniz zaman pansiyonu ziyaret edebilir ve misafir dostlarımızın kaldığı odaları tek tek görebilirsiniz.

Kağıthane Köpek Pansiyonu İle Köpek Bakımı

Köpeğinizin kalacağı ortamı görmek ve koşullardan emin olmak adına yapacağınız ziyaretler ve merak ettiklerinizi sorarak bilgi almak sizin en doğal hakkınızdır. Odalar son derece ferah olmakla beraber hijyenik, geniş ve konforludur. Köpeklerinizin mamaları düzenli olarak verilmekle birlikte en kaliteli mamalardan seçilip sizin verdiğiniz öğün kadar ve sizin alıştırdığınız ölçüde verilmektedir. Köpeğiniz burada oyunlar oynayarak eğlenecek, diğer köpeklerle vakit geçirerek sosyalleşecektir. Köpeğinizin her türlü ihtiyacı düzenli bir şekilde karşılanacak ve bakımları yapılacaktır. Tuvalet ihtiyacı sorunsuz bir şekilde giderilir. Köpeklerinizin egzersiz ihtiyacı da göz ardı edilmez. Köpekleriniz günde 2 kere yürüyüşe çıkarılarak gezdirilir ve hava alırlar.

Kağıthane Köpek Pansiyonu

Kağıthane Köpek Pansiyonu içerisine girdikten sonra köpeğinizin burada ne kadar rahat edebileceğini kendi gözlerinizle görmüş olacaksınız. Bu nedenle güvenle köpeğinizi Kağıthane Köpek Pansiyonu kadrosuna teslim edebilirsiniz. Köpeğinizi geri almak için geldiğinizde ne kadar mutlu ve dinlenmiş bir köpek gördüğünüze şaşıracaksınız. Burada köpeğinize ihtiyaç duyduğu sevginin verileceğinden şüpheniz olmasın. Ayrıca köpeğinizi bırakırken köpeğinizin herhangi özel bir durumu varsa hakkındaki tüm bilgileri çalışanlara aktarmanız da yararlı olacaktır. Kağıthane Köpek Pansiyonu, hayvanlara olan ilgi ve sevgileri ile birlikte işlerinde özenli oluşlarının artısı olarak her gün birçok köpek dostunu misafir etmektedir ve müşterilerinin güvenini kazanmış bir pansiyondur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kağıthane Köpek Pansiyonu