Kaynarca Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonları siz yokken köpeklerinize en iyi şekilde bakan ve hizmet eden kurumlardır. Bu kurumlar bundan yüzyıl önce Avrupa’da kurulmaya başlanmış ve günümüze kadar gelmiştir. Bu kurumların genel amacı işleri olan ve köpeklerini bırakacak güvenilir bir yer arayanlar için hizmet vermektir. Köpek pansiyonları köpeklerini seven ve iyi bakılmasını isteyen kişiler için yapılmıştır. Bu kurumlarda köpekleriniz veterinerlerce sağlıkları kontrol edilir, beslenir, gezdirilir ve yıkanır. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda diğer köpeklerle arkadaşlık kurar. Bu sayede bulunduğu ortamı sever ve yabancılık çekmeden yeni dostlar edinir.

Bu kurumlardan biri de İstanbul Kaynarca’da bulunan Kaynarca Köpek Pansiyonu işletmesidir. Bu pansiyonda köpeklerinize siz yokken en iyi şekilde bakılacaktır. Her köpek sahibi bazı zamanlarda acil işleri çıkabilir, iş seyahatleri ve ya özel bir durumda gitmeleri gerekebilir, ya da sadece bir süre tatil yapmaları gerekebilir. Bu durumda köpeklerini bırakacakları bir yer bulmak sorun olmaktadır. Çünkü köpekler iyi bakılması gereken canlılardır. Zamanında aşılarının yapılması, iyi beslenilmesi, zamanında dışarı çıkartılıp gezdirilmesi, banyo yaptırılması gerekir. Ayrıca kafeslere tıkılmadan özgürce hareket edecekleri ortamlar da olmalıdır.

Bunlar için köpek sahiplerinin işinden anlayan ve köpeklerinin her ihtiyacı için yanında olacak birilerini bulmaları önemlidir. Bu da kolay bir şey değildir. Çünkü hem güvenilir hem de köpek bakımından anlayan birileri zor bulunmaktadır. İşte bu gibi durumlar için köpek pansiyonları kurulmuştur. Bu köpek pansiyonlarından biri olan Kaynarca Köpek Pansiyonu sayesinde siz yokken bile köpeğiniz en iyi şekilde bakılacaktır. Bu sayede siz de tatilinizin veya yolculuğunuzun keyfini çıkarabilir, köpeğinizin iyi bakıldığından emin olup huzurlu gidip gelebilirsiniz. Köpek pansiyonlarının önemli olma nedenleri köpekler için bir ev – otel gibi olmasıdır.

Kaynarca Köpek Pansiyonu

Kaynarca Köpek Pansiyonu

Bu pansiyonlar sadece hayvanlara hizmet veriri ve her ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Kaynarca Köpek Pansiyonu gibi bu nu yapmak için yapısında köpek bakımından anlayan kişiler çalıştırır. Köpek pansiyonlarında çıkabilecek herhangi bir sağlık sorunu için veterinerler bulunmaktadır. Ayrıca köpeğinizin beslenmesi için güvenilir dünyaca ünlü güvenilir mamalar kullanırlar. Köpeğinizi zamanında gezdirip yıkarlar. Bu sayede siz olmasanız bile köpeğiniz en iyi şekilde bakılacaktır. İyi beslenecek, yıkanacak, gezdirilecek ve sağlığı hep kontrol altında kalacaktır. Kaynarca Köpek Pansiyonuna gelmeden önce bilmeniz gereken birkaç husus vardır. Örneğin bilmeniz gereken ilk şey köpeğinizin aşı karnesini getirmeniz gerektiğidir.

Bu sayede siz yokken aşılarının yapılması geç kalmaz. Çünkü aşılar köpeklerin sağlıklarının korunması için son derece önemlidir. Diğer bir konu bahsettiğimiz gibi köpeğinizin güvenilir mamalarla besleneceği hakkındadır. Eğer köpeğinizin hassas olduğu bir ürün varsa veya almasını istediğiniz bir içerik, bir mama varsa bunu belirtmeniz hatta gerekirse mamayı yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Bu sayede köpeğinizin alıştığı beslenme düzeninden koparmayarak iyi beslenmesi sağlanmış olacaktır. Kalan diğer konular ise banyo zamanları ve gezdirilme zamanlarıdır. Bu zamanları siz ve kurum beraber karar veririsiniz.

Bunları bilerek ve yaparak köpeğinizin sizin yokluğunuzda iyi bakıldığından daha emin olabilirisiniz. Üstelik siz yokken köpeğinizin aşıları geç kalmaz ve kilo değişimleri görülmez. Köpeğiniz ideal yapısında size geri döner. Sizde tatiliniz veya geziniz bittikten sonra iyi balıkmış köpeğinizi alabilir ve eve gidebilirsiniz. Kaynarca Köpek Pansiyonu köpek sahiplerinin gezide iken veya işi var iken köpeklerini bırakacakları bir yer olarak kurulmuştur. Yapısında uzman ve işini bilen kişiler çalışmaktadır. Verdiğiniz bilgiler ışığında köpeğinize bakılacak ve siz geldiğiniz de aynı şekilde size teslim edilecektir. Eğer siz de yakın zamanda bir yolculuğa çıkacaksanız ve köpeğinizi nereye bırakacağınızı bilmiyorsanız Kaynarca Köpek Pansiyonuna gelebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kaynarca Köpek Pansiyonu