Köpek Otel

Köpek sahipleri kendilerine gösterdikleri önemi hayvan dostlarına da gösterirler. Tatile ya da iş gezisine çıktıkları zaman köpeklerini ne yapacağını şaşırıp kalanların imdadına köpek oteli yetişmektedir. Hayvan dostlarına maksimum özen gösteren köpek otelleri sahipleri onları nasıl bıraktıysa öyle köpeklerini onlara o şekilde teslim etmektedir. Evcil hayvan sahipleri köpeklerine gösterilen kötü davranışları kendilerine yapılmış gibi müdahale ederler. Köpeklerinin yanında olmadıkları zamanlar onlara nasıl bakılıp bakılmadığını ne yiyip içtiklerini eğer hastaysa ilaçlarının verilip verilmediğini merak ederler. Köpek pansiyonlarının birçoğu köpekleri kafeslerde bıraktıklarından birçok hayvan sahibi bunu istemez. Onlara göre köpekleri o kafeslerde onlar gelene kadar hapis hayatı yaşamaktadır.

Köpek Otel Bakımları

Köpek sahiplerinin bu hassasiyetleri ile aynı fikirde olan köpek oteli hayvan dostları için geniş arazilerde kurulmuştur. Geniş arazilerde kurulan bu köpek oteli aynı zamanda geniş oyun alanıyla da köpeklere özgürlük tanımaktadır. Köpek oteli içerisinde yüzmekten zevk alan köpekler için yüzme havuzları vardır. Bu geniş alanlarda köpekler doyasıya eğlenmektedir. Köpekler için ayrılan yatma odalarında antialerjik yataklar ile köpeklere hizmet verilmektedir. Aynı zamanda köpeklerin yatması için kurgulanan bu odalar köpeklerin rahatsız olmamaları için güneş gelmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Köpeklerin kaldığı odalar ses ve ışık yalıtımı ile düzenlenmiştir. Ayrıca köpeklerin uyuduğu saatlerde onlara daha rahat uyumaları için klasik müzik dinletilmektedir. Köpeklerin kaldıkları odalarda klimalar mevcuttur.

Köpek Otel

Köpek Otel Hizmetleri

Siz köpeğinizi bu otele bıraktığınızda gözünüz hiçbir şekilde arkada kalmayacaktır. Köpek otel hizmeti 24 saat canlı kamera sistemi ile denetlenmektedir. .köpeklerinizin kaldığı yerler hijyen kurallarına uymaktadır. Eğer içiniz rahat etsin istiyorsanız köpeğinizi otele yerleştirmeden önce gelebilir ve dostunuz için yaptığımız hizmetleri görebilirsiniz. Siz tatildesiniz ve köpeğinizin nasıl olduğunu görmek istediniz. Köpeğiniz size canlı kamera sistemi gösterilmektedir.

Köpeğinizin kaldığı yerler her gün düzenli olarak veteriner tarafından hijyen kurallarına uyup uymadığı kontrol edilmektedir. Köpeğiniz. Organik mama ile beslenmektedir. Köpeğinize temiz su verilmekte ve kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır. Köpeğiniz diyette ise bize verdiğiniz liste ile sizin istediğiniz şekilde beslenmektedir. 24 saat veterinerimiz otelde bulunduğundan dolayı herhangi bir problem olursa müdahale etmektedir.

Köpeğinizi otele bırakmak isterseniz eğer kendiniz bırakabileceğiniz gibi ücretli servislerimiz ve deneyimli elemanlarımız ile bu işi halledebilirsiniz. Köpeğinizi otele alırken bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Tarım bakanlığının istediği aşı kartları yanınızda olmamalı ve aşıları tam olmalıdır. Aksi takdirde köpeğinizi otelde misafir etmemiz mümkün olmaz. Çünkü bize emanet edilen diğer köpeklerin canlarını tehlikeye atamayız. Şimdi köpeğinizde bulunması gereken aşıları söylüyoruz: “Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Köpek Otel Fiyatları

Köpekleriniz bize geldiği zaman veterinerimiz tarafından kontrol edilir. Bize verdiğiniz kiloda köpeğinizi geri alırsınız. Köpekleriniz size teslim ederken göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Sizin yokluğunuzda sevgiden mahrum kalmasın diye deneyimli çalışanlarımız tarafından köpeklerinize gerekli ilgi ve alaka gösterilir. Köpeklerinizin tuvalet ve gezme ihtiyacı için günde en az iki kez bir saat gezmeye çıkarılır. Sevimli dostlarınız köpek otel vasıtasıyla sosyalleşebilir. Köpek oteli tatil köyü mantığı ile işletildiğinden köpeğinize her türlü konfor sağlanır. Köpeğiniz kısa süreli misafir edilebileceği gibi uzun süreli de misafir edilebilir. Siz söz verdiğiniz zamanda dostlarınızı almalısınız. Eğer köpekleriniz uzun süreli misafirimiz olacaksa aylık olarak bir kira öder gibi otelin bedelini ödemelisiniz. Köpeğinize ek bakım istiyorsanız manikür, pedikür gibi ek ücret ödemelisiniz. Eğer köpeğinizi bize verdiğiniz tarihte alamayacaksanız önceden bildirmelisiniz, aksi takdirde mesuliyet kabul edilemez.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Otel