Köpek Oteli Arnavutköy

Kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan Arnavutköy köpek oteli hayvan sahiplerinin köpekleri için her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde kurulmuştur. Artık iş gezisine ya da tatile çıkmak köpek sahipleri için problem olmak çıkacaktır. Köpeğiniz Arnavutköy köpek otelinde eğlenceli dakikle yaşarken siz de dostlarınızla tatilinizi doyasıya yaşayacaksınız. Köpek otelinde pansiyonlarda olduğu gibi köpekleriniz bir kafese hapsedilmez. Biliyoruz ki hayvan sahipleri bu konuda oldukça hassastır ve onların hassasiyeti bizim hassasiyetimiz olduğundan köpekleri için her türlü özen burada gösterilecektir. Yatma yerlerinden, yemek yeme yerlerine, oyun alanlarına kadar her şey en ince ayrıntısıyla düzenlenmiş bu otelde köpeğinize sunulan her şeyde kaliteli hizmet anlayışı ile hareket edilmektedir.

Otelimiz Nasıl Bir Yerde Kurulmuştur

Köpek Oteli Arnavutköy Geniz bir araziye kurularak köpeklerin her türlü ihtiyacına cevap verir. Köpeğiniz buraya geldiğinde her türlü konfor ile donatılmış mükemmel bir tatil geçirir. Tatilinizi dostlarınızla doyasıya geçirirken köpeğim ne yapıyor diye düşünmezsiniz. Sunduğu bu hizmetlerden dolayı köpek oteli hayvan sahipleri için son dönemlerde çok popüler olmuştur. Geniş Araziye inşa edilen bu otelin köpekler için sunduğu hizmeti anlatmaya başlıyoruz. Köpeğiniz geniş bir araziye inşa edilen bu otelde dostları ile kaliteli vakit harcarlar. Köpekler geniş oyun alanlarında özgürce koştururlar. Ayrıca köpekleriniz için bu otelde aktivitelerde düzenlenir. Köpekleriniz yokluğunuzda ne içine kapanır ne de herhangi bir huy değişimi yaşar. Onu nasıl teslim ettiyseniz öyle alırsınız. Köpeklerinizin kaldığı yerler son derece ferah mekânlardır. Yemek yedikleri yer ayrı yattıkları odalar farklıdır. Uyudukları yerde ses ve ışık izolasyonu yapılmıştır ki köpeklerinizin uykusunda herhangi bir sesten dolayı rahatsız olmasın.

Köpek Oteli Arnavutköy

Köpeğinizin Beslenmesi

Hayvanlarınız için organik amalar verilmektedir. Bazı köpek sahipleri köpeklerinin mamalarının değişimini istemezler. Onlara göre mama değiştiği zaman köpekleri sindirim sorunu ile karşılaşmaktadır. O zaman siz köpeğinizin mamasını yanında getirmelisiniz. Köpeğinizin kullanması gereken damlaları ya da ilaçları varsa onları getirdiğiniz takdirde sizin söylediğiniz saat ve şekilde köpeğinize bunlar uygulanır. Köpeklerinize temiz su verilmektedir. Köpeklerinizin kaldığı yerler her gün veteriner tarafından dezenfekte edilmektedir. Ayrıca köpeğiniz antialerjik yataklarda uyurlar. Veteriner köpeğinizi düzenli bir şekilde kontrol eder bunu yanı sıra bakıcıları her zaman köpeğinizin yanındadır.

Köpeğinizin Gezinti ve tuvalet İhtiyacı

Köpeğiniz günde en az iki kez bakıcıları ile yürüyüşe çıkarılır. Köpeğiniz bu şekilde hem ihtiyaçlarını giderir hem de enerjilerini atar. Köpek oteli tuz 24 saat kamera ile izlendiğinden köpeğinizin güvenliği içinde endişe etmemelisiniz. Siz köpeğinizin durumu hakkında endişelenirseniz size kamera bağlantısı ile köpeğiniz gösterilmektedir. Otelimizde köpeğiniz herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşırsa köpeğiniz veterinerimiz tarafından kontrol edilebilir.

Köpeğinizin Aşısı

Köpeğinizin aşıları kesinlikler tam olmalıdır. Aşıları tam olmayan köpekleri otelimize alamayız. Çünkü köpeğiniz diğer köpeklerin sağlığına zarar verebilir. Aşıları tam yapılmayan köpekleri almamız için ısrar etmeyiniz. Otelimize köpeğinizi getirirken aşı kartlarını unutmayarak yanınızda getiriniz. Köpeğinizde mantar, uyuz, bit gibi sorunlar varsa diğer köpeklere bulaşabileceğinden alamayız.

Köpek Oteli Arnavutköy

Köpeğiniz otelimizden ayrılırken göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Kilosu ilk geldiği gibi önceden not edilen kâğıt kartı kontrol edilir. Bize teslim ettiğini kiloda alırsınız. Otelimize teslim ettiğiniz köpeklerinizde davranış bozukluğu oluşmaz çünkü onlara hiçbir şekilde kötü muamele edilmez. Köpeğiniz otelimizde istediğiniz kadar kalabilir. Mesela köpeğiniz 5 aylık bir süre içinde bıraktıysanız her ay kira öder gibi size verdiğimiz banka hesap numarasına parayı yatırabilirsiniz. Ödemeyi geciktireceğiniz zamanlarda lütfen bize arayınız. Herhangi bir sorun oldu ve köpeğiniz alamayacaksınız bize önceden telefon ile bildirmeyi unutmayın. Köpeğinizi otelimizden almayı unutmayınız. Size yapılan aramaları mutlaka cevaplandırınız. Bize her bırakılan köpeğe bakmamız mümkün değildir. Köpekleriniz bir süre sonra almaya gelmezseniz sahiplendirilir. Köpek oteli Arnavutköy ile köpeğinize en iyisi sunulur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Arnavutköy