Köpek Oteli Avcılar

Canlıların doğal yaşam ortamları dışında yaşayabilecekleri ortamları da mevcuttur. Bu ortamlar genel olarak doğal ortamlarından alınarak sahiplenilmiş köpeklerdir. Bu köpekler için; barınaklar, çiftlikler, pansiyonlar, oteller ve evler vb. yaşam alanlarıdır. Günlük besin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda güvende ve koruma altına alınmış olurlar. Sokak hayvanlarının yaşama koşulları bu köpeklere göre daha kısıtlıdır. İstenilen içecek ve yiyecekler her koşulda bulamayacakları için büyüme ve gelişmeleri yavaş olarak ilerlemektedir. Ve hastalıklara karşı dirençleri düşük olacaktır.

Bu da kısa ömürlü bir hayat sürmelerine sebep olacaktır. Onları sahiplenerek yaşadıkları ortama alan kişiler, onların besin, bakım, barınma ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Özellikle dış etkenlerden korunmak için onların sahiplenilmesi güvende olmalarını sağlamıştır. Ev ortamında yetişen ve bu ortama alışan köpekler oda dizaynı olan mekânlara uyumluluk göstererek konaklayabilmektedirler.

Köpek Oteli Avcılar

Köpek Oteli Avcılar

Günlük, haftalık ve aylık olarak konaklama hizmetleri vermektedir. Genel olarak evcil hayvanların barınma ihtiyacı karşılanır. İhtiyaç dahilinde sahipleri ile beraber yaşayabilecekleri bölmeli odaları mevcuttur. Bu odalar içerisinde köpeklerinizin sıkılmadan eğlenebileceği oyuncak eşyaları vardır. Dışarıdan sevdiği eşyaları ve oyuncakları da otele getirmeniz mümkündür. Acil işleriniz de, iş görüşmelerinizde, yalnız gitmeniz gereken yerlere, tatile, seyahatlere ve gezilere gitmek için köpeklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir oteldir.

Otel, çalışan personelleri ile hem kaliteli hizmeti sağlarken aynı zamanda güvenliği sağlamaktadırlar. 24 saat çalışma programları ile köpeklerin yalnız kalmamasını ve eğlenceli etkinlik oyunları ile güzel zaman geçirilmektedir. Bu zaman içerisinde sahipleri ile beraber konaklayan evcil hayvanlar için bu programlar düzenlenebilir. Amaç, otelde kalınan gün süresi içerisinde geçirilen zamanın daha eğlenceli geçmesidir. Konaklama ücreti olarak günlük belirlenecek ödeme şekline göre değişecektir. Özel araçlar ile köpeğinizi bulunduğu yerden otele kadar getirilmesi sağlanacaktır. Aynı zamanda teslim günü geldiğinde köpekleriniz verilen adrese güvenli bir şekilde bırakılması sağlanmaktadır.

Günlük beslenme saatleri, bakım saatleri ve uyku saatleri ile ev ortamını aratmayacak konfor sağlanmıştır. Gerekli ihtiyaç tedbirleri alınarak huzurlu bir ortam yaratılmıştır. Köpeklerin kendilerini yalnız hissetmemeleri için eğitici etkinlik saatleri vardır. Oyun saatleri ile çimen döşemeli oyun parkı alanları sayesinde köpeklerin kendi doğal yaşam alanlarından uzak tutulmadan bakım ve ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Köpek Oteli Avcılar Özellikleri

Köpek Oteli Avcılar yerleşim merkezi olarak köpeklerinize doğal yaşam ortamı sağlamaktadır. Toprak ve çimen döşemeleri ile oyun etkinliklerinin rahatlıkla yapılması sağlanacaktır. Tuvalet eğitimi ile otel ortamına uyum sağlamaları kolaylaşacaktır. Bu tür ihtiyaçları için oda bölmelerindeki lavabo kısımlarının kullanımı sağlanmıştır. Sahibi ile beraber kalacak olan köpeklerin bakım ve beslenmesi sahibine aittir. Ve günlük kalma süresi olarak extra ödeme ücreti geçerlidir. Kişinin otelden ayrılması gerektiği zamanlarda, köpeğini teslim edebileceği çalışan personelleri mevcuttur. Teslim sırasında doldurulacak forumlar ile köpeğiniz hakkında gerekli bilgiler alınacaktır. Ve isteğe göre otel içerisindeki eğlence Showlarına katılabilirler. Bu Showlar ile eğitici zaman geçirerek sosyalleşmeleri sağlanacaktır. Sosyalleşen köpekler yaşadığı çevreye daha uyumlu yaşayacaklardır. Köpeğinizi bıraktığınızdan daha mutlu ve daha eğitimli halde alacağınızı göreceksiniz.

Sadece köpekler için olacak konaklamalarda, otel özel alım araçları ile vereceğiniz adresten köpeklerinizi teslim alarak otele getirmektedirler. İsteğe ve duruma göre erken ya da geç teslim alabilirsiniz. Bunun için otel numaraları üzerinden irtibat halinde olmanız gerekmektedir. Otele köpeklerin alımı sırasında uzman veterinerler tarafından uygulanan sağlık testleri mevcuttur. Bu testlerden olumlu dönüt alan müşteriler köpeklerini otele teslim edebilirler. Ve ödenecek ücrete göre otel odaları ayarlanmaktadır. Vip müşteri olarak yapılan ödemelerden köpekleriniz de yararlanabilmektedir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Avcılar