Köpek Oteli Başak şehir

Kendi yaşam kaliteleri kadar hayvan dostlarının da yaşam kalitesini düşünen hayvan sahipleri onları bir yere bırakmak zorunda olduklarında ne yapacaklarını şaşırırlar. Hayvan dostlarına onların gösterdiği gibi özen gösterilip gösterilmeyeceği hakkında endişelenirler. Bir tatil gezisine ya da iş gezisine çıkmak hayvan sahipleri için bazen zevkten öte çekilmez olur Yoklukların köpeklerine ne olacağı, onların yokluklarında bakımlarına özen gösterilip gösterilmeyeceği ya da dostları hastalanırsa ne olacağı sorular beyinlerini sürekli kemirir. Böyle durumlarda Köpek oteli Başak şehir hayvan sahiplerinin bütün endişelerine arka çıkar. Köpekleri ile ilgili hassasiyetlerini önemser.

Köpek Oteli Başak şehir Nasıl Bir Yerdir

Köpek Oteli Başak şehir Geniz bir araziye kurularak köpeklerin her türlü ihtiyacı için dizayn edilmiştir. Köpeğiniz buraya geldiğinde her türlü konfor ile rahat bir tatil geçirir. Siz tatilde köpeğim ne yapıyor diye endişe etmekten kurtulur ve tatilin tadını çıkarırsınız… Bu sebeplerden dolayı Köpek otelleri hayvan sahiplerinin son dönemdeki en büyük tercihlerinden biri olmuştur. Şimdi geniz Araziye inşa edilen bu otelin köpeklere sunduğu imkânlar nelerdir bakalım. Köpeğiniz geniş bir araziye inşa edilen bu otelde dostları ile eğlenceli vakit harcar. Köpekler geniş oyun alanlarında özgürce koştururlar. Ayrıca köpekleriniz için bu otelde aktivitelerde düzenlenir. Köpekleriniz yokluğunuzda hırçın hareketlere ya da davranış bozukluğunda bulunmaz. Onu nasıl teslim ettiyseniz öyle alırsınız. Köpeklerinizin kaldığı yerlerde son derece ferah mekânlardır. Yemek yedikleri yer ayrı yattıkları yer ayrıdır. Uyudukları yerde ses ve ışık yalıtımı yapılmıştır ki köpeklerinizin uykusunda herhangi bir sesten dolayı rahatsız olmasın.

Köpekleriniz Nasıl Beslenir

Hayvanlarınız için organik amalar verilmektedir Fakat siz köpeğiniz için farklı mama ya da vitaminler kullanıyorsanız yanınızda getirmenizi rica ederiz. Bazı köpek sahipleri köpeklerinin maması değiştiğinde sindirim problemi yaşadığını düşünür. Sizin istediğiniz mamayı temin edersek faturanıza ücretini yansıtırız. Köpeğinizin kullanması gereken damlaları ya da ilaçları varsa onları getirdiğiniz takdirde sizin söylediğiniz saat ve şekilde köpeğinize bunlar uygulanır. Köpeklerinize temiz su içirilmektedir. Köpeklerinizin kaldığı yerler her gün veteriner tarafından dezenfekte edilmektedir. Ayrıca köpeğiniz antialerjik yataklarda uyurlar. Veteriner kontrolünden başka köpeğiniz günlük olarak bakıcılar tarafından da kontrol edilerek herhangi bir ihtiyaçları varsa giderilir. Bakıcılar her an onların yanındadır.

Köpek Oteli Başak şehir

Tuvalet İhtiyacı

Köpeğiniz günde en az iki kez bakıcıları ile yürüyüşe çıkarılır. Köpeğiniz bu şekilde hem ihtiyaçlarını giderir hem de enerjilerini atar. Köpek oteli tuz 24 saat kamera ile izlendiğinden köpeğinizin güvenliği içinde endişe etmemelisiniz. Köpeğinizi özlediğiniz zaman size onları görebilme fırsatı verilmektedir. Siz köpeğinizin durumu hakkında endişelenirseniz size kamera bağlantısı ile köpeğiniz gösterilmektedir. Otelimizde köpeğiniz herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşırsa köpeğiniz 24 saat otelimizde bulunan veterinerimiz tarafından kontrol edilebilir.

Köpeğinizin Aşı Kartını Unutmayınız

Köpeğinizin gerekli aşıları yapılmalıdır gerekli aşıları yapılmayan hayvanları otelimize alamayız. Diğer köpeklerin sağlığını tehlikeye atacak bir harekette bulunamayız. Aşıları tam yapılmayan köpekleri almamız için ısrar etmeyiniz. Otelimize köpeğinizi getirirken aşı kartlarını unutmayarak yanınızda getiriniz. Köpeğinizde mantar, uyuz, bit gibi sorunlar varsa diğer köpeklere bulaşabileceğinden alamayız. Gerekli tedavisiniz yaptırdıktan sonra getiriniz.

Köpeğiniz Otelimizden Giderken

Köpeğiniz otelimizden ayrılırken göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Kilosu ilk geldiği gibi önceden not edilen kâğıt kartı kontrol edilir. Bize teslim ettiğini kiloda alırsınız. Pansiyonumuza teslim ettiğiniz köpeklerinizde davranış bozukluğu oluşmaz çünkü onlara hiçbir şekilde şiddet uygulanmaz ya da azarlanmaz. Köpeğiniz otelimizde uzun süreli kalabilir. Mesela köpeğiniz 6 aylık bir süre içinde bıraktıysanız her ay kira öder gibi size verdiğimiz banka hesap numarasına parayı yatırabilirsiniz. Ödemeyi geciktireceğiniz zamanlarda lütfen bize arayınız. Köpeğinizi otelimizden almayı unutmayınız. Size yapılan aramaları mutlaka cevaplandırınız. Bize her bırakılan köpeğe bakmamız mümkün değildir. Köpekleriniz bir süre sonra almaya gelmezseniz sahiplendirilir. Köpek oteli Başak şehir ile gözünüz arkada kalmayacak ve hayvan dostlarınıza kaliteli bakım sağlanacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Başak şehir