Köpek Oteli Beşiktaş

Türkiye’nin en gelişmiş ilçelerinden olan Beşiktaş pek çok konuda iyi bir potansiyel sergilemiştir. Türkiye’de yoğun şekilde hayvan severlerin bir arada bulunduğu bu bölgede köpeklere ayrı bir önem verilmektedir. Köpeklere en iyi şekilde hizmetler veren köpek oteli Beşiktaş ta köpek mamaları ve içecekleri de en iyi markalardan temin edilmektedir. Peki, köpek oteli Beşiktaş ta köpek bakımı nasıl yapılır nelere özen gösterilir?

Bakımları Nasıl Yapılır

Veteriner kontrolünde yapılan bu işlemler hijyenik ve oldukça güvenli bir ortamda sağlanmaktadır. Tırnak kesimleri göz ve kulak bakımları patilerin hijyeniği hastalık ve rahatsızlıkları başarıyla giderilmektedir. Köpek otelinin güvenilir ekipler tarafından yönetilmesi de müşteriye ayrı bir güven ve olumlu bir hava katıyor. Halkın güvenin kazanmak için ise halka açık ziyaretler sağlanabilmektedir. Otellere köpekler emanet edilmeden önce sorular sorulur ve olumluyu cevaplar alındıktan sonra gerekli yerlere ulaştırılır. Köpek oteli köpeklerin bir arada bulunduğu ve ayrı kalma sıkıntısı olmadığı güvenilir ortamlar olduğu gibi köpeklerin sosyallik açısında kendilerini daha mutlu hissettiği yerlerdir.

Köpek otelinde köpekler için her türlü imkânlar sağlanmaktadır. Mama ihtiyaçları içecek ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmaktadır. Bunun yanı sıra ailelerinde bu konu hakkında bilinçli olması gerekmektedir. Otellerden alınan köpekler gittikleri yerleri yadırgamamaları için otellerde verilen o şefkati ve ilgiyi alt düzeye indirgemeden en iyi şekilde vermek gerekir. Eğer bu konuda aileler kendilerine güvenmiyorsa ya da zamanları olmuyorsa başvurulacak tek adresin köpek oteli olmasını bilmeleri gerekmektedir. Başka bir aileye emanet edilen köpekler bir süre sonra hırçınlaşır ve sosyal ortamdan uzaklaştığı gibi hareketlerinde değişmeler gözlenir. O eksikliği görmemesi açısından köpek otelleri bu bağlamda çok önemli bir yere sahiptir. Yapılacak ilk iş en sona bırakılmamalıdır. Güvendiğiniz ailelere bırakmak yerine başka yollar aramak yerine direk olarak köpek otellerini başvurmak verilecek en doğru karardır.

Köpek Oteli Beşiktaş

Köpek Oteli Beşiktaş

Köpek otellerin de standart ve gold üyeliklerde mevcuttur. Ama bu kesinlikle ayrı kategori şeklinde düşünülmemelidir tüm köpeklere ayrı ayrı özen gösteriliyor. Özel durumu olan köpekler farklı üyeliklere başvurabiliyor. Dileyen istediği şekilde bu üyelik hizmetinde de yararlana biliyor. Otele alınacak köpeklerinde öncelikle durumları detaylı bir şekilde iyice incelendikten sonra kabulü gerektirilir. Bulaşıcı hastalığı bulunan köpekler tedavisi edilmeden asla diğer köpeklerle aynı ortama konulmamaktadır. Tedavi süresince ayrı yerde bulunan köpekler de hiç bir şekilde ilgiden mahrum bırakılmamaktadır. Tedavi bitiminde her şey olumlu ise eğer diğer köpeklerle aynı ortamlarda bulunmaları sağlanır. Buda tedavi süresince kendisini yalnız hisseden köpeğe oldukça moral verir ve tedaviyi destekleme açısından psikolojik olarak olumlu şekilde yol kat edilir.

Aileler diledikleri kadar iyi bakım gerçekleştirsin ama aynı ortamda bulunmayan köpekler sosyallikten uzaklaşacak ve hırçınlaşmaya başlayacaktır. İstanbul un merkezinde olan ve hemen hemen her ilçesine yakınlık gösteren Beşiktaş’a köpek otellerine ilgi çok yoğundur. Köpeklerin diğer köpeklerle oynayabileceği yerlerin yapılması ve güvenilir olması açısından tercih edilen yerlerdir. Sadece güvenlik ve oyun söz konusu değildir tabi ki bunun yanı sıra en önemli olan sağlıklarında en iyi şekilde korunmaktadır. Otelin çok geniş alana sahip olması da ayrı bir avantajdır. Köpekler diledikleri gibi hareket edebilmektedirler. Köpek güvenliğinin dışında otel güvenliği de oldukça önemli bir olgudur. Binanın güvenliği kameralı sistemler aracılığıyla en üst şekilde sağlanmaktadır. Köpek oteline getirilen köpekler ve onları emanet eden aileler süre geçtikçe görecekler ki otel köpekler için çok önemli bir role sahiptir. Alınacak köpekler belli başlı kurallar dâhilinde alınır ve bakılır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Beşiktaş