Köpek Oteli Çekme köy

Genç, yaşlı, büyük, küçük ayrım edilmeksizin için de hayvan sevgisi olan tüm insanların hayatta onlara eşlik eden sadık dost olarak tanımlanan köpeklere sahip olmaları ve gerektiğin de köpeklerin uygun şartlar da tam manasıyla hizmet vermekte olan köpek oteli Çekme köy tesisinden bahsetmek mümkündür. Tesisin göz nuru Can Paksoy 20 yılı aşkın bir zamandan bu yana köpek ırkları alanın da hem teori de hem de uygulama da geniş bir bilgiye sahiptir. Tüm ırklara bilinçle yaklaşılmaktadır. Irk ayrımı yapılmadan köpekler pansiyon da son derce konforlu hizmet olanaklarından faydalanmaktadırlar. Pansiyon köpeklere yalnızca konaklama hizmeti sunmayıp köpek edinmek isteyen kişilere de köpek satışı yapan, köpek eğitimi veren, yavru köpeklerin bakımını üstlenen ve köpek hastalıklarıyla mücadele eden bir tesistir.

Son ölçümler doğrultusun da yaklaşık olarak 30 binden fazla köpeğe eğitim, konaklama ve hastalık tedavisi hizmetleri sunulmaktadır. İnsanların yaşamlarında ki bazı önemli durumlar köpekler ile birlikte bir yere gidilmesine olanak tanımamaktadır. Bu sebeple bireyler köpeklerini emanet edebilecekleri köpek pansiyonu aramaktadırlar. Tam bu nokta da sunduğu kaliteli hizmetle köpek oteli Çekme köy devreye girerek ihtiyaç sahiplerine çare olmaktadır. Birçok kişi tesislerin nasıl olduklarına dair önyargılara kapılabilmektedirler. Haksız da değildirler. Kendilerinin önemsediği gibi sadık dostlarına iyi bakılmasını isterler. Çünkü köpekler yaratılışları itibariyle sahiplerine bağlı onların iyi ve kötü günlerin de yanların da olmayı başarabilen içgüdüsel canlılardır. Köpek oteli Çekme köy sunmuş olduğu 3 değişik konaklama hizmetleri ile yukarı da bahsi geçen tedirginlik yaratabilen durumları ortadan kaldırmaktadır. 3 değişik konaklama köpek sahiplerinin isteklerine uygun olarak ev tipi konaklama, kısa süreli konaklama ve uzun süreli konaklama olarak yapılmaktadır. Uzun veya kısa süreli konaklama hizmetin de köpek bakımlarında birbirinden noksanlık gösteren şartlar yer almamaktadır.

Köpek Oteli Çekme köy

Köpek Oteli Çekme köy

Bu yönüyle tesis köpek bakımın da güvenin adresi olmayı başarmıştır. Beslenmeleri her öğün de gerektiği kadar köpeklere hijyenik şartlar altın da sağlanmaktadır. Banyo hizmeti her köpek için banyoların temizlenmesi koşuluyla yerine getirilmektedir. Tırnak kesimi tıraş gibi hizmetler gerektiği ölçü de sağlanmaktadır. Gezi planı yapılmakta olup çalışanlarca bu uygulamaya da yer verilmektedir. Köpeklerin aynı ırkları ile bir arada oyun oynamalarına fırsat verilerek köpeklerin akranlarıyla birlikte sosyalleşmeleri gerçekleştirilmektedir. Bu nokta da köpekler muhakkak gözetim altın da tutulmaktadır. Birbirlerine karşı tehdit oluşturmaları halin de birbirlerinden uzaklaştırılmaktadır. Oyun parkın da köpeklerin eğlenceli vakit geçirmelerine dair oyun araç gereçleri bulunmaktadır. Yaralanma riskleri en aza indirgenmiştir. Ancak köpeklerin hareketli canlılar oldukları göz ardı edilmeyerek yaralanma olayları sonucun da veteriner hekimler tarafından erken müdahaleler de bulunulmaktadır.

Böylece olumsuz şartlardan doğacak sonuçların daha da büyümesi engellenmektedir. Köpekler eğitimlerden de faydalanabilmektedirler. Elbette kişilerin istekleri doğrultusun da bu hizmete yer verilmektedir. Kişiler köpeklerinin hangi eğitim mazruflarından yararlanmalarını istiyorlar ise köpek eğitmenleri ile gerçekleştirdikleri diyaloglar sırasın da uzmanlara bu konu da net bilgi verilmelidir. Her köpek eğitimin de olduğu gibi burada da ilk olarak temel itaat eğitimi verilmektedir. Temel itaat eğitimi köpeğin tasmalı haliyle sahibinden gelecek komutları sahibi yanındayken alması anlamına gelmektedir. Eğitim içerik yönünden az sayıda komuta sahiptir. Ancak köpek eğitimin de başlangıç aşamasını oluşturan önemli bir sıra takip etmektedir. Diğeri ileri düzey itaat eğitimi olup köpek tasmasından kurtulmuş halde sahibinden gelecek komutları sahibinden metrelerce uzakta iken bile gerçekleştirebilmektedir. İstenildiği takdir de köpek eğitimleri çeşitlendirilebilir. Arzu edilenler kişilerce netlik kazandırılıp ifadeye dökülmelidir. Köpek oteli Çekme köy sağlamış olduğu eğitimler ve konaklama ihtimamları yönüyle tercih edilen bir kuruluştur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Çekme köy