Köpek Oteli Fiyatları

 Ülkemizde son yıllarda çalışan ve yalnız yaşayan insan sayısının artmasıyla birlikte ihtiyacın artmıştır. Buna paralel olarak köpek oteli ve pansiyonu sayısının arttığı gözlemlenmektedir. İnsanların çıkacakları seyahat ve tatillerde çektiği büyük sıkıntı olan evcil hayvanımı nereye bırakacağım kuşkusu; bu köpek otel ve pansiyonları sayesinde kolayca çözüme ulaşmaktadır. Bu merkezlerde köpekler hem güvenli bir şekilde konaklamakta hem de uzmanlar tarafından bakım ihtiyaçları karşılanmaktadır. Köpek otelleri de tıpkı bizlerin gittiği tatil köyleri gibi dizayn edilmekte ve işletilmektedir. Bu sebeple de köpek oteli fiyatları yılın belirli dönemlerindeki arz talep ilişkisine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Bu otel ve pansiyonlarda köpek sahipleri köpeklerini ister günlük ister haftalık ister aylık veya daha uzun sürelerle misafir edebilirler. Ve gönül rahatlığıyla seyahatlerini tatillerini yapabilirler. Bu yüzden köpek otelleri çok iyi düşünülmüş çağımızın ihtiyacı olan birer işletmedir. Köpek otellerine rağbet arttıkça köpek otelleri de artmakta ve bu artışla birlikte gerçek otel işletmeleri gibi profesyonel işletmeler olup yönetilmektedirler. Rekabetin kaliteyi arttırması gerçeği de burada devreye girmekte ve gerek fiyatsa gerekse verilen hizmetler anlamında çok değişik seçenekler ortaya çıkmaktadır. bunun yanı sıra ön plana çıkmak için internet ve sosyal medyayı da lehlerine kullanmaktadırlar. İnternet ortamındaki bu köpek otelleri sayesinde köpek sahipleri de küçük bir araştırmayla köpek oteli fiyatları ve özellikleri ve hizmetleri hakkında kolayca araştırma ve fiyat hizmet eğrisinde kıyaslama yaparak kendileri ve köpekleri için en uygun ve en doğru oteli seçebilmektedirler.

Köpek Oteli Fiyatları

Bu gün köpek oteli hizmetini profesyonel olarak veren birçok firmada köpeklerin günlük bakımlarını yemeklerini ve istirahatlerini canlı olarak izleyebilirsiniz. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi nüfusun kalabalık olduğu ayrıca genel olarak lüksün ihtiyaç olarak görüldüğü bölgelerde çok şık ve kullanışlı köpek otelleri açılmıştır ve alt limit ücret olarak kırk ila elli tl arası bir alt limit ücret uygulaması vardır.

Köpek Oteli Fiyatları

Bu ücrete dahil olan hizmetler ise; günlük köpeğin yaşı ve kilosuna göre kuru mama, ıslak mama, günlük düzenli olarak yapılan veteriner hekim muayenesi, egzersiz saati, genellikle sabah ve akşam saatlerinde ayrı ayrı yapılan bahçe yürüyüşleri, köpek kirli ise yada kirlenmişse köpeğin yıkanması, diş temizliği ve tırnak bakımı. Bu hizmetler ve benzeri hizmetler günlük konaklama ücretine genellikle dâhildir. Köpek kuaförü, tüy bakımı ve güzellik, eksik yapılmış veya zamanı gelmiş aşıların uygulanması, temel eğitim hizmetleri gibi hizmetler veya otelin kullandığı mama dışındaki mama tercihleri ek ücret ya da fark ücreti alınarak verilen isteğe bağlı hizmetlerdir.

Ameliyatlı veya hasta köpekler tesisin uzman veteriner hekimi tarafından onaylanmadan tesise kabul edilmez. Ve bu durumdaki köpeklerimiz için gereken özel bakım, hizmet ve mamalar yine ayrıca konaklama ücretinden ek bir ücrete tabi tutulur. Uzun süreli konaklamalarda genellikle yüzde yirmi ile yüzde kırk arası bir indirim uygulansa da köpek otelleri evde bakıma göre yüksek maliyetli yerlerdir. Aynı zamanda köpeğinizin emniyette olacağından ve iyi bakıldığından emin olacağınız yerlerdir.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi sahibi olmayan bir yakınınızın yanına bırakıp tedirgin olabilirsiniz. Bunun yerine küçük bir fiyat ve hizmet kıyaslamalı araştırma yapıp bir bütçe ayırmak hem sizin hem de köpeğinizin rahat etmesini sağlayacaktır. Alt limit olarak belirttiğimiz 40 – 50 TL arası rakamın yanı sıra lüks köpek otellerinde fiyat aralığı günlük 100 150 TL arasında değişmektedir. Rezervasyon ile çalışıp rezervasyon anında peşin ödeme almaktadırlar. Rezervasyon iptali veya erken çıkış durumlarında ise; para iadesi yapılmamakta bu yüzden iyi bir planlama ve kesin karar verilmeden rezervasyon yaptırılmamalıdır.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu gen tr/category/istanbul-kopek-pansiyonu/page/7/
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Fiyatları