Köpek Oteli Güngören

Canlıların günlük besin ihtiyaçların dışında sağlık, güvenlik ve barınma gibi ihtiyaçları da vardır. Bu ihtiyaçlar giderilirken aynı zaman da canlıların ilgi ve sevgiye de ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlardan sokak hayvanlarının çok yararlanabildiği söylenmez. Ev ortamına alınıp sahiplenilen canlılar için bu durum değişmektedir. Sokakta yaşayan canlılara göre şanlıdırlar. Belli bir beslenme şekli, barınma ihtiyaçları, sağlık vb. yaşam ihtiyaçları karşılanmaktadır. Fakat kendi doğalarından uzak kalan bu canlılar belli bir süre sonra yaşadıkları alana alışarak kendi doğalarına asimile kalmaktadırlar. Ev ortamına alışan köpeklerin günlük ihtiyaçları karşılanırken aynı zamanda yaşama koşulları güvence altına alınmış olur. Sahibi ile bağı güçlenen bu köpekler için hayat koşulları daha rahat ve kolay hale gelecektir, böylece uzun ömürlü bir yaşam sürmeleri sağlanır.

Köpek Oteli Güngören Hakkında Detaylı Bilgiler;

Konaklama şekli olarak pansiyon ve çiftliklere göre farklılık göstermektedir. Barınma esnasında sunulacak hizmet ve konfor, müşteri memnuniyetini sağlarken evcil hayvanları içinde huzur sağlayacaktır. Konaklama şekli olarak sahibi ile beraber kalabilecek canlılar için mevcut odalar vardır. Günlük kiralama ücreti ile kalınacak gün kadar toplam hesap yapılmaktadır. Önceden yapılan rezervasyonlar ile yer sıkıntısı yaşamadan yerleşiminizi sağlayabilirsiniz. Özellikle uzak yerlerden gelen müşteriler ve evcil hayvanları için önceden yer ayırtmaları tavsiye edilmektedir.

Köpek Oteli Güngören

Çalışan kişilere özel olarak sadece köpek konaklaması yapılabilecek odalar mevcuttur. Bu odalarda ödenecek ücret ile beraber verilen hizmetin, sahibini aratmayacak kadar özenli ve disiplinlidir. Bu özenli çalışma sonucu köpekler yer yadırgaması yaşamadan odaya alışarak konaklaması gerçekleştirilecektir. Köpekler için hazırlanmış özel etkinlik ve oyuncaklar ile oda içerisinde sorun yaşamadan gününü geçirebilecektir. Sahibi ile beraber barınacak köpekler içinde aynı oda içerisinde bölmeler mevcuttur. Bu bölmeler içinde, yemek yeme, tuvalet ihtiyacı ve banyo bölmeleri mevcuttur.

Köpek Oteli Güngören İle Köpek Bakımı

Sağlık ve hijyen için sahibi ve köpeği için ayrılan bu bölmeler ile rahat bir konaklama geçirebilirsiniz. Yemek saatleri ile aynı zaman evcil havanlarında beslenme saatleri bir aradadır. Evcil hayvanını alan kişiler yemekhane menüsünden yararlanabilirler. Köpekler için ve sahipleri için ayrılan yemek bölmelerinde de sağlık ve hijyen amaçlı kontrol sağlanmıştır.

Köpek Oteli Güngören, konaklama sırasında müşterilerinin eğlenceli vakit geçirebilmesi için etkinlik programları hazırlanmıştır. Köpekleri ile beraber gezilecek ve etkinlik yapılacak havuzlu parkları mevcuttur. Kişilerin otelden acil iş görüşmeleri ya da bir yere gitmeleri gerektiğinde otel çalışanlarına evcil hayvanlarını emanet edebilecekleri yerleri vardır. Sahipleri gelene kadar günlük ihtiyaçları bu çalışanlar tarafından karşılanmaktadır. Ve sahipleri gelene kadar istenilen gün kadar evcil hayvanları otel odasında barınma ihtiyaçları giderilir.

Köpek Oteli Güngören Fiyatları

Herhangi bir sağlık sorununda müdahale edebilecek uzman veteriner hekimleri ve sahipleri için sağlık personelleri otel içerisinde mevcuttur. Taxi ve transferleri ile istenilen yere getirip götürme imkânlarından müşterileri yararlanabilmektedir. Otel içerisinde akşam saatlerindeki eğlencelerde sahipleri ve evcil hayvanları ile beraber katılabilecekleri eğlenceli etkinlik Showları mevcuttur. Kişilere ve hayvanlara özel havuzları ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Sadece kişilerin konfor ve rahatı dışında evcil hayvanları da düşünülmüştür. Canlıların beslenmesi sahiplerinin istediği besinlere göre oda servisi yapılmaktadır. Her köpek için aynı besinler hazırlanmamaktadır. Hazırlanan forum bilgilendirme işlemleri ile otel çalışanları buna göre günlük besin miktarların ve içeriklerini hazırlamaktadırlar. Köpek ve sahibi arasındaki bağı güçlendirmek için yapılan eğitici etkinlikler mevcuttur. Hem eğlenme amaçlı hem de iyi vakit geçirmek için bu tür programlara katılmak kişilerin kendi tercihlerine kalmıştır. Bu eğitimler için herhangi bir ücret uygulaması yapılmamaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Güngören